لیلی Reinhart, Cole Sprouse تقسیم دوباره 8 ماه پس از Reuniting


Cole Sprouse Lili Reinhart Split Again After Getting Back Together 2019
لیلی Reinhart و Cole Sprouse. مت بارون/شاتر

آن را بیش از! لیلی Reinhart و Cole Sprouse را به نام آن واریز شده برای دومین بار در هشت ماه پس از رسالت خود را عاشقانه در سپتامبر 2019.

از نیویورک پست‘s صفحه شش گزارش روز شنبه, مارس 25 که این جفت ارز به تازگی تقسیم شده اند و quarantining به طور جداگانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حدس و گمان swirled در اوایل این ماه که آنها رفته بود و راه جداگانه خود را پس از Skeet Ulrichکه نقش Sprouse پدر در ریوردیلو دوست دخترش مگان بلیک اروینآیا یک Instagram زندگی می کنند و از آنها خواسته شد در مورد این جفت ارز است.

“من فکر می کنم آنها بسیار زیبا, زن و شوهر” اولریش گفت: با اروین و اضافه میکند: “آنها بودند یک زن و شوهر زیبا. آنها هر دو زیبا مردم است.”

سابق زن و شوهر که ملاقات در حالی که اقدام به عنوان عشق منافع Jughead جونز و بتی کوپر در CW را ریوردیل در سال 2016 نیز موجب فروپاشی شایعات در ماه فوریه زمانی که آنها راه می رفت Vanity Fair اسکار, پارتی, فرش قرمز, از خود راضی در لس آنجلس.

با این حال, این دو عکس در داخل فوریه 9 باش که در آن Sprouse, 27 برگزار شد خود را پس از آن-دختر شیشه شامپاین به عنوان Reinhart, 23 برگزار شد تا لباس او را به عنوان آنها راه می رفت با هم.

تقسیم می آید پس از جفت وصل در سپتامبر سال 2019 زیر مختصری از فروپاشی دو ماه قبل. اوهایو بومی به نام Sprouse او را “پسر” در مصاحبه با Coveteur در زمان تایید این دو تا به حال بدست پشت هم.

این پنج پا از هم جدا بازیگر مشترک یک سری از عکس ها از خود و Reinhart چند روز پس از سپتامبر آشتی به افتخار بازیگر تولد. “Lil @lilireinhart متولد شد و در روز جمعه از 13th و نیست من فقط خیلی خوش شانس بوده تا کنون از؟” Sprouse زیر نویس خود Instagram پست در زمان.

ما تایید کرد در ماه جولای سال 2019 که تلویزیون costars حال تقسیم برای اولین بار پس از دوستیابی برای دو سال. در طول خود را در-باز-کردن-دوباره داستان عاشقانه, بازیگران نشان داد مقدار زیادی از PDA و پشتیبانی از یک دیگر.

در روز ولنتاین در سال 2019 های زندگی مجموعه ای از زاک و کودی آلوم gushed خود را در مورد آن دختر از طریق Instagram. “کاملا در واقع تنها چیزی که نگه داشتن من عاقل است @lilireinhart,” او نوشت ، “شما من را بسیار خوشحال است. روز ولنتاین مبارک عشق من.”

در ماه اوت سال 2018 های زرنگ بازیگر فرستاده او مرد شیرین تولد پیام از طریق رسانه های اجتماعی نوشته “به نظر می رسد به عنوان اگر جهان هنوز هم می تواند یک غریبه به نظر من اگر برای شما نیست. من خیلی خدا را شکر که راه ما به هم تنیده شکل این ماجراجویی زیبا ~ تولدت مبارک عشق من.”

سابق مرغ عشق که ساخته شده خود را از فرش قرمز اغاز به عنوان دوست پسر و دوست دختر در Met Gala در شهر نیویورک در ماه مه سال 2018 شد اولین مرتبط در جولای 2017.

در آن زمان آنها خال خال شد و دست در دست در حالی که در سن دیگو برای کتابهای کامیک.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de