ایران سوخت حمل و نقل نزدیک سواحل ونزوئلا ونزوئلا با تشکر تهران

فایل عکس: ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا دارای یک کنفرانس خبری در Miraflores کاخ در کاراکاس

توسط Deisy Buitrago و ماریانا Parraga

کاراکاس (ره) و رهبری کشتی از پنج تانکر ناوگان حمل سوخت عرضه شده توسط ایران به بنزین تشنه ونزوئلا نزدیک یکی از دولتی PDVSA در بنادر به عنوان رئیس جمهور نیکولا Maduro, تشکر, تهران در روز یکشنبه.

ایران ارائه ونزوئلا با 1.53 میلیون بشکه بنزین و قطعات در یک حرکت انتقاد توسط مقامات ایالات متحده به عنوان دو کشور تحت تحریم واشنگتن با توجه به دولت منابع و محاسبات TankerTrackers.com.

تانکر ثروت شد و با توجه به رسیدن به PDVSA El Palito بندر, نزدیک به پایتخت کاراکاس به گفته یک منبع شرکت و Refinitiv Eikon داده که نشان می دهد مسیر خود را. دوم کشتی جنگل وارد دریای کارائیب در روز شنبه. سه باقی مانده عروق عبور از اقیانوس اطلس.

PDVSA نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد محتوای دقیق از کالا یا برنامه ای برای واردات از ایران.

“ونزوئلا و ایران هر دو خواهان صلح و ما حق را به تجارت آزادانه” مادورو گفت: در تلویزیون دولتی آدرس. مادورو با اشاره به این دو کشور به عنوان “انقلابی مردم که هرگز زانو زدن قبل از آمریکای شمالی امپراتوری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در اوایل این ماه آن بود با توجه به “اقدامات لازم” را در پاسخ به این محموله بدون ارائه جزئیات.

ونزوئلا پالایش شبکه شده است عامل این سال در حدود 10 درصد از 1.3 میلیون بشکه در روز ظرفیت وادار به تکیه بر واردات است. تحریم های ایالات متحده محدود کردن منابع و نوع سوخت آن را می توانید دریافت خواهید کرد.

مادورو گفت: این تانکر شدند آوردن بنزین و ورودی به پالایشگاه برای تولید بنزین است.

واشنگتن به طور پیوسته سخت تحریم PDVSA به عنوان بخشی از تلاش خود را برای سرنگونی مادورو سوسیالیست که نظارت شش سال فروپاشی اقتصادی است و متهم توسط مخالفان تقلب خود را تا سال 2018 دوباره انتخابات رای بدهند.

“این تلخ است یادآوری ایرانیها نا امید کننده سوء مدیریت” ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت: در روز یکشنبه. “ونزوئلا باید آزاد و عادلانه انتخابات ریاست جمهوری که منجر به دموکراسی و بهبود اقتصادی نه ایرانیها گران معاملات با دولت منفور در سطح جهانی.”

رسمی کاهش یافته است به نظر آنچه آمریکا پاسخ بود تحت بررسی ، هفته گذشته یک سخنگوی پنتاگون گفت که او غافل از هر گونه حمله نظامی برنامه ریزی شده در برابر عروق. اما رئیس جمهور ایران حسن روحانی در روز شنبه هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه اگر واشنگتن باعث مشکلات برای تانکرهای.

(گزارش شده توسط ماریانا Parraga, Deisy Buitrago, لوک کوهن و Mircely گوانیپا; گزارش های اضافی توسط مت Spetalnick در واشنگتن; ویرایش توسط استیو Orlofsky و اعطای McCool)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net