میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer تماس, شوهر, قایق, راه اندازی, درخواست یک تلاش ناموفق در طنز’ در میان واکنش

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer روز سه شنبه اقدام به سرکوب رشد انتقاد خود را کاهش یافته است نام او را در حالی که تلاش برای بدست آوردن قایق خود را در آب برای آخر هفته روز یادبود.

“شوهر من ساخته شده یک تلاش ناموفق در طنز هفته گذشته هنگام چک کردن در با کسب و کار کوچک است که کمک می کند تا ما با قایق و اسکله تا شمال” Whitmer گفت. “دانستن آن نمی تفاوت او به شوخی پرسید: اگر برای من ممکن است آنها را به حرکت در صف.”

او افزود: “او فکر کرد که آن را ممکن است یک خنده. آن را نمی. و به صداقت, من, خنده, یا, هنگامی که آن را منتقل به من چون من می دانستم که چگونه این امر می تواند درک. او در حسرت آن است. من آرزو می کنم آن را نمی خواهد اتفاق افتاده اند و این است که واقعا همه ما باید در مورد آن می گویند.”

جنجال زمانی آغاز شد که نی نی Dowker صاحب میشیگان شمالی اسکله شرکت گزارش را ارسال به Facebook که Whitmer شوهر, مارک مالوری سعی در استفاده از موقعیت خود را به عنوان شوهر به قایق خود را راه اندازی جلوتر از آخر هفته روز یادبود — حتی به عنوان Whitmer شد هشدار به ساکنان مقاومت در برابر هجوم آوردند به تعطیلات محبوب مناطق.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Whitmer و مالوری خود یک خانه تعطیلات در Elk Rapids منطقه در بخش شمالی این ایالت پایین شبه جزیره.

Dowker است پس از حذف او Facebook پست و شرکت NorthShore حوض LLC است غیر فعال خود در Facebook صفحه.

تصویر: مارک مالوری (Al Goldis / فایل AP)

Whitmer یک دموکرات شده است به شدت انتقاد تا حد زیادی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت جمهوری خواهان برای اجرای یکی از دقیقترین stay-at-home سفارشات در کشور است که منجر به چندین تظاهرات که در آن برخی از تظاهرکنندگان مسلح بودند.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه Whitmer لعنتی دولت خواهان — که pounced در گزارش در مورد شوهرش قایق راه اندازی درخواست — برای egging در تظاهرات و گفت: خانواده او شده است موضوع را به “شایع شایعات و خشونت تهدید به مرگ.”

“از آنجا که من قصد ندارم به کسب و کار از رد و بحث در مورد هر جنبه ای از محل نگهداری و یا زدودن هر نادرست از بیانیه و یا ارسال,” او گفت:.

اما فرماندار را تکذیب گزارش مدعی است که او و خانواده اش دور در تعطیلات خود را در خانه است که او گفت: اتفاق رخ نداد اما نمی خواهد که ممنوع شده است چرا که او کاسته دولت در سفر دولت برای ساکنان.

“شوهر من تا به جای ما در شهرستان انتریم و raked برخی از برگ و به خانه آمد پس از او وجود دارد,” او گفت:. “ما همه شمع در ماشین برای رفتن به لذت بردن از ما خانه دوم هر چند که مجاز شده است اگر ما تا به حال.”

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

در حالی که Whitmer به لغو محدودیت های اعمال شده بر ساکنان میشیگان’ سفر به خانه دوم و یا گرفتن سفرهای جاده ای و او را تشویق نمی کند که در آن گفته coronavirus بسیار مسری است.

فرماندار گفت: او را نمی توان مورد آزار واقع شدند به تصمیم گیری در مورد دولت پاسخ بر اساس سیاست گفت: این امر تکیه بر علم است.

دولت تا به حال در مورد 55,000 COVID-19 مورد و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر ناشی از شنبه بعد از ظهر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de