جو بایدن سوال من سیاهی یک لحظه دفاع نژادپرستانه 1994, جرم, لایحه بعدی

توجه زیادی شده است به حق به خود اختصاص متعصب نظرات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ساخته شده خود را در طول روز جمعه در مصاحبه با “باشگاه صبحانه” هنگامی که او با جسارت می گویند “من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

به عنوان یک مرد سیاه پوست که رای برای Donald J. Trump برای ریاست جمهوری در سال 2016 قصد دارد برای انجام این کار در سال 2020 هیچ 77 ساله با مرد سفید از دلاور حق اقتدار یا منطقی به سوال من سیاهی یا سیاهی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در ورزش ما خدا داده حق به رایگان و ورزش ما قانون اساسی اعطا قدرت به رای برای هر کس که ما می خواهیم حتی اگر آنها جمهوری خواه هستند.

اگر شما تنها به تماشای نیش صدا از مصاحبه شما دست خود را-بویژه حمایت و دفاع از 1994, جرم, لایحه. بایدن به معنای واقعی کلمه تلاش برای متقاعد کردن سیاه امریکا است که جوامع ما نیست, نابود, سیاه و سفید, خانواده ها نبودند از هم جدا پاره و ثروت بود و نه سرکوب برای نسل زیرا از یک لایحه او طراحی شده است.

حتی میزبان از “باشگاه صبحانه” موافق است. پس از مصاحبه میزبان Charlamagne tha خدا گفت: “او واقعا یکی از مردم در خط مقدم هنگامی که آن را به جنگ با مواد مخدر و جرم حبس. اگر او می خواهد به رئیس جمهور او نیاز به رفع آن است.”

جو بایدن رکورد شرم آور است

جامعه سیاه و سفید است و همچنین آگاهی از تاثیر واقعی خود را امضا کرد. مرکز آمریکایی پیشرفت این مبالغ است: “جرم لایحه همچنین گسترش مدرسه-به-زندان خط لوله و افزایش نابرابری نژادی در نوجوانان عدالت درگیری با ایجاد مجازات شدیدی برای به اصطلاح سوپر شکارچیان — کودکان کم درآمد از رنگ به خصوص کودکان سیاه و سفید, که محکوم به جرائم متعدد.”

با تشکر به رئیس جمهور تهمت شجاع رهبری برای هل تاریخی عدالت کیفری اصلاحات و امضای اولین مرحله عمل به قانون به او کمک معکوس درد و رنج بسیاری از مردان و زنان سیاه با تجربه به دلیل بایدن لایحه.

او را آسیب پذیر و در معرض خطر: چرا آه چرا نیویورک فرماندار اندرو کومو در حال ستایش برای coronavirus پاسخ ؟

اگر بایدن احساس ندامت بیش از هر آنچه او را به جامعه سیاه و سفید او می توانست خود را صرف چند دهه آینده از خدمات را به دلاور برای خنثیسازی آسیب, اما او نبود. اگر بایدن بود به طوری متصل نگران و پرشور در مورد کمک و نشاط جامعه سیاه و سفید او را علنا تحت فشار قرار دادند و رئیس جمهور باراک اوباما به عدالت کیفری اصلاحات بیش از خط پایان, اما او سکوت کرده بود.

بایدن و کمیته ملی حزب دموکرات به نظر می رسد به نگاه سیاه و سفید آمریکایی ها فقط به عنوان آرا و نه به عنوان واقعی مردم با مغز و احساسات و خانواده. لیبرال سیاست ساخته شده است آن را آسان تر برای صاحبان کسب و کار به حرکت کمتری مقررات پرداخت کمتر مالیات می شود و از فقر. لیبرال سیاست نمی شد مسئول تاریخی کم, سیاه, بیکاری و ایجاد فرصت های مناطق. اما برگ برنده دولت انجام داد. بنابراین بایدن نباید درخواست, سیاه امریکا به مقایسه رکورد خود را که از مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها تلاش برای ترساندن رای دهندگان سیاه

آنچه که کل این قسمت به ما نشان می دهد که بایدن و تیم خود را در حال اجرا می ترسم از ادامه سیاه تعامل با تلاش کمیته ملی حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Black Voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف که در حال انجام این کار به ایجاد روابط و تقویت سابقه ای از دستاورد های این دولت فعلی است. بایدن تهدید شده است. پس آخرین ارعاب رای دهندگان تاکتیک است برای ترساندن رای دهندگان سیاه به تسلیم با تلاش به دور ما هویت فرهنگی اگر ما برای او رای نیست.

البته ما شنیده نشده از رئیس جمهور سابق اوباما و یا از چند تن از زنانی که شایعه شده بود در بایدن را کوتاه برای معاون رئیس جمهور. تا کنون کالیفرنیا سن. کامالا هریس, Stacey آبرامز آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اوهایو در کنگره مارسیا سخن بی معنی وبیهوده فلوریدا در کنگره وال Demings و سفیر سابق سوزان رایس در حال نگه داشتن مادر و یا به او منتقل می کند. چرا اجازه متعصب نظرات دریافت در راه خود منافع سیاسی?

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در مصاحبه با رادیو میزبان Charlamagne tha خدا در ماه مه سال 2020 است.

خوشبختانه Black Entertainment Television (شرط) از بنیانگذاران باب جانسون به نام او گفت: در قسمت “این ثابت می کند که به صراحت دموکراتیک نامزد معتقد است که مردم سیاه مدیون او رای خود را بدون سوال; حتی اگر ما به عنوان مردم آن را می دانم دقیقا برعکس است. او باید صرف بقیه از مبارزات انتخاباتی خود عذرخواهی برای هر فرد سیاه و سفید او ملاقات می کند.”

بله بایدن با صدور یک عذرخواهی نه برای bigot و یا توهین آمیز و بی ادب و یا متکبر اما او تنها گفت: “من نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل. من نباید شده اند تا اسب سوار.” بدون زرق و برق در پاسخ به مطابقت خود را بدون زرق و برق رکورد از مبارزه برای جامعه سیاه و سفید.

سناتور. رند پل و تشکر. اندی Biggs: Anthony Fauci می خواهد امریکا بسته تا زمانی که وجود دارد هیچ چیز برای بازگشایی

اضافه کردن آن به لیست نژادپرستانه چیزهایی که او گفت: به عنوان یک انتخاب رسمی مانند گفت: از مخالفان سیاسی “آنها در حال رفتن به قرار دادن خانواده در زنجیر” و صحبت کردن در مورد اوباما به عنوان “جریان اصلی اولین آفریقایی آمریکایی است که بیان و روشن و پاک و خوب به دنبال مرد” و “در دلاور, بزرگترین رشد جمعیت آمریکایی های هندی تبار در حال حرکت از هند است. شما می توانید رفتن به یک 7-11 یا Dunkin’ Donuts, مگر اینکه شما یک کمی لهجه هندی. من شوخی نیست.”

این است که جو بایدن. این gaffes. وحشتناک بازی رکورد های وحشتناک شد. تضاد بین او و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل مربوط به مشاغل و عدالت و اقتصاد در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و حتی همه گیر مدیریت است که بایدن آماده است به خصوص به عنوان او توهین سیاه آمریکایی ها در این فرآیند است.

پاریس extreme networks ارشد ارتباطات مشاور برای امور رسانه ای در کمیته ملی حزب جمهوری خواه سابق و مدیر کاخ سفید از کمک رسانی برای جورج دبلیو بوش است. او در توییتر دنبال: @PARISDENNARD

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: جو بایدن ‘you ain’t سیاه” نظر ارعاب رای دهندگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de