Gavin Rossdale و بیشتر وبلاگ’ صادق Coparenting نقل قول در میان قرنطینه

کار ساخت آن در میان همه گیر! Gavin Rossdale, گوئن استفانی و بیشتر از سابق زوج شده اند coparenting کودکان خود را در حالی که quarantining میان coronavirus گسترش یافته است.

بوش خواننده گروه پذیرفته شده در مارس 2020 که انتقال داده شده است “روی حیله و تزویر.”

“من دو هفته اول با آنها رفت و به اوکلاهما” به “گلیسیرین” خواننده گفت و استفانی سه پسر کینگستون زوما و آپولو در طول یک Sirius XM “تنه ملت” مصاحبه در زمان. “من فکر می کنم آن را خوب در حال حاضر, اما آن را یک معضل بزرگ برای پدر و مادر و بچه ها با تقسیم بازداشت است.”

Rossdale افزود: “من آنها را از دست ندهید و آنها باید به عقب برگشت. من آنها را هفته اول و پس از آن من تا به حال آنها را برای 10 یا 11 روز و یک زمان طولانی است. به طور معمول من آنها را هر پنج روز و یا چیزی.”

در حالی که انگلیسی ستارگان شوخی که او قبلا “محتوا” با زمان به “خودخواه” و “بازی که گیتار” او در حال حاضر “ترجیح می دهند[s] آن زمانی که آنها در اطراف” و FaceTimes فرزندان خود را زمانی که آنها نیست.

به عنوان جواهرگرمی نامزد گفت: ما هفته به طور انحصاری است که او یک “سخت” هم توضیح به پسرش Kase چرا او نمی تواند با پدر خود Ty موری.

“این قطعا طول می کشد بسیاری از مکالمات به کمک به او را درک می کنم” یوتا بومی گفت: ما در ماه آوریل است. “و پس از آن نیز فقط به می دانم که آن را OK به غم. آن است که یک چیز غم انگیز. … او می داند که ما باید برای ماندن در برای محافظت از مردم است. او همچنین جوان [به طوری که] من فکر می کنم این سخت تر است.”

زمانی که مادر و پسر جفت نیستند مدرسه در منزل آنها در حال بازی در گاراژ خود را band به تصویب زمان.

“ما یاد گرفته ام ‘Seven Nation Army’ [در این راه]” جواهر گفت ما. “او نقش درام. او خیلی بهتر در درام از من [با] الکتریکی ریف. اما ما باید کمی گاراژ پر از ابزار طبقه پایین و من و او ما را کمی گروه گاراژ. آن را بسیار سرگرم کننده است.”

نگه داشتن اسکرول برای خواندن چه بیشتر exes تا به حال به می گویند در مورد قرنطینه coparenting دینامیک از کریستینا Anstead و Tarek ال موسی به Eva Amurri و ludgate.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de