ریس ویترسپون سهام دستور العمل برای اسموتی او هر روز نوشیدنی های


Reese Witherspoon Shares Recipe for the Smoothie She Drinks Everyday
ریس ویترسپون حسن نیت ارائه میدهد از ریس ویترسپون/Instagram

یک مخلوق عادت! ریس ویترسپون به اشتراک گذاشته او را از رفتن به اسموتی دستور العمل از طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 26 و نشان داد او شده است نوشیدن آشامیدنی سالم هر روز برای چند سال گذشته.

“این اسموتی که من نوشیدن هر روز و من احتمالا برای هشت سال نه سال من حتی نمی دانم” را کمی بزرگ نهفته ستاره, 44, توضیح داد, به عنوان او ایستاده بود در آشپزخانه خود را احاطه شده توسط مواد مغذی. “آن است که بسیاری از سبزیجات در آن است.”

ویترسپون اشاره کرد که او جرعه این نوشیدنی هر روز صبح به جای خوردن صبحانه و آن را نگه می دارد او را کامل تا حدود 1 بعد از ظهر

“راز عنصر ، 💃🏼 های من صبح اسموتی سبز با خانواده,” او توضیح داد که در عنوان. “خوشمزه و سالم! 🥒🍋🍌🍎.”

تا آنجا که سبزها نگران هستند, این اسموتی تماس برای برخی از اسفناج دو سر از کاهو که صبح نشان می دهد ستاره اذعان کرد که “بسیاری” و برخی از کرفس. “شما می توانید در هر چیزی سبز [از] یخچال و فریزر,” او توضیح داد. “اگر شما کاهو و شما را ندارد که در سالاد است که شما می خواستم به شما می توانید آن را در وجود دارد.”

پس از سبزها خودشان را می توان تلخ ویترسپون توضیح داد که او اسموتی “به چیزی شیرین” به منظور طعم و مزه خوب است. به سلام آفتاب موسس است جزئی به جای خود غلت بزنید در یک گلابی و یک سیب و یک موز. “من هم قرار داده و در کل یک لیمو” او ادامه داد. “من را پوست یک لیمو و من قرار دادن همه چیز در دانه و تمام.”

به اسموتی بیشتر آشامیدنی ویترسپون می افزاید: حدود نیمی از یک فنجان آب نارگیل قبل از ترکیب همه چیز با هم با او maelstorm ep out now.

هنگامی که این اسموتی مخلوط لوئیزیانا بومی اشاره کرد شما می توانید “اضافه کردن هر چیزی به آن” مانند پودر پروتئین بادام و یا دانه کتان.

علاوه بر این معلوم می شود که ویترسپون برو به نوشیدن کاملا چشمگیر ستاره شجره نامه. “من فقط به خاطر آن است که کسی که به من گفت در مورد این دستور غذا را برای اولین بار بود که کری واشنگتن” بازیگر به یاد می آورد با یک لبخند. “من در کنار او نشسته در جوایز نشان می دهد و من واقعا نمی دانم اما من مانند” پوست شما را بسیار زیبا می باشد. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ “و او گفت:” من فکر می کنم آن را از این نوشیدنی که من می نوشند. این واقعا من را تغییر پوست و مو و ناخن های واقعا قوی است.'”

که درخشان توصیه از آینده اش کمی آتش همه جا costar, 43, همه ویترسپون نیاز به شنیدن ذکر او “در” پس از یادگیری در واشنگتن را تایید. “بنابراین شما تشکر می کنم, کری برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل” وحشی ستاره گفت: با خندیدن به عنوان او در زمان رقص کوتاه ،

“من می دانم که آن را به نظر می رسد مانند آن را با سلیقه ناخالص” ویترسپون گفت: با خنده به او ریخت اسموتی از مخلوط را به یک شیشه. “اما آن طعم خیلی خوب!”

پس از مصرف یک جرعه از نوشیدنی های برنده اسکار دو برابر پایین در اوایل ادعا می کنند. “این خیلی خوب است من آن را خیلی دوست دارم” او اعلام کرد. “سعی کنید آن را به من اسموتی سبز دستور العمل. من امیدوارم که شما آن را می خواهم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de