Carrie Underwood فکر نمی کنم او می تواند ‘خوب’ با بچه ها

قبل از تبدیل شدن به یک مادر Carrie Underwood به حال شک و تردید خود را در مورد مهارت های فرزند پروری.

“من هرگز خوب با افراد دیگر کودکان و نوجوانان” در این کشور خواننده 37 گفت: در یک شنبه, مارس 25 دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از او و شوهرش مایک فیشر‘s مایک و کری: خدا و کشور سری. “چرا من بود خوب با یکی از خود من؟”

The American Idol فصل 4 برنده استقبال فرزندان اشعیا 5 و یعقوب 16 ماه در سال 2015 و 2019 به ترتیب و توصیف لحظه ای که او به هنگام تولد به پسر ارشد او. “اوه خدای من من عاشق هستم” او بوده.

به Fisher 39 سابق حرفه ای هاکی روی یخ بازیکن همیشه می دانستم که او “می خواست تعداد زیادی از بچه ها.” او گفت: در این کلیپ: “من با بني اسرائيل پس از او می خواهم فقط متولد شده است و من فقط عاطفی به عنوان می تواند باشد.”

Carrie Underwood Didnt Think Shed Be Good With Her and Mike Fishers Kids
کری آندروود و مایک فیشر Rob Latour/شاتر

این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2010 در گرجستان دچار متعدد سقط جنین را بین نوزاد پسر’ ورود. “او مانند” من نوزاد را از دست داد.’ و گفتم دوباره؟'” ورزشکار به یاد می آورد در روز سه شنبه. “ما تا به حال این همه میرسد اما ما تا به حال یک تن از دره شبیه به این.”

آندروود باز کرد تا در مورد ضرر و زیان توضیح داد: “من فقط به حال صادقانه گفتگو با خدا. من صدمه دیده بود. من به او گفتم چگونه احساس کردم.”

در مارس برنده جایزه گرمی گفت: سلامت زنان: “برای من بدن نمی شود انجام کاری آن قرار است به انجام’ سختی بود قرص فرو برد. آن را به من یادآوری من در کنترل همه چیز است.”

Carrie Underwood Didnt Think Shed Be Good With Her Kids
Carrie Underwood گرگ آلن/تالار گفتگو/AP/شاتر

اولین بار “او قبل از بازی” خواننده باز کرد تا در مورد سقط جنین در ماه سپتامبر سال 2019 احساس “یک وزن برداشته خاموش” از شانه اش او در ادامه به خروجی. “این یک راز است. این چیزی است که بسیاری از زنان از طریق رفتن است.”

Carrie Underwood Didnt Think Shed Be Good With Her and Mike Fishers Kids
کری آندروود و یعقوب و بني اسرائيل. حسن نیت ارائه میدهد از مایک فیشر/Instagram

در حال حاضر که اوکلاهما مادری دارای دو سالم فرزندان در خانه است “به طور منظم PTA مادر” به بني اسرائيل و یعقوب یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در مارس 2019. “او به مدرسه توابع و بازی های ورزشی.”

خودی اضافه شده در ساعت: “[او و فیشر] تعادل هر یک از دیگر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de