مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به حرکت در کنوانسیون حزب جمهوری خواه اگر کارولینای شمالی نمی خواهد اجازه می دهد بسته بندی شده عرصه


عکس: Evan Vucci/AP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به حرکت حزب جمهوری خواه ملی کنوانسیون از Charlotte, North Carolina, اگر دولت قادر به ارتکاب به “حضور کامل” در این جمع با توجه به Covid-19 محدودیت.

در یک سری از توییت در صبح روز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت دموکرات فرماندار Roy کوپر بود “هنوز هم در خاموش کردن خلق و خوی و قادر به تضمین” است که این حزب قادر خواهد بود برای پر کردن عرصه با هواداران است.

“من دوست دارم بزرگ ایالت کارولینای شمالی به طوری که من اصرار بر داشتن کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت در پایان ماه اوت” رئیس جمهور ایالات متحده نوشت.

“ما خواهد بود صرف میلیون ها دلار در ساخت این عرصه به یک استاندارد بسیار بالا بدون دانستن حتی اگر فرماندار دموکرات اجازه می دهد که حزب جمهوری خواه را به طور کامل اشغال فضا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “اگر نه ما خواهد بود با اکراه مجبور … برای پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمد فقط دو روز پس از کارولینای شمالی ثبت بزرگترین افزایش روزانه در موارد مثبت coronavirus تا کنون.

روز جمعه کوپر مجاز برخی از شل شدن بیشتر از محدودیت در مو سالن آرایشگاه ها و رستوران ها. اما او گفت: دولت باید همچنان به سازمان دیده بان نزدیک virus روند و دستور داده است تا مکانهای تفریحی ورزشگاه و میله بسته باقی می ماند.

مرتبط با: جو بایدن مجبور به جمع آوری اعانه خود را به طور کامل مجازی – نوار برچسب قیمت

کوپر بلافاصله پاسخ به رئیس جمهور را تهدید.

معاون رئیس جمهور مایک پنس تکرار تهمت و تهدید. “این یک موضوع صحبت کنم چرا که این ملی کنوانسیون به معنای واقعی کلمه را چند ماه به سازماندهی و آماده سازی و, وجود دارد, وجود دارد متحده در سراسر کشور — ما فکر می کنیم از ما فکر می کنم از Florida Georgia – آخرین دو کشور بازدید هفته گذشته را ساخته اند که پیشرفت فوق العاده ای در بازگشایی جوامع خود و بازگشایی اقتصاد خود را,” پنس گفته فاکس نیوز.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید ساخته شده قبلی در تضاد با کوپر. در 15 مه, او را متهم کوپر از “بازی سیاست” با احتیاط بازگشایی دولت و گفت: این امر می تواند “برای آنها بد” اگر دولت با تاخیر کنوانسیون.

“ما باید یک قرارداد است. من یک کشاکش اما ما باید برای دیدن مانند هر چیز دیگری, اما من فکر می کنم ما می تواند در شکل خوب در آن زمان گفت که واشنگتن آزما.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برنامه ریزی برای 24-27 اوت محور تهمت مجدد انتخابات. قبل از همه گیر این RNC انتظار بود به 50000 نفر به این شهرستان است.

اما کارولینای شمالی در حال حاضر در فاز دو از آن coronavirus بازگشایی طرح و تجمعات محدود به 10 نفر در داخل خانه یا 25 در خارج از منزل.

کوپر که به دقت برنده انتخابات بیش از یک وقت حزب جمهوری خواه در سال 2016 چهره یک چالش در ماه نوامبر فرمانداری نژاد از حزب جمهوری خواه معاون فرماندار دن جنگل که خواست سریع تر بازگشایی کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمده یک روز پس از حدود 4000 ساکنان bucked کوپر محدودیت برای تماشای مسابقه اتومبیل رانی در شهرستان Alamance.

قصد دارد به ساز و برگ طیف مرکز یک سالن متعلق به شهر شارلوت و عمل اصلی آن مستاجر NBA شارلوت بابکتس و ترتیب اقامت پرتاب شده است به هرج و مرج توسط lockdown.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه صندلی Ronna McDaniel, گفته است که این کنوانسیون برگزار خواهد شد حداقل تا حدودی در فرد و قول داد برای برگزاری “مجازی کنوانسیون”.

McDaniel گفت: RNC تا به حال داوطلب خدمت سربازی پزشکی مشاور و آن حزب بود مشاوره با شارلوت شهردار ششم Lyles و فرماندار.

آمریکا, وزیر بهداشت, Alex آذر گفت: افزایش تست ظرفیت مهم می باشد اما نگفت سنتی کنوانسیون بود و یقین است.

“وجود خواهد داشت یک کنوانسیون در شارلوت. این ماده از آنچه در آن مانند به نظر می رسد” آمریکا سناتور تام Tillis یک جمهوری خواه کارولینای شمالی است که برای انتخابات مجدد در سال 2020 گفت: شارلوت آبزرور در هفته گذشته.

اما کال کانینگهام دموکراتیک نامزد برای مجلس سنا صندلی مقابله است که دولت باید پایبند به کارشناسان بهداشت عمومی توصیه.

“ما قطعا آماده به اجتماعات بزرگ در کارولینای شمالی در این نقطه است. ما می توانیم امیدوار است که این ویروس را سوزاند و ناپدید می شوند قبل از این کنوانسیون زمان” کانینگهام مقاله گفت. “اما این چیزی نیست که کارشناسان بهداشت عمومی به نظر می رسد نشان می دهد. من به شدت آنها را ترغیب به گوش دادن.”

دموکرات ها در حال حاضر تاخیر در خود کنوانسیون که در حال آماده سازی برای معرفی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به صورت خاموش در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. آن است که برنامه ریزی شده برای Milwaukee, ویسکانسین, اما قابل توجهی وجود دارد بحث بر سر اینکه آیا از آن خواهد شد بیشتر مجازی نشست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de