نتانیاهو می شود اولین نخست وزیر اسرائیل برای محاکمه عاملان فساد و تقلب در موارد

اسرائیلی ها در اعتراض نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در 24 مه سال 2020 در اورشلیم ،

امیر لوی/گتی ایماژ

  • محاکمه علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل آغاز شد و در اورشلیم در روز یکشنبه مارک اولین بار در تاریخ اسرائیل است که یک نخست وزیر تا کنون با آن روبرو محاکمه.
  • سال گذشته نتانیاهو مجرم شناخته شد در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اتهامات به عنوان بخشی از سه جداگانه موارد فساد.
  • محاکمه علیه نتانیاهو شد با دو ماه تاخیر به دلیل اسرائیل شیوع کروناویروس. او بارها و بارها رد تمام اتهام تخلف و ادعا می کند که او یک قربانی سیاسی “تعقیب” هماهنگ با چپ و رسانه ها.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

محاکمه علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل آغاز شد و در اورشلیم در روز یکشنبه مارک اولین بار در تاریخ اسرائیل است که یک نخست وزیر تا کنون با آن روبرو محاکمه.

70 ساله خود را آغاز کرد پنجمین دوره به عنوان نخست وزیر این هفته به عنوان بخشی از قدرت های توافق با رقیب خود Benny Gantz پس از یک سری از back-to-back انتخابات شکست خورده به نتیجه در یک ائتلاف دولت بیش از سال گذشته است.

نتانیاهو خودداری کرده است از قدرت با وجود رشد خواستار استعفای خود را و رو به کاهش حمایت از اسرائیل بیش قانونی خود گلایه.

سال گذشته نتانیاهو مجرم شناخته شد در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اتهامات به عنوان بخشی از سه جداگانه موارد فساد:

“مورد 1,000” اشاره به اتهاماتی که نتانیاهو دریافت هدایای گران قیمت از کسب و کار ثروتمند magnates در ازای نعمت. “مورد 2,000” اشاره به اتهاماتی که نتانیاهو ترویج خاص روزنامه در بورس برای مثبت تر پوشش. و “مورد 4,000” مدعی است که نتانیاهو اعطا نظارتی مزایای عمده اسرائیل شرکت مخابرات در بورس به صورت مطلوب پوشش رسانه ای.

به حداکثر مجازات حبس برای رشوه 10 سال است در زندان با توجه به “هاآرتص”.

نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل برای تحت تعقیب بود در حالی که در دفتر. قبلی رهبران که مواجه با موقعیت های مشابه استعفا قبل از اتهامات عنوان شده بودند که حتی دست پایین.

محاکمه علیه نتانیاهو شد با دو ماه تاخیر به دلیل اسرائیل شیوع کروناویروس. او بارها و بارها رد تمام اتهام تخلف و ادعا می کند که او یک قربانی سیاسی “تعقیب” هماهنگ با چپ و رسانه ها.

قبل از محاکمه نتانیاهو گفت که محاکمه شد و تلاش برای “سرنگونی” دولت او.

نتانیاهو ایستاده بود در یک ماسک صورت را به عنوان دادگاه آغاز شد و به دلیل خودداری از نشستن تا زمانی که رسانه ها در سمت چپ اتاق با توجه به تایمز اسرائیل است. نخست وزیر خواهد بود موظف به حضور در جلسه بعدی به جای برنامه ریزی شده در جولای 19.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de