برزیل روزانه منجر coronavirus مرگ, شمارش برای پنجمین مستقیم بعد


ریو دو ژانیرو برزیل گزارش بالاترین روزانه COVID-19 مرگ و میر در جهان روز شنبه با 1,039 نفر کشته و پنجم راست بعد این کشور را در صدر این فهرست است.

امریکا بزرگترین کشور است که به عنوان یک جدید کانون در coronavirus همه گیر دیده است آن روزانه مرگ و میر افزایش گذشته است که از ایالات متحده, سخت ترین-آمار کشور تا کنون.

ایالات متحده ثبت مرگ و میر 657 در 24 ساعت گذشته گفت: دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. که برای سومین روز متوالی در آن آمده بود در کمتر از 700 آوردن این کشور به طور کلی تلفات به 98,875 مرگ و میر.

در ضمن برزیل روزانه مرگ و میر گذشت 1,000 چهار بار از زمان همه گیر شتاب در این کشور یک هفته پیش.

برزیل در حال حاضر تایید کرد در مجموع 24,512 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

کارشناسان می گویند تحت تست به معنی تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

با جمعیت 210 میلیون نفر از مردم برزیل ثبت کرده است 391,222 عفونت های دوم تنها به ما که به تایید بیش از 1.68 میلیون.

برزیل پاره شده است بیش از چگونه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro به عنوان ویروس و برافراشته در برابر stay-at-home اقدامات استدلال اقتصادی خرید اینترنتی خطرات باعث آسیب بیشتر از ویروس خود را.

اما بسیاری از دولت های ایالتی گیر کرده به سازمان بهداشت جهانی راهنمایی و بسته های غیر ضروری کسب و کار.

Bolsonaro است در ضمن دوخته امید خود را در دارو هیدروکسی کلروکین که-مانند آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — او تا به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل تعجب مواد مخدر در برابر COVID-19.

برزیل وزارت بهداشت توصیه پزشکان در سیستم بهداشت عمومی تجویز هیدروکسی کلروکین و یا مرتبط با داروی کلروکين از شروع COVID-19 علائم.

آن روز دوشنبه گفت این بود که دستورالعمل با وجود این که پایان دادن به آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین بیش از نگرانی در مورد ایمنی و اثر بخشی آن در برابر coronavirus.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de