برزیل در صدر 25,000 coronavirus مرگ و میر


ریو دو ژانیرو در برزیل مرگ و میر از این کروناویروس جدید پیشی گرفته 25,000 روز چهارشنبه به عنوان کشور پدید آمده به عنوان آخرین کانون در جهانی همه گیر.

وزارت بهداشت در گفت و گو با تایید 1,086 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

این پنجمین بار تعداد بیش از 1000 پس از بحران شتاب در برزیل یک هفته پیش.

تحت فشار قرار دادند که در سراسر کشور مرگ و میر به 25,598 ششم-بالاترین در جهان است.

این کشور از 210 میلیون نفر در حال حاضر 411,821 تایید موارد ویروس دوم تنها به ایالات متحده است.

کارشناسان می گویند تحت تست به این معنی است که ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro رو نصب آمریکا در واکنش به بحران بهداشت و درمان.

رهبر راست به عنوان جدیت ویروس و برافراشته در برابر stay-at-home اقدامات استدلال اقتصادی خرید اینترنتی خطرات باعث آسیب بیشتر از ویروس خود را.

“به اصطلاح موج دوم در راه است: رکود است. آن را تحت تاثیر قرار همه بدون استثنا” نوشت: Facebook.

اما بسیاری از دولت های ایالتی گیر کرده به سازمان بهداشت جهانی راهنمایی و بسته های غیر ضروری کسب و کار.

Sao Paulo صنعتی کشور hub و سخت ترین آمار دولت, تمدید اقامت خود را در خانه شنبه تا ژوئن 15, هر چند فرماندار جاو Doria اعلام تدریجی بازگشایی “برخی از فعالیت های” اجازه داده می شود از تاریخ 1 ژوئن.

Bolsonaro است در ضمن دوخته امید خود را در دارو هیدروکسی کلروکین که-مانند آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — او تا به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل تعجب مواد مخدر در برابر COVID-19.

برزیل وزارت بهداشت توصیه پزشکان در سیستم بهداشت عمومی تجویز هیدروکسی کلروکین و یا مرتبط با داروی کلروکين از شروع COVID-19 علائم.

آن روز دوشنبه گفت این بود که دستورالعمل با وجود این که پایان دادن به آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین بیش از نگرانی در مورد ایمنی و اثر بخشی آن در برابر coronavirus.

– ‘برزیل بدترین جنگ’ –

برزیل با آن مواجه است بحران با دولت موقت, وزیر بهداشت, ارتش, عمومی ادواردو Pazuello — سوم شخص برای نگه داشتن پست در یک ماه.

خود سلف ترک, گزارش چرا که او در مخالفت با Bolsonaro در هیدروکسی کلروکین. و رئیس جمهور از کار اخراج قبلی وزیر بهداشت نیز پس از برخورد بیش از چگونه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

در ضمن بیمارستان در حال خطرناکی نزدیک به نقطه شکستن در سخت ترین-آمار مناطق و وقوع است و نمی رود به اوج در برزیل تا ماه آینده.

“ما به ویژه نگران آن است که تعداد موارد جدید گزارش شده در هفته گذشته در برزیل به بالاترین سطح برای هفت روز پس از وقوع آغاز شد” Carissa اتین مدیر واشنگتن-بر اساس سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: روز سه شنبه.

یکی از این کشور بهترین و شناخته شده پزشکان عصب شناسی Miguel Nicolelis نام آن را “بدترین جنگ برزیل تا کنون مواجه شده است.”

“ما تا به حال هرگز یک رویداد مانند این. ما هرگز از دست 25000 نفر در طول سه ماه” Nicolelis که هماهنگی ویروس پاسخ در فقیر و سخت ضربه غرب به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما هرگز حمله در تاریخ ما اما من با اشاره به این ویروس به عنوان یک تهاجم. آن آمد مانند ارتش مهاجم و آن را حمله به کل کشور است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de