شی جینپینگ خواستار چین را به آماده شدن برای مسلح به عنوان مبارزه با معترضان در هنگ کنگ راه اندازی مجدد بیش از یک لایحه جدید که نوار دور شهر آزادی

چین رهبران نظامی گفته شده توسط رئیس جمهور چین برای افزایش آمادگی برای “مسلح مبارزه کنند.”

ایسنا

  • رئیس جمهور چین خواست تا ارتش خود را برای افزایش آمادگی خود را برای “مسلح مبارزه” به عنوان مقامات می گویند این کشور چهره جدید تهدیدات امنیتی.
  • یازدهم گفت: چینی افسران نظامی در روز سه شنبه بود که “لازم است به مرحله آماده سازی برای مسلح مبارزه” و بهبود نظامی توانایی انجام ماموریت.
  • شی جین پینگ به عنوان چین اعلام کرد 6.6% افزایش هزینه های کشور را به بودجه دفاعی.
  • چین در حال برنامه ریزی به تصویب جنجال برانگیز امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ روز پنجشنبه در یک تلاش آشکار برای سرکوب ضد پکن شدند.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور چین خواست تا ارتش خود را برای افزایش آمادگی خود را برای “مسلح مبارزه” به عنوان تظاهرات در هنگ کنگ تا سطح شیب دار بیش از یک پیشنهاد قانون جدید است که به طور موثر نوار دور این شهر استقلال.

یازدهم روز سه شنبه گفت: چینی افسران نظامی در حاشیه کنگره خلق ملی (NPC) — سالانه یک هفته ای جمع آوری از چین بالا قانونگذاری — که ارتش باید “کشف راه های آموزش و آماده شدن برای جنگ” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“لازم است برای کشف راه های آموزش و آماده شدن برای جنگ به دلیل اپیدمی تلاش های کنترل شده اند نرمال,” یازدهم بیان شد که توسط دولت اجرا Xinhua news agency, با توجه به South China Morning Post.

با توجه به شین هوا یازدهم اضافه شده است که آن را “لازم به مرحله آماده سازی برای مسلح مبارزه” و بهبود نظامی توانایی انجام ماموریت.

رئیس جمهور چین.

رویترز/استخر

یازدهم نیز دستور نظامی به “فکر می کنم در مورد بدترین سناریو مقیاس آموزش و نبرد آمادگی به سرعت و به طور موثر مقابله با تمام انواع موقعیت های پیچیده و قاطعانه حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع” با توجه به Xinhua, paraphrasing Xi.

به نظر آمد که چین اعلام کرد 6.6% افزایش هزینه های کشور را به بودجه دفاعی.

با توجه به SCMP چین سخنگوی وزارت دفاع وو کیان به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که چین افزایش بودجه با توجه به آنچه که گفته شد افزایش امنیت ملی در خطر است.

وو خاص تایوان خود حاکم کشور جزیره ای که پکن اصرار دارد بخشی از چین است. تایوان ramped تا روابط خود را با آمریکا در ماه های اخیر بسیار به چین خشم.

“وضعیت در برابر تجزیه طلبی است گریمر,” وو به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “ما باید به محاسبات اقتصادی اما بالا که ما باید برای ایجاد امنیت محاسبات زمانی که ما از نظر نظامی صرف.”

دموکراتیک قانونگذاران در هنگ کنگ درگیری با امنیت آنها به عنوان اعتراض به قوانین امنیتی جدید در شورای قانونگذاری جلسه کمیته در 22 مه سال 2020 است.

رویترز/تایرون Siu

منظور می آید به عنوان معترضان در هنگ کنگ راه اندازی مجدد

چین تمرکز بر روی هزینه های دفاعی و آمادگی می آید آن را به عنوان حرکت به جلو با یک مجموعه ای از بحث قوانین امنیت ملی برای هنگ کنگ به معنای سرکوب ضد پکن شدند.

پیشنهاد جدید به هدف تجزیه طلبی براندازی و دخالت خارجی در هنگ کنگ است که انتظار می رود به تصویب شنبه در پتروشیمی است.

سر از چین پادگان در هنگ کنگ چن Daoxiang همچنین قول داد که روز پنجشنبه در پایگاه نظامی محافظت خواهد چین را با منافع امنیت ملی و “عمل با عزم راسخ” به اجرای برنامه های چین برای شهرستان.

تهاجمی حرکت توسط چین باعث شده است تا هزاران نفر را به خیابان ها در هنگ کنگ بیش از آخر هفته و در نتیجه ماموران پلیس با شلیک گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل بر روی جمعیت که با حضور در مشغول خرید از کازوی خلیج.

مردم در هنگ کنگ در حال اجرا از گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس در جریان اعتراض علیه چین امنیت ملی بیل در 24 مه سال 2020 است.

Alda Tsang / پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

در روز سه شنبه, هنگ کنگ, رهبر کری لام خطاب به اعتراض بیش از پیشنهاد جدید هشدار داد که در حالی که مردم حق اعتراض در شهر خود آزادی نامحدود نیست.

“ما در یک جامعه آزاد بنابراین برای زمان حال مردم آزادی می گویند چه می خواهند می گویند,” او گفت:, و اضافه کرد: “حقوق و آزادی مطلق نیست.”

بن شیرین و مطلوب محقق در استرالیا موسسه Lowy و نویسنده “نسل هنگ کنگ: به دنبال هویت در چین سایه” گفت: کسب و کار خودی که چین تصمیم به محوری این قوانین جدید بر روی هنگ کنگ “نشان دهنده یک ضربه عمده به دلار هنگ کنگ آزادی و استقلال است.”

آمریکا همچنین قرار دادن چین در توجه بیش از به حرکت می کند. روز یکشنبه کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” که چین اقدامات حاکی از آن بود که “رفتن به اساسا بیش از هنگ کنگ” و هشدار داد که این می تواند جرقه آمریکا.

“اگر آنها نمی,” او گفت: وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواهد “به احتمال زیاد قادر به گواهی است که هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال و در صورتی که اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود تحریم هایی که اعمال خواهد شد در هنگ کنگ و چین است.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de