مغلوب ساختن پیشی جستن خبر: مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد گلف برای دومین روز متوالی به عنوان coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 100,000


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی اولین بازی گلف از ما اجرا از یک مستند با توجه به کروناویروس: سازمان حفاظت محیط زیست

به عنوان کشور مرگ و میر روش 100,000 زندگی از دست رفته طی بیماری همه گیر کوروناویروس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشف شد بازی گلف در روزهای شنبه و یکشنبه به عنوان جمعیت مردم رفتند به سواحل و احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود با وجود رشد نرخ ابتلا به عفونت در سراسر ایالات متحده.

رئیس جمهور همچنین به اشتراک گذاشته جنسیتی توهین در مورد رقبای سیاسی خود از جمله یک پیام است که به نام هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب” در حالی که همچنین صرف تعطیلات آخر هفته در توییتر شناور تئوری های توطئه در مورد MSNBC میزبان جو Scarborough.

پس از تشویق آمریکایی ها به صرف تعطیلات آخر هفته در خارج از منزل و در زمین گلف, کاخ سفید, سلامت رسمی دکتر دبورا Birx در دفاع از اظهارات او پس از گزارش از جمعیت عظیم در طول تعطیلات آخر هفته و پیشنهاد کرد که آمریکایی ها باید به تغییر رفتار آنها و به دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل که شروع به سهولت در بسیاری از کشورها پس از هفته قرنطینه.

آفلاین آقای ترامپ صرف تعطیلات آخر هفته در ویرجینیا گلف باشگاه که در آن او دستگیر شد قرار دادن رانندگی سبد خرید گلف خود را و تکان دادن به هواداران است.

در یکی دیگر از تلاش آشکار برای تضعیف نتایج, انتخابات, رئیس جمهور همچنین ادامه داد: به فشار خود غلط ادعا می کنند که ایمیل و یا رای گیری غایب خواهد منجر به رای دهندگان تقلب یک دروغ است که حتی یک کمیسیون است که او منصوب به بررسی تا به حال موفق به پیدا کردن هیچ گونه شواهد است.

“ایالات متحده نمی تواند به تمام ایمیل در برگه های رای. آن خواهد بود که بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ:” آقای ترامپ گفت در توییتر. “مردم با شتاب آنها را از صندوق پستی چاپ هزاران جعلی و ‘زور’ مردم را به ثبت نام. همچنین جعل نام.”

هیچ شواهد نشان می دهد این اتفاق می افتد.

رئیس جمهور بالای اقتصادی مشاور در عین حال پیش بینی کرده است که نرخ بیکاری باقی خواهد ماند و در دو رقمی توسط 2020 انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و آمار 20 درصد تا پایان مارس به عنوان تعداد بیکاران آمریکایی ها همچنان در حال خزش به سمت بالا.

به دنبال پوشش زنده آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار

ادامه مطلب

تهمت متهم مجری تلویزیون از قتل به عنوان Covid مرگ و میر در نزدیکی 100,000

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند ‘هزاران’ از جعلی در رای توسط ایمیل و صدای جیر جیر

مغلوب ساختن پیشی جستن سهام جنسیتی توییتهایی تماس هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب’

مغلوب ساختن پیشی جستن را حدس بزنید چقدر هزینه های زندگی کمک کنید Covid-19 مبارزه

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال 2016 اختلال استراتژی در برابر بایدن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de