اعتراف زمان! دین Unglert پس از تضعیف اندی دورفمان را DMs

تیراندازی شوت او! دین Unglert باز کرد تا در مورد زمان او تلاش خود را به حرکت در Andi دورفمان.

Unglert, 29, بازی مجازی بازی چرخش بطری با جارد Haibon خود را در “کمک! من در آشنایی با دین Jared & ….” پادکست در سهشنبه, مارس 26. این cohosts ریخته بسیاری از خیلی چیزهای جالب در مورد زندگی خود را از جمله کارشناسی ملت ستاره Unglert مخفیانه DMed.

کلرادو بومی اشاره کرد که همکار لیسانس آلوم تایلر کامرون بود کسی او را به رسیده اما او مطلع شد که جواب او نیاز به کسی که از “جنس مخالف.”

“این فقط درخواست من به مشکل با [Caelynn میلر-Keyes],” او گفت:. “من فکر می کنم قبل از من رفته بود در [کارشناسی در] بهشت برای بار دوم من ممکن است به تضعیف اندی دورفمان را DMs. یا من شاید فقط خواسته آماندا استانتون به معرفی من به او.”

Dean Unglert Once Slid into Andi Dorfman DMs
دین Unglert و اندی دورفمان. شاتر (2)

واقعیت ستاره ادامه داد: “من نمی توانم به یاد داشته باشید. من فکر می کنم این دومی نه سابق. من نمی دانم که من تا به حال در واقع رسما تضعیف اما وجود دارد یک نقطه که در آن من تا به حال پیروز شدن بر او.”

پس از بزرگ نشان می دهد Haibon, 31 خواسته فرضی سوال در مورد اینکه آیا Unglert می خواسته اند برای نیک Viall‘s اجازه به تاریخ دورفمان, 33. (این “Viall فایل” پادکست میزبان 39 قبلا رقابت را به نفع خود بیش از دورفمان در فصل 10 از لیسانساما به پایان رسید به عنوان نفر دوم.)

“من صادقانه با شما من هرگز حتی … من را فراموش کرده و حتی در نظر است که آنها تا به حال به تاریخ در هر نقطه,” او گفت:. “من فقط فکر او بود ، من فکر می کنم که آماندا استانتون ارسال شده یک عکس با او و من بود ” من که دختر ناز.’ و سپس کلیک میکنم به صفحه او و مانند ” من که دختر استفاده می شود لیسانس.’ که اساسا آن است.”

Unglert افزود: “با تشکر از شما بچه ها برای من مشکل است. من نمی توانم صبر کنید برای [هرگز] شنیدن پایان این.”

Dean Unglert Once Slid into Andi Dorfman DMs
دین Unglert و Caelynn میلر-Keyes. خاویر Collin/تصویر مطبوعاتی آژانس/MEGA

در طول فصل 6 از Bachelor in Paradise, Unglert found love با Miller-Keyes. هر چند او را شکست با 24 ساله سابق مجلل دختر در حین فیلمبرداری, او برای برنده شدن بازگشت او. اواز یا موسیقی دو نفری به سمت چپ بهشت با هم و آنها آشنایی شده است از زمان.

Unglert قبلا گفته ما هفتگی است که با داشتن “درک بهتری” از خود اجازه داده است خود را عاشقانه با Miller-Keyes “به شکوفا خیلی بیشتر است.” او همچنین نشان داد که چقدر راحت او در ارتباط است.

“او بسیار باهوش و مهربان است. من قادر به بود خودم را در اطراف او و او قادر به خودش و این که چگونه ما ایجاد همکاری و ساخت در اطراف هر یک از دیگر,” او توضیح داد که در ماه سپتامبر سال 2019. “برای اولین بار در من لیسانس حق رای دادن سابقه ارتباط من احساس می کنم مثل من قادر به گفتن آنچه من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم و اجازه می دهد شریک زندگی من برای ساخت با من در حالی که من انجام آن است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de