جو بایدن مجبور به جمع آوری اعانه خود را به طور کامل مجازی – نوار برچسب قیمت

Coronavirus همه گیر ممکن است هدایت می شود جو بایدن به زیرزمین خانه خود را و خود را مجبور کمپین آنلاین, اما یک عامل بسیار مهم است که هنوز هم همان: اجرا خود را برای کاخ سفید هنوز هم نیاز به جمع آوری های غول پیکر مقدار از پول است.

مربوط به: کمپین جنگ: مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات پایه در حالی که بایدن در تلاش برای گسترش خود

اما در این روز از مستندات و اقامت در خانه, سفارشات, کمپین جمع آوری اعانه را شامل نمی شود انگشت معمول غذا و شراب و یا علاقه داشتن به اتومبیل های پارک شده در خارج از یک خانه شیک و مد از سمت راست صفحات Architectural Digest.

به جای آن را تبدیل به عادی به میزبان یک دلار جمع آوری کمک از طریق ویدئو کنفرانس آنلاین خدمات. چیزی که تغییر نکرده? قیمت سنگین دسته از آنچه که می تواند ده ها هزار دلار است که اهدا کنندگان برای شارژ جلال زوم دیدار با یو پی اس و یا حتی یک ویدئو چت با نامزد خود و یا قدرتمند خود را جایگزین.

“شما نمی توانید به رفتن را از نوشیدن شراب و خوردن پنیر ارزان اما این مبارزات هنوز هم قادر به ارائه دسترسی به نامزد گفت:” دموکراتیک استراتژیست کانر فارل جانباز دموکراتیک مشاور مالی. “مبارزات هنوز هم قادر به ارائه دسترسی به نامزد در فرمت های مختلف. شما نمی توانید جلو و کسی را کنار گذاشته و با ذکر مورد علاقه خود را اما شما هنوز هم با نامزدها و در نهایت جذب فرد در حوادث.

“بنابراین من فکر می کنم بسیاری از این رسم هنوز هم وجود دارد.”

با توجه به مجموعه ای از جمع آوری کمک های مردمی دعوت نامه برای بایدن انتخاباتی به دست آمده توسط گاردین آینده جمع آوری اعانه های او و یا بالا مشخصات عملیاتی هنوز هم شامل جمع آوری کمک های سطح یک را برای انتظار فیزیکی بالا و دلار کرده است.

یک بایدن کمپین رویداد های presumptive نامزد حزب دموکرات خود و تعدیل توسط ساکرامنتو شهردار دارل استاینبرگ و سابق کالیفرنیا خزانه دار فیل Angelides شروع می شود در مهمان سطح 500 و می رود تمام راه را به یک شرکت صندلی سطح در $41,100. مجازی پذیرش در 27 مه های سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg شروع می شود در $1,000 به یک “مدافع” و می رود تا 50.000 دلار به یک شرکت صندلی.

حوادث هنوز هم خال خال با مشاهیر بیش از حد. یک “راک در یک شب با جو بایدن” مجازی رویداد جمع آوری کمک مالی در 28 مه شامل اجرای برنامه توسط Sheryl Crow, Rufus Wainwright, دیوید کرازبی و جو والش. کمک های مالی برای این رویداد در قیمت 250 دلار شروع و به تمام راه را به $100,000.

حوادث سودآور هستند. هیلاری کلینتون قرار است به تیتر حداقل دو رویداد بین اواسط ماه مه و ژوئن برای بایدن و کمیته ملی حزب دموکرات. این رویداد برای اولین بار در روز سه شنبه مطرح $2m.

این فقط بایدن کمپین و دموکرات ها هر چند و یا حتی فقط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. در آیووا یک دعوت نامه برای جمع آوری کمک برای حزب جمهوری خواه و سناتور جونی ارنست در 3 ژوئن به جمع آوری کمک های مردمی سطوح اعم از $500 به $5,000. دعوت و گزارش سیاسی است نه مشروط بر اینکه فرد یا مجازی.

“اگر آن را ممکن است برای جمع آوری در فرد برای این رویداد ما را میزبان یک نشست مجازی و برنامه ریزی در فرد و جمع در تاریخ بعد” دعوت بخوانید.

کمک های مردمی دعوت برای 14 مارس رویداد برای نیوهمپشایر جمهوری خواه کنگره نامزد مت چمن های سابق نیوجرسی فرماندار کریس کریستی شروع می شود در $250 برای “فرد” سطح و می رود تمام راه را به $1,000 برای صندلی سطح.

“لینک وب سایت برای این منحصر به فرد ویدئو کنفرانس ارسال خواهد شد قبل از این رویداد” دعوت بخوانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de