فرماندار میشیگان در آب داغ بیش از قایق راه اندازی ادعا

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer اجرا برخی از toughtest cornavirus اقامت در خانه قوانین در ایالات متحده آمریکا (AFP Photo/جف KOWALSKY)

واشنگتن (AFP) – فرماندار میشیگان که اجرا برخی از سخت ترین coronavirus مستند قوانین در ایالات متحده تحت انتقاد شدید روز سه شنبه اتهامات که شوهرش تحت فشار یک dock برای آماده سازی قایق خود را برای تفرج.

گرچن Whitmer یک دموکرات است که دفاع از او را دشوار اقامت در خانه در برابر سیاست های مسلح معترضین و حمله از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته اعلام کرد که لغو برخی از محدودیت های پیش رو از آخر هفته روز یادبود.

با توجه به ادعای ارسال شده در Facebook توسط Northshore اسکله صاحب نی نی Dowker, Whitmer شوهر مارک مالوری پس از آن سعی در استفاده از موقعیت خود را به قایق خود را نقل مکان کرد و جلوتر از دیگران برای راه اندازی قبل از تعطیلات آخر هفته.

“من به فرماندار این تفاوت؟” Dowker گفت: مالوری خواسته کارکنان در یک پست در Facebook صفحه ای که در حال حاضر غیر قابل دسترس.

این درخواست را نقض نمی کند COVID-19 سیاست های ایمنی برای میشیگان است که سخت ضربه گیر با بیش از 33 ، 000 موارد و 5,241 مرگ و میر.

اما به نظر می رسد به رفتن در برابر او توصیه در هفته گذشته که مردم جشن تعطیلات خود را در صفحه اصلی مناطق و جلوگیری از سفر به نقاط تعطیلات مانند محبوب گذشتن از شهر محل در ساحل دریاچه میشیگان.

“اگر شما زندگی نمی کنند در این مناطق… لطفا فکر می کنم طولانی و سخت قبل از اینکه شما را به یک سفر به آنها” Whitmer گفت: در اعلام دهانه شمالی بخشی از دولت در 18 مه.

“آیا فرود در تراوس سیتی از همه مناطق از دولت” او هشدار داد.

اما شوهرش درخواست پیشنهاد او امیدوار به رفتن به طور خاص برای این منطقه: Northshore اسکله عمل حدود گذشتن از شهر و Whitmer و مالوری تعطیلات خانه در این نزدیکی هست با توجه به گزارش های رسانه ها.

آنچه آورده نقد قوی از Whitmer که در نظر گرفته شده است یک پتانسیل معاون رئیس جمهور انتخاب دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن.

در یک Facebook پست ایالتی میشیگان سناتور تام برت گفت: متهم Whitmer شوهر سوء استفاده از موقعیت خود را.

“رهبران واقعی نیست برش در خط و به دنبال خواسته های خود را قرار داده و در بقیه از ما,” او نوشت.

Whitmer گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که شوهر او سعی کرده بود به یک شوخی که از دست رفته خود را هدف.

“شوهر من ساخته شده یک تلاش ناموفق در طنز هفته گذشته هنگام چک کردن در با کسب و کار کوچک است که کمک می کند تا ما با قایق و اسکله تا شمال دانستن آن نمی تفاوت را,” او گفت:.

“او فکر کرد که آن را ممکن است خنده آن را نداشت. و به صداقت من خنده یا زمانی که آن را منتقل به من چون من می دانستم که چگونه از آن خواهد بود که درک” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de