ارتش آمریکا گزارش ساخت برنامه برای مغلوب ساختن پیشی جستن که شامل تکمیل افغانستان خروج قبل از انتخابات بعدی

یک سرباز ارتش ایالات نزدیکی شهر Walli در ولایت پکتیکا در نزدیکی مرز با پاکستان 5 نوامبر 2012.

5 نوامبر 2012

  • وزارت دفاع مقامات در حال برنامه ریزی برای مختصر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چندین گزینه برای خروج تمام نیروهای آمریکایی از افغانستان با توجه به گزارش های متعدد.
  • یکی از گزینه های شامل یک عقب نشینی کامل قبل از سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.
  • مقامات گزارش اضافه شده است که آنها به احتمال زیاد به توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش ما رد پای بیش از حد به زودی.
  • جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام یک حامی سرسخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد که خروج ناگهانی خواهد بود “وحشتناک است.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وزارت دفاع مقامات گزارش برنامه ریزی برای مختصر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چندین گزینه برای خروج تمام نیروهای آمریکایی از افغانستان از جمله یکی را بیرون بکشد قبل از سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

مقامات ارشد آشنا با برنامه گفت: گزینه های متعدد با تغییر جدول زمانی به زودی ارائه شده به رئیس جمهور با توجه به گزارش نیویورک تایمز منتشر شده سه شنبه. برنامه های دیگر شامل ترک 5,000 یا 1500 نیروهای نظامی آمریکا در این کشور با توجه به جداگانه وال استریت ژورنال گزارش.

مقامات اضافه شده است که آنها با تکیه به سمت مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر کاهش ما رد پای بیش از حد به زودی. چشم انداز کشیدن نیروهای ایالات متحده در ماه نوامبر را یک تغییر از مبهم توافقنامه صلح بین نمایندگان کسری از طالبان بسیاری از جناح و ما.

ما قبلا متعهد به بیرون کشیدن 3,400 نیروهای جولای و همه آنها توسط مه 2021 اگر شرایط خاصی روبرو شد. ما را به خروج مشروط طالبان جدایی از گروه های تروریستی از جمله داعش و القاعده; ادامه مذاکرات با دولت افغانستان و به طور کلی کاهش خشونت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلام به عنوان یک ارتش ایالات متحده حمل و تیم حرکت انتقال پرونده حاوی باقی مانده از حکم رئیس افسر 2 David C. Knadle, از, Tarrant, تگزاس, نوامبر 21, 2019 در پایگاه نیروی هوایی دوور, Delaware.

مت Rourke/AP

پس از امضای توافقنامه در ماه فوریه تلفات ملکی در این کشور افزایش یافته و روح توافق شده است خدشه دار تنش ها میان طالبان و دولت افغانستان بود که نه یک حزب به مقابله.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تمایل برای پایان دادن به ما را در جنگ در طول دوره ریاست جمهوری خود را. در سال 2019 او ناگهان دستور خروج نیروهای ایالات متحده از شمال سوریه بسیار به تعجب و اندوه از مقامات و متحدان که حمایت برای ادامه حضور آمریکا در منطقه برای اطمینان از داعش نمی دوباره و دوباره.

صحبت کردن با رسانه ها در باغ گل رز در روز سه شنبه تهمت خطاب نگرانی در مورد یکی دیگر برداشت.

“ما وجود دارد 19 سال … آره من فکر می کنم که به اندازه کافی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا جنگ در افغانستان است. “ما همیشه می توانید به عقب اگر ما می خواهیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که او نیست که یک تاریخ خاص در ذهن به صورت بالقوه ما برداشت و ادعا کرد او می خواست آن را “بیش از یک دوره از زمان, اما به عنوان به زودی به عنوان معقول است.”

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی یک حامی سرسخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد که خروج ناگهانی خواهد بود “وحشتناک برای امنیت ملی ما منافع به خصوص در مورد تهدید به میهن است.”

“من نمی توانم تصور هر گونه توافق که اجازه نمی دهد برای باقی مانده مبارزه با تروریسم نیروی همراه با قوی جمع آوری اطلاعات قابلیت کافی برای محافظت از ما حیاتی امنیت ملی و منافع منطقه و همچنین حفاظت از آمریکایی میهن” گراهام گفت: در نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper و وزیر خارجه مایک Pompeo, با توجه به وال استریت ژورنال ستون نظر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de