واقعیت عاشقانه! 90 روز نامزد را Fernanda دوستیابی لیسانس رس بندر

یک واقعیت تلویزیون متقاطع! Fernanda Flores که برای اولین بار به نظر می رسد در فصل 6 از 90 روز نامزدیک جفتک جدید — و لیسانس طرفداران ممکن است او را تشخیص دهد.

“امروز من با داشتن یک تاریخ — زوم تاریخ. من بسیار هیجان زده هستم. من کمی عصبی” Flores, 22 گفت: در طول چهار شنبه, مارس 25, آخر 90 روز نامزد: Self-قرنطینهقبل از آشکار است که تاریخ او بود با خاک رس بندر. “خاک رس است که فقط یک مرد که من مانند بسیاری. او یک بازیکن فوتبال است. او شده است در چند واقعیت تلویزیون نشان می دهد قبل از. خاک رس بسیار داغ است.”

90 Day Fiance's Fernanda Flores Is Dating The Bachelorette's Clay Harbor: He's 'So Hot'
Fernanda فلرس و خاک رس بندر. حسن نیت ارائه میدهد از Fernanda Flores/Instagram; جان Fleenor/ABC

بندر 31 برای اولین بار به نظر می رسد در Becca Kufrin‘s فصل لیسانسو سپس در دوره کارشناسی در بهشت. ما هفتگی اخبار شکست ماه گذشته که او و کارشناسی کشور آنجلا Amezcua حال تقسیم پس از هفت ماه با هم.

“من ملاقات رس چند ماه پیش بیش از رسانه های اجتماعی” فلورس اضافه شده است. “ما در تاریخ اول رفت اما نبود زمان مناسب برای من است. من آماده دوستیابی شود. در حال حاضر ما می خواهم به تاریخ دوباره, اما در حال حاضر ما گیر خانه با قرنطینه و ما شکل ما می تواند یک تاریخ مجازی.”

در طول تاریخ بندر پرسید: در مورد افکار خود را در داشتن یک خانواده است. “من نمی خواهم بچه ها. اگر شما از من خواست این سوال را زمانی که من تازه از من جدایی من می گویند ‘من تاریخ هرگز دوباره! من باور نمی کنم در مردان,’,” او گفت:. “اما شما می دانید, من آماده هستم به عشق یک فرصت دوباره است.”

در ژانویه 2019, Flores اعلام کرد که او و شوهر, Jonathan ریورا حال تقسیم است. در ماه مارس سال 2020 آنها نشان داد از طریق Instagram که طلاق خود را نهایی شد.

“در سال گذشته, همه چیز در زندگی من تغییر 100 درصد” او به اشتراک گذاشته شده در طول خاص ذکر تقسیم او از ریورا که به نظر نمی رسد در این قسمت. “من سعی کردم بهترین من در آغاز به ما فرصت داد اما همه چیز رفت و از بد به بدتر است. من نمی تواند آن را اداره کند. ما ازدواج کرده بودند شش ماه تا زمانی که ما از هم جدا. طلاق نهایی است در حال حاضر. ما هر دو امضا مقالات. من احساس تسکین. من احساس رایگان. من احساس می کنم آماده خوردن جهان است.”

فلوریدا بومی است و در حال حاضر امیدوار است که او در ارتباط با بندر خواهد بود فقط به عنوان قوی است که آنها را وادار به بیرون رفتن در فرد است.

“من نمی توانم صبر کنید برای این قرنطینه می شود و قادر به تاریخ واقعی با او که در آن من می تواند از لحاظ جسمی لمس کردن عضلات خود و تماس فیزیکی,” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de