جدید, ‘پارکینگ کارن’ رفتن ویروسی در Infinite برای جسمی مسدود کردن ماشین کسی از باز کردن نقطه پارکینگ


پارکینگ کارن infinite

The Infinite ویدیو نشان می دهد یک زن و مسدود کردن یک ماشین از مصرف باز نقطه پارکینگ.

@savsoares/Infinite

  • ویروسی تصویری از Infinite user @savsoares نشان می دهد یک زن از لحاظ جسمی مسدود کردن یک ماشین از حرکت در یک پارکینگ در حالی که هدایت یک ماشین دیگر را باز نقطه پارکینگ.

  • ویدیو انباشته شده است بیش از 4 میلیون و 18 میلیون بازدید در چهار روز پس از آن نوشته شده بود با هر دو @savsoares و مردم در نظرات و تماس زن “کارن.”

  • این ویدئو در یک زمان می آید زمانی که “کارن” برچسب که اشاره به حق زنان سفید شده است به طور فزاینده ای مورد استفاده برای توصیف مردم در viral videos آنلاین.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: چه خبر است با Infinite?

یک Infinite فیلم جدید “پارکینگ کارن” که اضافه شده است به صفوف ویروسی زنان سفید که رفتار عمومی آپلود شده و خجالت در رسانه های اجتماعی.

این تصویری که آپلود شده توسط Infinite user @savsoares نشان می دهد یک زن مسدود کردن حرکت خودرو است که در آن @savsoares توسط مسافر. زن در تلاش برای گرفتن @savsoares’ دوربین در ابتدا و به او می گوید برای جلوگیری از فیلمبرداری و سپس به صورت فیزیکی بلوک خودرو به منظور جلوگیری از حرکت آن. وقتی @savsoares سخنان که نشسته است بر روی ماشین او می گوید: “من نه نشستن در ماشین من با تکیه بر آن.”

در طول فیلم این زن هدایت یک راننده او تماس Krysta به جلو و رو به جلو در نقاط گفتن او “Krysta این است که خود را در نقطه سمت راست.” در یک نقطه, @savsoares اظهارات که او باید نفرت زندگی خود به آن زن پاسخ می دهد “نه من عشق من زندگی من و من با نام تجاری جدید گراند کودک در آن وجود دارد که ما در حال تلاش برای یک پیاده روی.” نسبت به پایان پورنو زن در نهایت پس از حرکت مردم در این خودرو بارها و بارها در دولت وجود دارد که دو پارکینگ باز است.

این ویدئو ویروسی رفت و در Infinite گردآوری حدود 4.2 میلیون امثال 18.2 میلیون انداز و 85,1000 نظرات در چهار روز پس از آن نوشته شده بود. آن را نیز دوباره آپلود در توییتر که در آن بیش از 9,000 رسانهها و 19,000 را دوست دارد. نظرات به Infinite ستایش @savsoares و راننده و صبر و دیگران اشاره کرد که مسدود کردن ماشین با پوشیدن یک پیراهن که به عنوان خوانده شده “زندگی خنده با افتخار و عشق برای همیشه.”

@savsoares گفت در دنبال دو تا فیلم هایی که در این رویداد بخشی از یک پارکینگ ساحل اختلاف

اصلی پوستر @savsoares کرده و پس از آپلود چندین فیلم در Infinite توضیح وضعیت. در ابتدا او می گوید که او و دوستان او بودند به دنبال یک نقطه پارکینگ در ساحل. پس از دیدن یک متوقف شد خودرو را در یک راهرو از پارکینگ آنها صبر کردم و در نهایت تصمیم به درایو گذشته که در آن نقطه از اتومبیل های دیگر دنبال کرد. هنگامی که آنها در بر داشت یک نقطه @savsoares گفت که او دوست راننده قرار داده و او چشمک زن در, که در آن نقطه آنها “[دیدم] که ‘کارن’ راه رفتن تا [خود را] ماشین.”

در فیلم دوم, @savsoares گفت که او نورد پایین پنجره او را پس از آن زن نشسته در ماشین و گفت که @savsoares و دوست او را قطع کرده و در مقابل از او در حالی که او در انتظار یک نقطه پارکینگ. @savsoares گفت: در این ویدئو که زن به آنها گفت که نقطه باز کرده بود تا بود “[خود را] درست نقطه”, که در آن نقطه @savsoares شروع به ضبط. پس از فیلم اصلی به پایان رسید این دو خودرو بودند مجبور به پارک در کنار یکدیگر در دو باز لکه; @savsoares گفت که تنها پس از او و دوستان او چپ بود زن ترک ، خودی رسیده به @savsoares برای نظر.

در این ویدئو می آید در زمان اوج “کارن” گفتمان به عنوان ویدئوها ظهور در رسانه های اجتماعی از زنان سفید بازیگری با عنوان در فضاهای عمومی. وجود دارد در حال حاضر بدنام “پارک مرکزی کارن” (که نام واقعی امی کوپر) که به نام پلیس در یک مرد سیاه پوست که از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را در هر شهر نیویورک حقوقی کد. به تازگی یک ویدئو نیز رفت و ویروسی در توییتر که در آن یک زن که خود را شناسایی به عنوان شلی Lewis (و همچنین به نظر می رسد همچنین برجسته و تخت-earther) ناراحت می شود پس از اینکه اجازه ورود به Gelson بازار برای امتناع از پوشیدن ماسک. یکی از بدنام ترین “کارن” حوادث شد و در سال 2018 هنگامی که یک زن به نام پلیس در یک خانواده barbecuing در اوکلند.

“پارکینگ کارن” در حال حاضر آخرین در یک خط از زنان که مردم حاضر به نام برای با عنوان رفتار تحریک درگیری بیش از چیزهایی مانند ساحل پارکینگ.

  • ادامه مطلب:

  • یک زن در یک ویدیو به نظر می رسد به تماس با پلیس ادعا وجود دارد یک “آمریکایی آفریقایی تبار انسان را تهدید زندگی من’ — ظاهرا خواسته بود او را در یک دسته سه تایی سگ

  • یک maskless زن که فیلم برداری او اعتراض یک بازار است که نمی خواهد اعتراف او به نظر می رسد برجسته تخت زمین’ cospiracy نظریه پرداز

  • Infinite ویدئوها نشان می دهد دانش آموزان نادیده گرفتن دانشگاه coronavirus قرنطينه و frolicking در گروه های بزرگ

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de