Jimmy Fallon Apologizes SNL Blackface Skit After Clip Resurfaces
Jimmy Fallon. گریگوری پک/BEI/شاتر

ساخت جبران. جیمی فالون عذرخواهی کرد برای شرکت در یک blackface کردیم زنده شنبه شب 20 سال پیش, پس از کلیپ های مطرح در رسانه های اجتماعی شنبه, مارس 26.

“در سال 2000 در حالی که در SNLمن وحشتناک تصمیم به انجام یک جعل هویت از کریس راک در حالی که در blackface,” Fallon, 45, نوشت طریق توییتر پس از این ویدئو تبدیل به یک روند موضوع است. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای این کار است.”

این SNL طرح است که دیگر در دسترس نیست در ان بی سی نشان می دهد, پایگاه داده, ویژه فالون در blackface جعل هویت راک, 55, در Regis Philbin‘s (با بازی دارل هموند) اواخر شب نشان می دهد.

“من بسیار متاسفم برای ساخت این بدون شک توهین آمیز تصمیم گیری و تشکر از همه شما برای نگه داشتن من پاسخگو,” the Tonight Show Starring Jimmy Fallon میزبان اضافه شده است.

نیویورک بومی است آخرین ستاره به زیر آتش برای شرکت در blackface و یا ظاهر شدن به آن را می پوشند.

Sia در دفاع از خودش در ماه جولای سال 2019 در برابر اتهامات از تیلور سویفت طرفداران که او تا به حال فرسوده blackface در طول یک عملکرد سال قبل.

“برای swift fans تلاش برای ایجاد کردن که من تا کنون انجام blackface لطفا این ویدیو را ببینید,” او نوشت: از طریق توییتر در ماه جولای در کنار یک لینک به ویدیو یوتیوب برای فوریه 2011 نشان می دهد در استرالیا. “من نقاشی خودم را در پس زمینه آن بود که قبل از مکان نما به کلاه گیس.”

در این ویدئو Sia, 44, آواز می خواند “Never Gonna Leave Me” ایستاده در مقابل یک تیره تکه مقوا و یک کلاه گیس سیاه و سفید و تطبیق چهره سیاه و سفید و رنگ بدن.

این ادعا پس از عکس ظاهر از “لوستر” خواننده تحت پوشش در رنگ سیاه و سفید خال خال شد در توییتر — در میان Sia حمایت اسکوتر براون در طول Swift-Braun دشمنی در خصوص موسیقی ،

Joy Behar فرود در آب داغ پس از یک سال 2016 قسمت از این دیدگاهکه در آن او نشان داد که او یک بار تا لباس پوشیدن و به عنوان یک “زیبا زن آفریقایی” برای هالووین مطرح در فوریه 2019 در توییتر. (او cohost گلدبرگ Whoopi اصرار داشت که آن را “نه blackface.”)

در آن زمان طرفداران ساخته شده قابلیت اتصال به madadi‘s 2018 نظرات در مورد blackface که منجر به او را اخراج شدن توسط NBC. “Madadi از کار اخراج شد نشان می دهد او برای پرسیدن یک سوال فرضی در مورد blackface. Joy Behar در واقع عینک blackface و به آن اعتراف و نشان داد یک عکس از آن را در تلویزیون و در عین حال او هنوز کار خود را” یک کاربر توییتر نوشت.

کلی 49 خواسته در مورد blackface در هالووین در بحث بر او نشان می دهد که سقوط.

“چه نژادپرست است? از آنجا که شما را در دردسر اگر شما یک فرد سفید قرار می دهد که در blackface در هالووین و یا یک فرد قرار می دهد که در whiteface برای هالووین,” او گفت: در طول یک قسمت از madadi امروز. “زمانی که من بچه بودم که خوب بود تا زمانی که شما پانسمان مانند یک شخصیت است.”

اگر چه بعد کلی عذرخواهی کرد برای او در نظر او نه ابقاء توسط شبکه.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله