چین می گوید چین تقویت نیروهای مسلح تنشها میان ما بیش از coronavirus

رئیس جمهور چین گفت: کشور برای تقویت نیروهای مسلح خود را و بهبود آن آمادگی نظامی برای مبارزه با, دولت, رسانه ها گفت: در میان افزایش تنش میان واشنگتن و پکن بیش از coronavirus شیوع و چین تصمیم به پیشنهاد قانونی که تشدید کنترل بیش از هنگ کنگ.

یازدهم صحبت کرد, در حاشیه ملی چین مردم را, کنگره, سالانه رویداد سیاسی که در آن قانون مصوب چین حاکم جامعه حزب لاستیک مهر. چین اعلام کرد بیش از آخر هفته که در نظر دارد برای افزایش بودجه نظامی خود را با 6.6 درصد در سال 2020 به حدود 178 میلیارد و کمی پایین تر از رقم نسبت به نظامی تحلیلگران پیش بینی قبل از coronavirus همه گیر رخ داد.

ایالات متحده دارای بزرگترین بودجه دفاعی – $738 میلیارد میله میله برای سال 2020 به نمایندگی از تقریبا 40 درصد از کل هزینه های نظامی جهانی, با توجه به تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه سوئد مبتنی بر امنیت جهانی فکر می کنم تانک. ایالات متحده حفظ صدها نفر از پایگاه های نظامی در سراسر جهان از آلمان به کره جنوبی. چین به تازگی یکی در جمهوری جیبوتی در شرق آفریقا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم چین گمراه کننده از ایالات متحده آمریکا و کشورهای دیگر در مورد چه و هنگامی که آن را می دانستم که در مورد ریشه های coronavirus. تهمت و تهدید چین با یک “قوی” واکنش – احتمالا تحریم – بیش از پکن برنامه ریزی برای اتخاذ یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ که منتقدان گفت را به خطر اندازد semiautonomous خاک را جزئی حقوقی و استقلال مالی از چین است.

هنگ کنگ: نیروبخش برای آشفتگی بیش از چین جدید امنیت ملی قانون

پکن مورد مناقشه پیشنهاد شده و شفاف در مورد آن coronavirus اطلاعات است. هنگ کنگ pro-چین, رهبر, کری, قانون روز سه شنبه گفت که امنیت ملی در قانون پیشنهاد شده توسط چین مقننه را تهدید نمی قلمرو حقوق مدنی. لام گفت: “برای ما لازم به نگرانی” بیش از حرکت در نظر گرفته شده توسط چین ملی.

هزاران نفر از معترضان فریاد دموکراسی شعارها و توهین در پلیس در هنگ کنگ قبل از قانونگذاران شنبه بحث لایحه جرم سوء استفاده از چینی سرود ملی در نیمه مستقل شهرستان.

پلیس فراوان در خارج از قوه مقننه ساختمان و مطرح پرچم هشدار معترضان برای متفرق کردن. در منطقه کسب و کار مرکزی آنها گلوله فلفل توپ در تظاهرات و جستجو چند نفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را اعلام هنگ کنگ مربوط به پاسخ این هفته است.

“ما در حال انجام چیزی در حال حاضر. من فکر می کنم شما پیدا کردن آن بسیار جالب … من صحبت کردن در مورد آن بیش از چند روز آینده گفت:” در یک خانه اخبار جلسه.

“در آن آمده است به ما توجه است که برخی از نیروهای سیاسی در آمریکا در نظر گرفتن چین و ایالات متحده روابط گروگان و هل دادن ما دو کشور را در آستانه یک جنگ سرد جدید,” وزیر امور خارجه چین وانگ یی روز یکشنبه گفت, رد ادعای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که پکن مانع تلاش های بین المللی برای تعیین ریشه های این ویروس است.

یازدهم را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد برنامه های خود را برای چین ، او در مورد نیاز به حفظ “موثر (coronavirus) همه گیری کنترل به طور منظم.” چین رهبر اشاره نمی کند به ظاهر متوقف شده ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری.

ژاپنی, اخبار روز گزارش شده در این ماه است که پکن قصد دارد تمرینات نظامی در مقیاس بزرگ در دریای چین جنوبی در تابستان امسال – دریل که به احتمال زیاد به افزایش نگرانی ها در تایوان که ادعا می کند برخی از این دریایی منطقه به عنوان خود را هر چند چین می بیند تایوان به عنوان یک جدایی طلب استان است که در نهایت خواهد شد بخشی از این کشور دوباره.

شورای روابط خارجی واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک هشدار داد در یک تجزیه و تحلیل مارس 21 که “خطر یک رویارویی نظامی در دریای چین جنوبی که شامل ایالات متحده و چین می تواند افزایش قابل توجهی در هجده ماه آینده به خصوص اگر رابطه خود را همچنان رو به وخامت گذاشته به عنوان یک نتیجه از جریان تجارت اصطکاک و recriminations بیش رمان coronavirus بیماری همه گیر.”

در یک استراتژی چین سند منتشر شده در هفته گذشته توسط کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا چین حزب کمونیست در تلاش است تا “محدود به حوزه اقتصادی و اصلاحات سیاسی در چین” یک حرکت است که وادار کردن واشنگتن به “clear-eyed ارزیابی” از پکن نیت و تحمل “بیشتر دو جانبه اصطکاک است.”

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: چین برای بهبود آمادگی رزمی در میان coronavirus هنگ کنگ تنش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net