ملاله می گوید: “نگه داشتن آکسفورد سنت زنده در خانه’


پاکستان نوبل جایزه نوبل ملاله یوسف زی که در حال کار سخت برای او مدرک لیسانس امتحانات گفت که او انجام داده است و برای اولین بار از آکسفورد امتحانات.

یوسفزی با حضور Edgbaston دبیرستان در انگلستان از سال 2013 تا 2017. او در حال حاضر برای تحصیل در رشته لیسانس در رشته فلسفه و سیاست و اقتصاد در لیدی مارگارت هال آکسفورد.

22 سال از آموزش و پرورش حمایت به اشتراک گذاشته تصویر خود را در Instagram در او از آکسفورد تشکیل دهنده ، او زیر نویس او پست ‘نگه داشتن سنت های زنده در صفحه اصلی. اولین آزمون را انجام داده است. هفت مطلب بروید.’

در اوایل Instagram پست او گفت: “به تمام فارغ التحصیلان از سال 2020 — مثل همه شما من هم گم شده من مراسم فارغ التحصیلی در این سال — و ما به تنهایی نیست.”

“در سراسر جهان COVID-19 مجبور است یک میلیارد آموزان در خارج از مدرسه است اما برای بسیاری از ما این موقتی است و ما همچنان آموزش و پرورش ما و به دنبال رویاهای ما” او در ادامه می گویند.

در ماه اکتبر 2012 یوسفزی — پس از 15 سال بود به ضرب گلوله در سر در نقطه ای خالی محدوده توسط افراد مسلح طالبان به عنوان او در بازگشت از مدرسه خود در دره سوات.

او رنج می برد گلوله صدمات و پذیرفته شد و به بیمارستان نظامی پیشاور بود اما بعد از پرواز به لندن برای درمان بیشتر.

تیراندازی جلب گسترده محکومیت بین المللی. از آن زمان به بعد او تبدیل شده است در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده سمبل مقاومت در برابر طالبان تلاش انکار زنان آموزش و پرورش و سایر حقوق.

در سال 2014 یوسفزی جوانترین دریافت کننده جایزه صلح نوبل در سن 17 در به رسمیت شناختن تلاش های او برای دفاع از حقوق کودکان.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de