عربستان سعودی برای پایان دادن به ویروس حکومت نظامی در 21 ژوئن


ریاض: عربستان سعودی روز سه شنبه اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به آن coronavirus مقررات منع رفت و آمد از 21 ژوئن به جز در مکه پس از بیش از دو ماه از محدودیت.

نماز نیز اجازه داده می شود به سر در همه مساجد مکه خارج از مارس 31 وزارت کشور گفت: در یک سری از اقدامات را اعلام کرد که در رسانه های دولتی.

در جای دیگر در خلیج فارس, کویت و امارت دبی نیز نقل مکان کرد و به سهولت خود را مستند اقدامات که همراه با سقوط قیمت نفت را تحت فشار قرار دادند و منطقه را به خود بدترین بحران اقتصادی در دهه.

عربستان سعودی که به گزارش بیشترین تعداد coronavirus موارد در خلیج فارس تحمیل کامل در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد در طول ul عید فطر مسلمان تعطیلات که نشانه پایان روزه ماه رمضان است.

وزارت گفت آن آغاز خواهد شد کاهش محدودیت در شیوه ای مرحله به مرحله این هفته با حکومت نظامی آرام بین 6 صبح تا 3 بعد از ظهر بین جمعه و شنبه.

از یکشنبه تا ژوئن 20, حکومت نظامی خواهد بود بیشتر کاسته تا 8 بعد از ظهر این وزارتخانه اضافه شده است. پادشاهی بلند خواهد شد این مستند به طور کامل از 21 ژوئن.

“شروع از پنج شنبه, پادشاهی خواهد وارد یک مرحله جدید (در برخورد با این بیماری همه گیر) و به تدریج به حالت عادی بازگشت بر اساس قوانین اجتماعی فاصله,” وزیر بهداشت توفیق Al-Rabiah روز دوشنبه گفت:.

عربستان سعودی گزارش شده در اطراف 75,000 coronavirus عفونت و برخی از 400 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در امارات متحده عربی است که گزارش شده بیش از 30000 موارد و 248 مرگ و میر مقامات در دبی نقل مکان کرد به محدودیت در کسب و کار و کوتاه شدن یک شب مقررات منع رفت و آمد از یکشنبه که تعطیلات عید به پایان می رسد.

مقامات گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که فروشگاه های خرده فروشی ورزشگاه سینما و جاذبه های مانند dolphinarium خواهد شد مجاز به بازگشایی رفاه اجتماعی فاصله و ضد عفونی قوانین.

کویت که گزارش شده برخی از 22,000 موارد و 165 مرگ و میر نیز گفت که آن را به پایان مجموع آن مقررات منع رفت و آمد در این آخر هفته با کاهش اقدامات به بعد اعلام می شود.

سوالات بیش حج

عربستان سعودی به اسلام مقدس ترین سایت در ماه مارس به حالت تعلیق در طول سال “عمره” حج بیش از ترس از این بیماری در شهرهای مقدس مکه و مدینه.

که تعلیق باقی خواهد ماند در محل وزارت کشور گفت.

مقامات هنوز اعلام اینکه آنها را به ادامه این سال را به حج برنامه ریزی شده برای اواخر جولای — اما آنها خواست مسلمانان به طور موقت به تاخیر آماده سازی برای زیارت سالانه.

در سال گذشته برخی از 2.5 میلیون وفادار سفر به عربستان سعودی از سراسر جهان برای شرکت در حج که مسلمانان موظف به انجام حداقل یک بار در طول عمر خود.

مکه را از مسجد شده است تقریبا عاری از نمازگزاران پس از ماه مارس با وهم آور پوچی اطراف مقدس کعبه — بزرگ مکعب شکل ساختار نسبت که مسلمانان در سراسر جهان دعا کنید.

اما روز یکشنبه در اولین روز از عید فطر, نماز جلوتر رفت و یک امام بود در یک تریبون در حالی که عربستان نیروهای امنیتی برخی از پوشیدن ماسک موقعیت خود را بین ردیف نمازگزاران — نماز خود را تشک قرار داده شده در فاصله خوبی کمان.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de