سازمان ملل متحد هشدار COVID-19 تقویت heatwave خطرات بهداشتی در نیمکره شمالی


ژنو: این COVID-19 خواهد تقویت خطرات ناشی از آنچه انتظار می رفت به شکستن رکورد داغ تابستان در نیمکره شمالی با توجه به UNs آب و آژانس سهشنبه.

سازمان جهانی هواشناسی به خواست دولت به برنامه ریزی برای امن نگه داشتن مردم در طول موج گرما بدون پخش كردن, رمان coronavirus.

در این سال انتظار می رود که “یکی دیگر از شکستن رکورد فصل گرما در نیمکره شمالی”, WMO سخنگوی کلر Nullis Kapp گفته مجازی مطبوعاتی در ژنو است.

“در حال حاضر در حال تجربه یکی از گرمترین سال در تاریخ ثبت شده.

“COVID-19 تقویت خطرات بهداشتی از آب و هوا برای بسیاری از مردم آن را پیچیده وظیفه مدیریت آن است.”

این آژانس سازمان ملل متحد همکاری سهشنبه با غیر دولتی سازمان به تماس برای قوی تر آماده سازی برای امن نگه داشتن مردم در آب و در حالی که نگه داشتن درب در این بیماری همه گیر.

اطلاعات سری را پوشش می دهد که موضوعاتی مانند تهویه جمعیت های آسیب پذیر و حفاظت شخصی تجهیزات است که صادر شده “برای هشدار به تصمیم سازان سعی کنید برای کمک به آنها را مدیریت دوئل چالش گرما و COVID” گفت: Nullis Kapp.

در بعضی از نقاط آنچه به طور معمول خواهد بود مشاوره خوب در طول یک موج گرما — مانند به عنوان مطبوع در فضاهای عمومی — اجرا می شود مقابله به بهداشت عمومی ارشاد با توجه به کروناویروس بحران است.

هند در حال حاضر تجربه گسترده heatwave با درجه حرارت رسیدن به 47.5 درجه سانتیگراد (117.5 فارنهایت) در شهرستان چورو در شمال غربی ایالت راجستان.

“هند در حال تجربه یک heatwave, و این است که در همان زمان به عنوان هند آرامش مستند اقدامات” گفت: Nullis Kapp.

“موج گرما در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شدید به دلیل تغییر آب و هوا. این است که قرار دادن یک افزایش استرس بر سلامت انسان و سلامت انسان systems,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de