مری-کیت اولسن رسما تقاضای طلاق پس از اورژانس درخواست را رد کرد

مری-کیت اولسن‘s وکلای نقل مکان کرد و به سرعت فایل طلاق مقالات پس از اورژانس درخواست رد شد توسط یک قاضی زیر تقسیم او از شوهر Olivier سارکوزی.

این فول آلوم تیم حقوقی برای اولین بار در شهر نیویورک به فایل مدارک در دوشنبه 25 مه پس از نیویورک دادگاه برداشته هشت هفته توقف به علت بیماری همه گیر کوروناویروس که متوقف تمام مدنی و کیفری دادگاه تلقی می شود ضروری و یا اضطراری.

Mary-Kate Olsen Officially Files for Divorce From Olivier Sarkozy After Emergency Petition Rejected
مری-کیت اولسن و اولیویه سارکوزی استیون Ferdman/WWD/شاتر; Shutterstock

از نیویورک دیلی نیوز گزارش می دهد که اولسن وکلای پرونده احضار و شکایت در صبح روز دوشنبه با منهتن county clerk. این حرکت پس از این بازیگر سابق, 33, خواسته یک قاضی در اوایل این ماه به او عطا اضطراری به منظور اجازه می دهد او را به فایل مدارک قانونی برای پایان دادن به ازدواج خود را به این تاجر فرانسوی, 50, اما قاضی رد پیشنهاد او.

ما هفتگی تایید شده در مارس 13 که زن و شوهر تا به حال تقسیم پس از پنج سال از ازدواج با طراح مد در اصل امضای یک دادخواست طلاق در تاریخ 17 آوریل بود که متوقف شده با توجه به holdups در ارتباط با COVID-19 بیماری همه گیر.

TMZ گزارش داد که سارکوزی فرستاده اولسن وکلا مهلت برای او به حرکت در خارج از آپارتمان نیویورک گفتن او نیاز به خارج مارس 18 چرا که او تا به حال فسخ اجاره نامه خود را بدون دانش خود را.

سابق ستاره کودک به دنبال گسترش امید به باید تا مارس 30 به تخلیه در حالی که مطیع شهر را قرنطینه دستورالعمل. اولسن ادعا کرد که او مجاز به رفتن در داخل و خارج از ساختمان در میان خاموش شدن ناگهانی.

خروجی نیز گزارش داد که ردیف طراح می خواستم برای به دست آوردن طلاق دادخواست او را قادر به متوقف کردن او شوهر جدا از دفع از اموال او بود که درخواست خود را prenuptial agreement اجرا شود.

یک منبع گفت:” ما در اوایل این ماه که New York Minute بازیگر — که همراه با او دوقلو, خواهر, اشلی اولسناست به ارزش حدود 500 میلیون دلار است به “ironclad prenup.”

“او منافع کسب و کار و ثروت هستند محافظت می شود” منبع اضافه شده است.

اولسن و سارکوزی چهارشنبه در نوامبر 2015 و او بود که پدر به او دو فرزند پسر Julien, 18, و, دختر, مارگوت, 16 — از ازدواج قبلی است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de