Coronavirus عفونت در حال افزایش است به عنوان متحده بازگشایی بالقوه سیگنالینگ موج دوم

روز یکشنبه رئیس جمهور تهمت, همیشه, خوش, توییتی که کروناویروس “موارد اعداد و مرگ و میر در حال پایین رفتن در سراسر کشور!”

دو روز بعد هر دو رویترز و نیویورک تایمز در گزارش جدید که روزانه موارد COVID-19 — اند که در حال سقوط به صورت هفته در سراسر کشور و در سخت ترین-آمار مناطق شهری — به طور ناگهانی و به طور همزمان شروع به افزایش در بیش از یک دوجین متحده است.

زمان شمارش 14 متحده که در آن نورد هفت روز به طور متوسط از عفونت های جدید به صعود بیش از دو هفته گذشته.

باریک بازه زمانی و با تمرکز بر کل هفتگی مورد تعداد تابناک یافت که 20 متحده گزارش داد افزایش عفونت های جدید در طول هفته پایان مارس 24 از 13 ایالت هفته قبل از.

بیشتر تحت تاثیر متحده اولین کسانی بودند که بازگشایی در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه: آلاباما, کلرادو, Florida Georgia, مینه سوتا, می سی سی پی, Missouri, نوادا, کارولینای جنوبی, تنسی, و, West Virginia. در دیگران — آرکانزاس, داکوتای شمالی, اوکلاهما — ایالت stay-at-home سفارشات بودند هرگز صادر شده اما کسب و کار است که بسته شده بود شروع بازگشایی در حدود همان زمان.

یک علامت جدید اجتماعی فاصله قوانین در یک ساحل عمومی در دافین علا., در تاریخ 1 مه. (Maranie Staab/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

بنابراین در حالی که برگ برنده سیاهی خبر خوب از 30000 پا است موج دوم شروع به ساخت درست در زیر سطح?

برای ماه اپیدیولوژی شده اند هشدار از خطرات ناشی از بازگشایی بیش از حد به زودی. در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید صادر شده خود را “راهنمایی برای باز کردن امریکا دوباره” ذکر شده که “data-driven شرایط هر منطقه و یا دولت باید برآورده قبل از اقدام مرحله به مرحله بازگشایی.” یکی از این شرایط بود “رو به پایین مسیر از موارد مستند در یک دوره 14 روزه.” چند اگر هر گونه اولیه-برای-باز متحده ملاقات کرد این معیار. سپس آنها بازگشایی شد به هر حال. ترس در میان کارشناسان این بود که این کشورها به زودی از دیدن افزایش coronavirus عفونت به عنوان یک نتیجه.

برای دریافت واضح تر حس که در آن همه چیز ایستاده و جایی که آنها ممکن است به عنوان آن را مفید به زوم در حالت تک. به گزارش رویترز کارولینای جنوبی تا به حال بزرگترین هفته بیش از هفته افزایش جدید COVID-19 مورد: 42.4 درصد است. آینده نزدیک وزارت امور خارجه آلاباما, عقب مانده به مراتب پشت در 28.2 درصد است.

سوال این است که چگونه به تفسیر این اعداد.

منتقدان از موج دوم فرضیه توجه داشته باشید که ایالات مانند کارولینای جنوبی شده اند انجام تست های بیشتر در هفته های اخیر. مشخصات فنی آنها اشتباه است. طی هفت روز پلمتو دولت است به طور متوسط 5,381 آزمون در هر روز سه هفته پیش (از 29 آوریل تا مه 5) آن به طور متوسط در روز 2,232. مردم بیشتر شما در آزمون تفکر می رود بیشتر به عفونت های شما پیدا کنید.

اما در واقعیت ریاضی نیست و بسیار ساده است. برای یک چیز افرادی که به دنبال آزمون برای اولین بار به احتمال زیاد به بیمار می شود; مقیاس ظرفیت و شما شروع به تست بیشتر و بیشتر مردم با کمتر و کمتر احتمال عفونت است.

بنابراین در حالی که وجود دارد حداقل برخی از ارتباط بین افزایش تست و افزایش مورد شمارش بازده در حال کاهش است. مورد در نقطه: ممکن است بین 12 و مه 19, کارولینای جنوبی آزمایش شده و به طور متوسط 7000 نفر در هر روز و پیدا 1,129 عفونت های جدید. هفته بعد (مارس 19 تا 26 ماه مه) میانگین تعداد روزانه آزمون رفت و با حدود 1600 اما تعدادی از عفونت های جدید بالا رفت (به 1,360).

که چرا تست نمی تواند تنها عامل.

آرامش داوطلبانه اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه های است که احتمالا شروع به بازی به عنوان به خوبی. Coronavirus نمی جادویی عقب نشینی زمانی که فرماندار تصمیم می گیرد از آن زمان به استراحت مستند اقدامات است. مرگبار پاتوژن ادامه خواهد داد به گسترش هر کجا و هر زمان که مردم تعامل در فاصله کمتر از 6 فوت بدون ماسک و به خصوص در داخل خانه.

در کارولینای جنوبی و جاهای دیگر مردم انجام می دهند بیشتر از این نوع تعامل در حال حاضر از آنها فقط چند هفته پیش. این سنجش. بیش از آخر هفته روز یادبود توییتر و کابل اخبار پر شد با خشم القا تصاویر از فاحش ترین مجرم: shirtless, maskless بهار-شکستن-سبک گرفتم بسته بندی شده به استخر در ایالت میسوری دریاچه از رشتهکوه اوزارک; به طور مشابه سرخپوش و بدون محافظت انبوهی chugging آبجو در یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن “MAGA رژه قایق” در کارولینای جنوبی بندر چارلستون.

اما این بی پروایی نشان دادن عینک های اجتماعی-nondistancing منحرف کردن اذهان از یک مطلب عادی تغییر: تمام 50 ایالت به بازگشایی شد به برخی از درجه است و تقریبا همه در حال حرکت در اطراف ،

با توجه به اپل روزانه تحرک روند گزارش که بر اساس درخواست جهت در نقشه های اپل, رانندگی, راه رفتن و حمل و نقل سواری به شدت کاهش یافت و در سراسر ایالات متحده آمریکا در اواسط ماه مارس ماند تا اواسط ماه آوریل شده اند و به طور پیوسته رو به افزایش پس از آن.

در طول تعطیلات آخر هفته, با این حال, رانندگی, شات نزدیک به 50 درصد فراتر فوری آن قبل از COVID-19 قله برای اولین بار از آمریکایی ها شروع به ماندن در خانه.

یک گارد امنیتی دمای یک مشتری در خارج از فروشگاه اپل در چارلستون, S. C., on May 13. (Sean Rayford/گتی ایماژ)

در کارولینای جنوبی اثر بود و حتی برجسته تر است. آخر هفته قبل از آخرین, رانندگی وجود دارد در حال حاضر به بازگشت فوری آن قبل از COVID-19 اوج. بیش از روز یادبود آن مشخصی حدود 20 درصد بالاتر از در هر نقطه قبلی این سال است.

تحرک را افزایش می دهد به عنوان بازگشایی درآمد حاصل. که اجتناب ناپذیر است حتی اگر آن است که ریسک از پناه در محل. عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد کنه تا به عنوان یک نتیجه. اما وجود دارد راه ساده برای محدود کردن خطرات ناشی از ترک خانه و در نتیجه کمک به محدود کردن عفونت به عنوان به خوبی. بیشتر دولت پشت رول آن محدودیت های بیشتر شخصی خویشتن داری و مسئولیت آمریکایی ها انتظار می رود به ورزش است.

در حال اهالی کارولینای جنوبی ورزش که مسئولیت ؟ این سخت است برای گفتن. با توجه به Unacast که با استفاده از تلفن همراه داده ها به نمره متحده در اجتماعی خود را-فاصله تلاش و تحرک هنوز حدود 20 درصد در سراسر کشور با سفرهای غیر ضروری کسب و کار (هر چیزی غیر از فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, فروشگاه حیوان خانگی و غیره.) پایین در حدود 30 درصد و برخورد با تراکم (اساسا چگونه بسیاری از مردم در همان محل در همان زمان) را در حدود 50 درصد است.

در کارولینای جنوبی با این حال تحرک است که در حال حاضر توسط تنها در حدود 10 درصد است. سفرهای غیرضروری در حال حاضر واگردانی به خود در سطح پایه. و برخورد با تراکم بیش از 150 درصد بالاتر از قبل از آن بود COVID-19 رخ داد. مردم آنجا با افتخار “معاشرت برای زمان 1st پس از زندگی شروع به بازگشایی” خود را صرف تعطیلات آخر هفته جشن تولد در رستوران های سرد و کباب در خارج از دولت بستگان و ماهیگیری با دوستان برای ساعت ها در قایق های کوچک — همه بدون ماسک یا 6 پا از فاصله.

اهالی کارولینای جنوبی نیست در این تنهایی. به یاد داشته باشید: عفونت در حال افزایش در به عنوان بسیاری از 20 متحده است. در کشور همسایه گرجستان برای اولین بار دولت برای بازگشایی تعداد آنها به دنبال خوب برای هفته اما در حال حاضر عفونت ممکن است در حال افزایش است. و در حالی که آخرین اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد محافظه کاران بیشتر از لیبرال ها به نفع سریع برای پایان دادن به دولت مستند اقدامات شش متحده با رشد مورد شمارش (با توجه به ایسنا) تکیه آبی: کالیفرنیا کلرادو, مریلند, مینه سوتا, نوادا و کارولینای شمالی است.

به برخی از درجه موج دوم COVID-19 احتمالا “اجتناب ناپذیر” به احتمال زیاد در پاییز به عنوان دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص پیش بینی کرده است. در سراسر کشور میانگین جدید روزانه coronavirus بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است در هفته گذشته از 1,709 به 2,330, پس از کاهش در سه هفته متوالی — مهم اما عقب مانده شاخص پس از آن به طور معمول طول می کشد چند هفته برای یک عفونت به ارسال کسی به بیمارستان.

“ما در حال حاضر … یک چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان” سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در CNBC. “این تردید آن است که احتمالا در نتیجه بازگشایی. ما می رویم به آن را تماشا کنید.”

در ضمن در کارولینای جنوبی Rt —اپیدمیولوژیک آماری است که نشان دهنده توانايی انتقال و یا تعداد زیادی از مردم یک فرد بیمار آلوده در یک نقطه خاص در یک بیماری همه گیر — در حال حاضر تخمین زده می شود 1.09. یک Rt زیر 1.0 نشان می دهد که هر فرد آلوده به طور متوسط کمتر از یک شخص دیگر ؛ Rt بالا 1.0 نشان می دهد که شیوع رو به رشد است.

اما مدرک مهم است. دلیل موج اول بوده است به طوری که ویرانگر است که این ویروس گسترش کشف نشده و uncontained برای ماه متراکم در مناطق شهری مانند سیاتل نیویورک و دیترویت, New Orleans, و لس آنجلس.

کارولینای جنوبی, نمی, نیویورک, و ممکن نیست فوریه. ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. مقیاس کارولینای جنوبی شیوع است که هنوز هم نسبتا متوسط با فقط 4.4 مثبت آزمون در هر 100 ، 000 نفر است. در ماه مه مقامات بهداشتی وجود دارد و با هدف به آزمون 2 درصد از جمعیت آنها در حال حاضر خود را ملاقات کرد هدف تکمیل بیش از 110,000 آزمون تا کنون در این ماه است. به همین ترتیب آنها افزایش یافته و کارکنان خود را از تماس با ردیاب از 20 تا 380 و قرارداد با شرکت های خصوصی برای استخدام 1,400 بیشتر. دولت نیز جلسه دستورالعمل های فدرال در آزمون در هر 100000 نفر در هر روز و تخت ICU در دسترس است.

به ناچار عفونت افزایش می یابد زمانی که محدودیت های استراحت و کسب و کار بازگشایی و اجتماعی فاصله کاهش می یابد. که بخشی از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. سوالات است که تعیین اندازه و محدوده هر موج دوم هستند چگونه آمادگی مقامات بهداشتی هستند شامل آن — و چگونه تمایل ساکنان به همکاری می نماید.

در هفته های آینده کارولینای جنوبی و کشورهای دیگر ممکن است مجبور به مقابله با این سوالات.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de