Brielle Biermann: من تا به حال جوجه-fil-A ‘برداشت’ در Coronavirus مستند

Brielle Biermann نیست ترس به مبارزه برای برخی از Chick-fil-A. پس واقعیت ستاره تعهد به زنجیره ای است که به خوبی مستند شده است جای تعجب نیست که او در یک بیت از یک ترشی در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و در مارس سال 2020 و پدرش, Kroy Biermann, متوقف شد, و او را از خود مکرر مواد غذایی سریع حل کنند.

“در ابتدا, Kroy بود ‘شما نمی توانید به رفتن به Chick-fil-A. شما می توانید’ را نمی توان الحسین ستاره, 23, منحصرا گفت: ما هفتگی روز پنج شنبه 21 مه در حالی که ترویج جدید KAB, لوازم آرایشی, خط و مادرش , Kim Zolciak‘s شور K شنا مجموعه است. “من به معنای واقعی کلمه غذا خوردن جوجه-fil-A هر روز در 2:30 … آنها در حال حاضر می دانم آنچه من می خواهم.”

Brielle Biermann I Had Chick-fil-A Withdrawals Coronavirus Lockdown
Brielle Biermann و Kroy Biermann. شاتر (2)

در حالی که Brielle abided Kroy قوانین, که همچنین شامل بدون درایو از طریق Chick-fil-A, سفرهای برای “سه و شاید چهار هفته” او در نهایت ضربه او نقطه شکستن و نیاز به غذای مورد علاقه او در زندگی است. “ما در این بحث یک روز چون در نهایت من گفتم که:” من نمی دانم اگر من برداشت و یا چه چیزی اتفاق می افتد, اما من قصد دارم یک کمی دیوانه در اینجا. من فقط می خواهم برخی از حس ظاهر ، آیا من می توانم لطفا به Chick-fil-A?'”

هر چند Kroy, 34, شد و هنوز هم در برابر غذا اجرا شود چرا که او نمی خواست کسی در خانواده اش به پایین آمدن با COVID-19, Brielle به هر حال رفت. “من شده است در واقع رفتن به Chick-fil-A, ولی من نشده است آن را هل دادن بیش از حد چرا که من نمی خواهم به تحریک او گفت:” خود ما. “صبح شنبه است و واقعا وقتی که من رفتن به Chick-fil-A. من Chick-fil-A, صبحانه برای همه چون صادقانه [Kroy] نه واقعا بیدار تا [sic] 12 در روز شنبه.”

Brielle که در خانه زندگی می کند در آتلانتا با Kroy, Zolciak, 42 و پنج خواهر و برادر جوان تر استفاده می کند هفتگی اجرا می شود را انتخاب کنید تا مواد غذایی برای برادران و خواهران کوچک. The Real Housewives of Atlanta آلوم مادر ساله و خواهر آریانا, 18, از روابط گذشته و سهام برادران Kroy جونیور, 8, کاش, 7, و, دوقلو کین و Kaia, 6, با, Kroy.

Brielle Biermann I Had Chick-fil-A Withdrawals Coronavirus Lockdown
Brielle Biermann. حسن نیت ارائه میدهد Brielle Biermann/Instagram

“همه ما Chick-fil-a: من آن را برای همه کودکان و نوجوانان” Brielle اضافه شده است. “و سپس در زمان [Kroy] بیدار است او را مانند کردن آن واقعا نمی مراقبت.”

در ماه مارس Brielle نشان داد که او متناوب روزه با غذا از Atlanta-شرکت بر اساس شش روز در هفته. “من به [Chick-fil-A] وجود دارد هر روز (به جز جمعه) در اطراف 3 برای صبحانه/ناهار,” او گفت: یک فن از طریق او Instagram داستان در زمان. “من تنها غذا خوردن بین 3-8 روزمره!”

به عنوان Brielle توضیح داد به مامتناوب روزه است که هنوز هم بخشی از رژیم غذایی خود. “من از خواب بیدار هر روز … من خوردن حدود 2:30 3 و پس از آن من شاید خوردن چیزی در 6 یا 6:30 و پس از آن من نمی خوردن دوباره,” او گفت:. “یا من فقط [خوردن] یک بار در روز. من واقعا لازم نیست که یک رژیم غذایی سخت است.”

از براوو شخصیت بستری او “نه سالمترین فرد” او سریع به اعتبار او هیکل به مادر. “من فکر می کنم بسیاری از آن است که با ژنتیک. من مامان خورد کیک های شکلاتی برای صبحانه و ماکارونی در تمام طول روز طولانی است. او نمی خوردن گوشت. همه او می خواهد پاستا و پیتزا و ما همیشه باید یک کیک یا بیسکویت یا کیک های شکلاتی. او همیشه داشتن شراب” Brielle اشاره کرد. “این واقعا درست است ژنتیک است.”

هنوز گرجستان بومی گفت: ما او کار کردن هر چند او بدنسازی روال در حال تغییر بوده است در هفته های اخیر به دلیل coronavirus بحران است. در حال حاضر این ستاره با استفاده از Peloton دوچرخه و تردمیل در خانه را به ماندن در شکل و علاوه بر روزه متناوب.

“این همه در حد اعتدال” او به اشتراک گذاشته. “شما می توانید هر آنچه شما می خواهید فقط به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید یک نیش یک شیرینی یا کیک شما لازم نیست که به خوردن دو یا سه نفر از آنها. مادر من همیشه به من مطرح خوردن نیمی از [یک] ساندویچ نه همه چیز. فقط تا زمانی که شما کامل است.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de