صدها نفر دستگیر شده در هنگ کنگ به عنوان تنش بیش پیشنهادی قانون تامین جوش

دلار هنگ کنگ — نهفته تنش ها بیش از قوانین امنیت ملی پیشنهاد شده توسط پکن ریخته در هنگ کنگ روز چهارشنبه با شلیک پلیس فلفل گلوله به جمعیت معترضان و دستگیری بیش از 300 نفر است.

پلیس ضد شورش آب گرفتگی مرکزی هنگ کنگ به مردم در تمام سنین به خیابانها در اعتراض به این سرزمین قانونگذاران در حال آماده شدن برای بحث لایحه دیگری است که آن را غیر قانونی به توهین و یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی.

معترضان طرفدار دموکراسی و سیاستمداران می گویند این لایحه که حامل مجازات تا سه سال حبس و جریمه تا 50.000 دلار هنگ کنگ دلار ($6,450) است و در عین حال نشانه دیگری از افزایش دخالت از پکن است.

معترضان در مرکز شهر بازار خرید شعار “آزادی هنگ کنگ! انقلاب از زمان ما” و “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” رویترز گزارش داد که برخی از پنهان هویت خود را با باز کردن چتر در صحنه یادآور ناآرامی های جاروب شهرستان در سال گذشته است.

تصویر: پلیس ضد شورش ایستاده نگهبان به عنوان یک زن سعی می کند برای عبور از خیابان در منطقه مرکزی هنگ کنگ (وینسنت یو / AP)

“من می ترسم … اگر شما نمی آمد امروز شما هرگز قادر به بیرون آمدن. این قانون که به طور مستقیم تاثیر می گذارد ما” رایان Tsang یک مدیر هتل گفت: “مهر.

پلیس هنگ کنگ گفت: آنها را دستگیر کرده و بیش از 300 نفر در تعدادی از اتهامات از جمله در اختیار داشتن سلاح و غیر قانونی مجمع در مرکز شهر مونگ کوک را Causeway Bay منطقه و Wan Chai منطقه است. آنها گفت: آنها مواجه می شوند “پراکنده اعمال خشونت” در خیابان ها از جمله آتش سوزی.

چهار شنبه اعتراض می آید پس از هزاران نفر به خیابان ها ریختند روز یکشنبه با پلیس و شلیک گاز اشک آور و توپ آب برای متفرق کردن جمعیت معترض قانون پیشنهادی پرده برداری از آخرین weekthat را مقابله با تجزیه طلبی براندازی و فعالیت های تروریستی در هنگ کنگ است.

برخی از ترس قوانین خواهد سمت مرحله هنگ کنگ مقننه و به طور مستقیم اعمال اقدامات برای سرکوب اعتراض و آزادی بیان در هنگ کنگ. این مستعمره سابق بریتانیا بود که دست به چین در سال 1997 شده است توسط اداره یک منحصر به فرد “یک کشور دو سیستم” مدل با هدف تضمین آزادی های داده نشده در سرزمین اصلی چین است.

ایالات متحده آمریکا به همراه چند کشور دیگر ابراز نگرانی در مورد این قانون با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه او در پاسخ قوی به چین برنامه ریزی شده قوانین جدید برای هنگ کنگ است.

در همین حال مقامات چینی و پکن مورد حمایت دولت در هنگ کنگ اصرار داشت این قانون پیشنهادی را تهدید نمی کند شهر را به درجه بالایی از استقلال است.

در روز سه شنبه دلار هنگ کنگ رهبر کری لام رد نگرانی در مورد قانون جدید و به نام در خاک شهروندان به آن را به بالا.

“ما در یک جامعه آزاد تا برای هم بودن مردم آزادی می گویند هر چه می خواهند می گویند,” او گفت:.

او همچنین به نظر می رسد به سیگنال است که هنگامی که پیش نویس قانون تصویب کرده بود تظاهرات مانند کسانی که جاروب هنگ کنگ در سال گذشته می تواند تلقی غیر قانونی است.

“در صورت وجود اعتراض ما را در برخورد با غیر قانونی مخالفت با اعمال مطابق با قانون و را” لام اضافه شده است.

جاستین جزایر گزارش از هنگ کنگ و یولیا Talmazan گزارش از لندن است.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de