چین تصویب طرح برای تحمیل هنگ کنگ قانون تامین

عکس: AFP

چین روز پنج شنبه به تصویب طرح اعمال قانون تامین در هنگ کنگ است که بسیاری می گویند را پاک این شهر استقلال.

رای های لاستیک-تمبر ملی آمد ساعت پس از ایالات متحده لغو وضعیت خاص اعطا در هنگ کنگ هموار راه را برای این سرزمین به محروم از معاملات اقتصادی و امتیازات.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: این وضعیت خارج شده است چرا که چین دیگر ارج نهادن به آن تحویل توافق با بریتانیا اجازه می دهد تا هنگ کنگ سطح بالایی از استقلال است.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo گفت.

چین ساخته شده امنیت قانون اولویت در آن سالانه ملی مردمان کنگره (NPC) جلسه پس از بزرگ طرفدار دموکراسی تظاهرات را لرزاند مالی توپی برای هفت ماه سال گذشته است.

قانون را تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت تروریسم و اعمال به خطر افتادن امنیت ملی و همچنین به عنوان اجازه می دهد تا سرزمین اصلی سازمان های امنیتی به کار آشکارا در هنگ کنگ است.

روز پنج شنبه در آخرین روز از کنگره, نمایندگان تایید طرح قانون با بدن بالاتر در حال حاضر وظیفه تدوین قانون خاص.

“این پایان هنگ کنگ. ما می دانیم که آنها در حال قطع کردن روح ما دور گرفتن ارزش است که ما همیشه در آغوش ارزش مانند حقوق بشر, دموکراسی, حکومت قانون” طرفدار دموکراسی در مجلس کلودیا Mo گفته است.

“از هم اکنون در هنگ کنگ فقط می شود یکی دیگر از شهرستان چینی. این demoralising.”

NPC ایستاده کمیته نایب رئیس وانگ چن هفته گذشته گفت که Hong Kongs تاخیر در اجرای امنیت خود قانون مجبور چینی, رهبری به عمل آورند.

“بیش از 20 سال پس از Hong Kongs بازگشت (به چین) قوانین مربوطه هستند و در عین حال به دلیلی با توجه به خرابکاری و انسداد توسط کسانی که در تلاش برای ایجاد مشکل در هنگ کنگ و چین در بزرگ و همچنین خارجی خصمانه نیروهای” وانگ گفت.

ما اقدام

تحت یک قانون تصویب شده در سال گذشته توسط کنگره با هدف حمایت از هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی و جنبش و دولت آمریکا باید تضمین کند که دلار هنگ کنگ هنوز هم لذت بردن از آزادی وعده داده شده توسط پکن هنگامی که آن را مذاکره با بریتانیا را به مستعمره.

واشنگتن تصمیم روز چهارشنبه که دلار هنگ کنگ می کند لذت بردن از آن آزادی به معنی آن می تواند از دست دادن امتیازات تجاری-از جمله تعرفه های پایین تر از سرزمین اصلی — با جهان بزرگترین اقتصاد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تصمیم می گیرید که اقدامات به گفته دیوید Stilwell بالا در وزارت دفاع برای شرق آسیا است.

“مراحل در نظر گرفته خواهد شد و آنها خواهد شد به عنوان هدف که ممکن است به تغییر رفتار” Stilwell به خبرنگاران گفت: در حالی که تصدیق آن را بعید است که پکن را تغییر دهید ،

او گفت که ایالات متحده نمی خواهید به صدمه زدن به مردم هنگ کنگ و اضافه کرد: “این تصمیم توسط دولت در پکن و نه با ما.”

سرود قانون

واشنگتن را به حرکت در آمد و پس از اعتراض را در دلار هنگ کنگ روز چهارشنبه — در این زمان بیش از دیگر بحث برانگیز قانون پیشنهادی که criminalises توهین به سرود ملی به سه سال زندان.

پلیس محاصره شهر مقننه که در این لایحه بود که مورد بحث اخراج فلفل توپ دور در تظاهرات و بازداشت بیش از 300 نفر عمدتا به صورت غیر قانونی مجمع.

“آن را مانند یک عملا حکومت نظامی در حال حاضر” ناتان قانون برجسته طرفدار دموکراسی حمایت کرده و گفته. “من فکر می کنم دولت است به درک چرا مردم واقعا عصبانی است.”

تحت “یک کشور دو سیستم” مدل توافق قبل از این شهر بازگشت از بریتانیا به چین, هنگ کنگ قرار است به تضمین خاصی از آزادی تا 2047 که محروم هستند به کسانی که در سرزمین اصلی.

مینی اساسی است که حکومت هنگ کنگ امور پس از تحویل ملزم territorys مقامات برای تصویب قوانین امنیت ملی.

اما تلاش برای انجام این کار در سال 2003 کنار گذاشته شد پس از تظاهرات توسط هنگ Kongers.

چین به انگیزه ترس از یک دلار هنگ کنگ نسل است که “آیا موافق با نظام سیاسی حزب کمونیست گفت:” هوآ پو مستقل مفسر سیاسی مستقر در پکن.

“اگر آنها از دست دادن کنترل بیش از هنگ کنگ تاثیر در سرزمین اصلی چین خواهد بود,” هوآ گفت.

پکن شده است خشم هنگ Kongers — به خصوص طرفداران فوتبال — booing سرود ملی به سیگنال نارضایتی چین است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de