1 / 2

هنگ کنگ مقننه احاطه شده توسط پلیس ضد شورش پیش از تظاهرات رود

پلیس ضد شورش ایستاده گارد در طول یک راهپیمایی علیه پکن برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ

توسط اسکات مرداک

هنگ کنگ (ایسنا) – صدها پلیس ضد شورش در زمان پست در سراسر هنگ کنگ مقننه یک شبه به تظاهرات شد و انتظار می رود روز چهارشنبه بیش از یک لایحه جرم بی احترامی چین سرود ملی و در برابر طرح پکن برای تحمیل قوانین امنیت ملی.

پیشنهاد جدید قوانین امنیت ملی را باعث بزرگ خیابان ناآرامی در هنگ کنگ از سال گذشته که تظاهرات خشونت آمیز مطرح هنگ کنگ بزرگترین بحران پس از بازگشت از چین حکومت در سال 1997 از بریتانیا.

فعالان می گویند که قوانین امنیت می تواند پایان دادن به استقلال از چین آزادترین شهر در حال حاضر تضمین شده تحت یک سیاست شناخته شده به عنوان “یک کشور دو سیستم”.

دیپلمات های سازمان های تجاری و سرمایه گذاران را نیز مطرح شده زنگ است. هزاران نفر از معترضان با پلیس در روز یکشنبه در اولین تظاهرات بزرگ از سال گذشته است.

او به عنوان رهبری به ایستگاه مترو در کنار شورای قانونگذاری شناخته شده به عنوان Legco, 23 ساله کوین گفت که او نگران بود در مورد آنچه که او به نام افزایش پکن ابراز وجود است.

“این ایده از یک کشور و دو سیستم خراب است,” او گفت: پس از یک شام دیر در مک دونالد. “چین گفت: این امر به چوب است که توافق اما این مورد نیست.”

مقامات بنا یک دیوار ساخته شده از دو متر قد (6 فوت) سفید و آبی موانع پلاستیکی را پر از آب اطراف Legco گسترش در سراسر یک پارک مجاور به منظره ویکتوریا هاربر.

حدود نیمه شب پلیس ضد شورش گردش در پارک با جوخه های مستقر در خارج Legco و همسایه دولت مرکزی و دفاتر و ساختمان. چند پلیس وانت پارک شده بودند در نزدیکی جاده ها.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که ایالات متحده اعلام خواهد کرد قبل از پایان هفته یک پاسخ قوی به برنامه ریزی قانون امنیت برای هنگ کنگ است.

وقتی پرسیده شد که در خبر جلسه اگر پاسخ را شامل تحریم ها گفت: “نه آن چیزی است که شما در حال رفتن به شنیدن در مورد … قبل از پایان هفته بسیار با قدرت می کنم.”

پیشتر کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که تهمت می یابد آن را سخت برای دیدن چگونه هنگ کنگ می تواند باقی می ماند مالی hub اگر چین طول می کشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: چین ساخت “یک اشتباه بزرگ” با برنامه ریزی قانون امنیت و متعهد دولت آمریکا خواهد پرداخت هزینه از شرکت های آمریکایی که می خواست برای تغییر عملیات از هنگ کنگ یا چین.

سرود لایحه تنظیم شده است برای خواندن دوم در روز چهارشنبه و انتظار می رود که تبدیل به قانون در ماه آینده. آن نیاز به چین “مارس از داوطلبان” به تدریس در مدارس و آواز توسط سازمانها و تحمیل حبس و یا جریمه در کسانی که بی احترامی به آن است.

مخالفان می گویند این نشان دهنده نمونه ای دیگر از پکن تجاوز در هنگ کنگ در حالی که هواداران می گویند این شهرستان دارای یک وظیفه برای اطمینان از نمادهای ملی تحت درمان با احترام.

هنگ کنگ و پکن مقامات صادر تکرار اظهارات اصرار وجود دارد هیچ خطر به شهرستان درجه بالایی از استقلال اصرار صبر تا زمانی که قوانین در حال نهایی.

پلیس هنگ کنگ هشدار اواخر روز سه شنبه که آنها را تحمل نمی کند اختلال در نظم عمومی پس از فعالین گردش تماس آنلاین برای تظاهرات در روز چهارشنبه.

این قانون امنیت می تواند راه را برای سرزمین اصلی سازمان های امنیتی برای باز کردن شعبه در مالی جهانی hub. آن اهداف تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی – شرایط است که به طور فزاینده ای مورد استفاده توسط مقامات برای توصیف سال گذشته طرفدار دموکراسی تظاهرات.

(گزارش اضافی توسط دیوید Brunnstrom جف میسون دافنه Psaledakis در واشنگتن; نوشتن توسط Marius Zaharia و سینتیا Osterman; ویرایش توسط پیتر Graff و هوارد Goller)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله