Lori Loughlin و Mossimo Giannulli به امید خدمت خود را در زندان در زمان های مختلف یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

“لری و خزه نمی خواهید به خدمت خود را در زندان در همان زمان. در میان این دلایل حتی اگر دختران خود را در حال بزرگسالان لری می خواهد یکی از والدین به رایگان به ارائه حمایت عاطفی به دختران” منبع توضیح می دهد. “لری نگرانی در تمام طول شده است ایزابلا و اولیویا جید.”

Lori Loughlin and Mossimo Giannulli Are Hoping to Serve Prison Sentences at Different Times
Mossimo Giannulli و Lori Loughlin. یک رودریگز/BEI/شاتر

Loughlin, 55 و Giannulli, 56, به اشتراک گذاری, دختران بلا, 21 و اولیویا جید, 20. این زوج دستگیر شد, در مارس 2019 پس از آنها متهم به پرداخت $500,000 تا اطمینان حاصل شود بچه های خود را خواهد بود بستری شده در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام. در ابتدا پس از شفاعت گناه نیست به همه اتهامات علیه آنها Loughlin و Giannulli موافقت خود را تغییر درخواست در روز شنبه, مارس 21. روز بعد دو نفره رسما مجرم از طریق یک ویدئو کنفرانس.

با توجه به منبع این بازیگر در حال حاضر “در حال آماده شدن برای مصاحبه توسط اداره زندانها برای قبل از صدور حکم گزارش خواهد شد که با توجه به قاضی استفاده می شود به عنوان ارشاد به صورت رسمی صدور حکم است.”

در حالی که این جفت ارز در حال تنظیم می شود محکوم در آگوست 21, جزییات درخواست خود را معامله شد در حال حاضر ساخته شده است. Loughlin, برای او که رود به خدمت دو ماه زندان و پرداخت 150.000 دلار جریمه خدمت دو سال از انتشار و نظارت کامل 100 ساعت خدمات اجتماعی. Giannulli درخواست معامله در ضمن شامل پنج ماه در زندان 250.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت آزاد و 250 ساعت خدمات اجتماعی.

این دو تصمیم به تغییر خود را درخواست می آید کمتر از یک ماه پس از یک قاضی رد دادخواست خود را به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه آنها و دیگر پدر و مادر متصل به مورد.

با توجه به یک دوم خودی بلا و اولیویا جید به “افتخار” از پدر و مادر خود را برای گرفتن این درخواست رسیدگی کند.

“این خواهد بود سورئال برای ایزابلا و اولیویا به بازدید از آنها را پشت میله های زندان, اما این است که بسیار بهتر نتیجه از آنچه پیش بینی” این منبع گفت: ما در اوایل این ماه. “به عنوان شرم آور و افتضاح آن را به عنوان است, اولیویا و ایزابلا هنوز هم عشق مادر خود را عمیقا و از آن درد آنها را به او رنج می برند.”

یک سوم منبع اشاره کرد که بلا, یک بازیگر مشتاق و اولیویا جید یک YouTuber با نزدیک به 2 میلیون مشترک شده اند از طریق “بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی” در ماه های اخیر و در حال “مبارک” برای قرار دادن رسوایی پشت سر آنها.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de