خانواده کانکتیکات مرد می خواست در 2 قتل فرخنده او را به تسلیم شدن به عنوان FBI می پیوندد جستجو

خانواده یک کانکتیکات مرد می خواست در ارتباط با دو قتل است و شفاعت او را به مسالمت آمیز تسلیم به عنوان FBI می پیوندد تشدید جستجو برای پسر خود.

پیتر مانفردونیا, 23, آخرین دیده می شود بر پا یکشنبه در ایست سترودسبورگ پنسیلوانیا در برای تعطیلات, poconos منطقه است.

Connecticut State Police می گویند که او را ترک صحنه یک قتل در Willington, کانکتیکات, در روز جمعه که او بعد برگزار فرد دیگری در برابر خود را در حمله به خانه در همان شهر به سرقت برده و آن شخص اسلحه و یک کامیون. روز یکشنبه پلیس می گویند او رفت به خانه از آشنایی در, دربی, کانکتیکات, که در آن او را کشته و یک نفر دیگر.

FBI فیلادلفیا روز دوشنبه اعلام کرد آنها کمک در جستجو برای مانفردونیا گفت که او در نظر گرفته شده است “مسلح و خطرناک است.”

وکیل مایکل هرگاه صحبت از طرف مانفردونیا پدر و مادر گفت: مانفردونیا تلاش کرده است با مسائل مربوط به سلامت روان در طول چند سال گذشته و به دنبال کمک از درمانگران.

“پیتر اگر شما در حال گوش دادن شما هستند دوست داشتم. خود را پدر و مادر خود و خواهر خود را به تمام اعضای خانواده شما را دوست دارد. هیچ کس می خواهد هر گونه آسیب به شما آمده است. وقت آن است که اجازه دهید به فرایند درمان آغاز” دولان گفت: در یک کنفرانس خبری.

“از آن زمان به تسلیم. شما باید خود را پدر و مادر و خواهران خود و خانواده خود را کل پشتیبانی” دولان گفت. “بنابراین پیتر از پدر و مادر خود را: ما شما را دوست دارم. لطفا به نوبه خود در.”

پدر و مادر نیز خود را ابراز تسلیت به خانواده های کسانی که صدمه دولان گفت. پدر و مادر بيش از هر تماس با پسر خود, او گفت:.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و هشدارها

مردی که درگذشت در Willington حمله شناسایی شد که تئودور Demers, 62, NBC Connecticut گزارش شده است. این فرد در حمله به خانه بود گزارش داد ،

پلیس ایالتی گفت: در دربی قتل افسران یافت Nicholas J. Eisele, 23 کشته و یک نفر دیگر ربوده شد از خانه است.

آن شخص پیدا شد در پترسون نیوجرسی و “آیا مثبت شناسایی اسیر به عنوان پیتر مانفردونیا” کانکتیکات دولت پلیس در بیانیه ای گفت. کسی که ربوده شده بود آسیب نمی شود. هویت خود را منتشر شد.

دربی پلیس در بیانیه ای به نام مرگ Eisele قتل و شناسایی فرد گرفته علیه خود را به عنوان Eisele دوست دختر. او نه از لحاظ جسمی صدمه و نیوجرسی دولت و پلیس او را در بر داشت و او 2016 سیاه فولکس واگن Jetta در یک استراحت توقف, دربی, پلیس گفت:.

“مانفردونیا و Eisele شد آشنایان با یک دیگر” دربی پلیس گفت که مانفردونیا است مظنون در قتل و آدم ربایی.

دولان خانواده وکیل گفت: مانفردونیا فارغ التحصیل از نوتون دبیرستان رفت و به تحصیل در دانشگاه کانکتیکات و کار در رشته حسابداری و مهندسی.

مانفردونیا ارشد در دانشگاه کانکتیکات بود اما نه زندگی در محوطه دانشگاه در زمان حمله در Willington یک UConn سخنگوی گفت.

پلیس ایالتی گفت که در حمله به خانه اسلحه کمری و اسلحه به سرقت رفته بودند. خودرو به سرقت رفته بود پیدا رها شده در نزدیکی یک پارک ایالتی در دربی.

Willington شهر حدود 6000 شرق هارتفورد و دربی شهر حدود 60 مایلی غرب New Haven.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de