دیدن حامله, Lea Michele عزیزم دست انداز آلبوم

عزیزم در هیئت مدیره! Lea Michele در انتظار اولین فرزند او شده است و او خود کودک دست انداز پیشرفت در طول بارداری.

ما هفتگی تایید کرد در ماه آوریل که Glee آلوم و شوهر, قدیمی, گروهی, رایشباید یک کمی در راه است. “آنها همیشه می خواستم به پدر و مادر” یک منبع به ما گفت به طور انحصاری در زمان.

بازیگر عرضه جوانه زدن او را حلقه زیر ماه از طریق Instagram. “سپاسگزار” نیویورک بومی زیر نویس یک عکس از خودش زل زده در معده او در حالی که با پوشیدن یک گل آبی Margarette لباس های تخم.

“گریه! جیغ!!! شما را دوست دارم !” میشل Scream Queens costar اما رابرتز اظهار نظر در مارس اجتماعی رسانه ها در حالی که همکار Glee آلوم Naya Rivera نوشت: “وای تبریک! من عاشق این. شما در حال رفتن به یک بزرگ مامان!”

امی نامزد و رایش شروع به دوستیابی در سال 2017 پس از دوستان برای سال. در سال 2018 میشل اعلام کرد نامزدی خود را.

زن و شوهر راه می رفت پایین راهرو در نپا کالیفرنیا در ماه مارس 2019. نه تنها Glee co-creator Ryan Murphy officiate مراسم اما “اجرا به شما” خواننده سابق costars حضور داشتند از Becca توبین به Darren Criss.

“من به ازدواج به بهترین دوست من است که بزرگترین چیزی که در تمام جهان” میشل بوده به ما منحصرا چهار ماه پس از او و کارآفرین nuptials. “در این نقطه در زندگی من, من احساس ترین پایه — و شادترین من تا کنون داشته است.”

برادوی ستاره منعکس شده در روز در ماه دسامبر 2019 از طریق Instagram, نوشته,, “من در آغاز سال با نه یکی بلکه دو bachelorette احزاب در هاوایی آریزونا و با بزرگترین دختر در سراسر جهان است. و سپس شگفت انگیز ترین رویای او به حقیقت پیوست و من ازدواج کردم به شگفت انگیز ترین در جهان است. … عروسی ما آخر هفته خیلی عالی بود و شگفت انگیز است. ما تا به حال باور نکردنی ماه عسل در بورا بورا. ما زندگی می کردند bicoastal بیشتر از سال با بهره گیری از هر دو شرق و غرب سواحل و صرف زمان زیادی را با خانواده ما.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن میشل کودک دست انداز به روز رسانی در طول بارداری خود را از دست کت و شلوار حمام آینه selfies برای روز مادر عکس های خانوادگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de