‘فروش Sunset’ شده ‘تحریک’ به صورت Chrishell Stause پس از تقسیم

نمی تواند فرار او گذشته است. Chrishell Stause است که با داشتن یک زمان دشوار است تماشای زندگی او باز کردن در Netflix بکشد فروش غروب آفتاب.

“Chrishell است بدیهی است بسیار عاطفی در تنظیم و reliving این همه پشت شده است راه اندازی” یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در روز شنبه, مارس 25.

در آخرین قسمت از فصل 2 کاهش یافته است که در 22 مه یک تریلر نشان داد آنچه که “هنوز به آمده است.” آن طعنه بسیاری از درام و اخبار Stause طلاق از Justin Hartleyکه شکست در نوامبر سال 2019.

Selling Sunset Chrishell Stause triggering Justin Hartley split
فروش غروب آفتاب را Chrishell Stause حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

در این کلیپ Stause, 38, معافیت های پایین گریه در یک نقطه و گفت: “این فقط یک مقدار زیادی همه در یک بار به خاطر همه در تمام جهان می داند. من او را دوست دارم خیلی. این بهترین دوست من بود. که من صحبت کردن در حال حاضر؟”

سابق زن و شوهر گره خورده گره در اکتبر سال 2017 پس از چهار سال از قدمت. هارتلی, 43, برای ثبت طلاقبا استناد به تفاوت آشتی ناپذیر دو سال بعد. در پر کردن این است که ما استار ادعا کرد که تاریخ از جدایی بود, جولای 8, 2019. اما در واکنش به تشکیل پرونده او ادعا نوامبر 22 روز او ثبتشد تاریخ جدایی.

پس از طلاق پر کردن یک منبع گفت:” ما که هارتلی تصمیم آمد و به عنوان یک “شگفتی بزرگ به هر کس در اطراف جاستین و Chrishell از نظر دوستان خود را.”

برای این روز از زندگی ما ستاره شده است و تلاش برای تمرکز بر روی مثبت او گفت: ما به طور انحصاری در اوایل این ماه. “انتقال هستند اما من همیشه سعی کنید به تمرکز بر روی جنبه های مثبت, چیزهایی,” او گفت:. “خوشبختانه بسیاری به تمرکز بر روی در حال حاضر.”

Selling Sunset Chrishell Stause triggering Justin Hartley split 1
Justin Hartley و Chrishell Stause علامت فون هولدن/تالار گفتگو/AP/شاتر

Stause حمایت از عزیزان که او همچنان به درمان از او تقسیم می شود. یک منبع می افزاید که “همه زنان در [فروش Sunset] واقعا باید به حال خود برگشت.”

فروش Sunset فصل 2 جریان در Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de