دنیس آتش سوزی هنگامی که لیزا می پرسد در مورد چارلی شین Hookers در ‘RHOBH’

دنیس ریچاردز‘ دختران با شوهر سابق چارلی شین به یک نقطه از مشاجره در جمعه, مارس 27 قسمت از این زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز.

سامی 16 و لولا, 14 که تا زمانی که Lisa Rinna خواسته دنیس 49 مورد فیلمبرداری یک صحنه در سال 1998 فیلم Wild Things.

“چه چیزی آن را مانند به شلیک سه راه است؟” لیزا 56 خواسته دنیس در شام با کایل ریچاردز Teddi Mellencamp, Erika Jayne Dorit Kemsley و ساتون Stracke.

“این ناراحت کننده” بازیگر اعتراف کرد. “این عجیب و غریب اما شما باید فقط متعهد.”

در اعترافی دنیس اضافه شده است که آن را “یک تصمیم دشوار” نگاهی به نقش کلی ون رایان. “من مطرح شد بسیار محافظه کار و خانواده به کلیسا رفت و در هر هفته. … من خوب بود دختر کاتولیک,” او گفت: براوو دوربین. “مادر من بود که در واقع گفت:” اگر شما احساس می کنید این چیزی است که شما می خواهید برای انجام کار خود را و سپس شما فقط آن را انجام دهید.'”

لیزا پرسید: پس از آن در میز شام “چگونه شما احساس می کنید زمانی که خود آن را ببینید؟”

در حالی که دنیس پاسخ داد که او امیدوار سامی و لولا هرگز تماشای فیلم Melrose Place آلوم که سهم دختران Delilah, 21, و, امیلیا, 18, با, شوهر, Harry Hamlin, به نام او costar “ساده لوحانه است.”

موضوع گفتگو و سپس منتقل به دنیس دختران overhearing بانوان صحبت در مورد رابطه جنسی در تروی در مارس 6 قسمت از RHOBH.

“در آن طول می کشد بسیاری به من توهین. من حتی رفتن به می گویند هر چیزی تا زمانی که سامی چیزی به من گفت و من گفتم: “آه s—t.’ او را تحت تاثیر قرار” دنیس به او گفت costars. “بنابراین من فقط به او گفتم” من عذرخواهی می کنیم که شما شنیده ام که امیدوارم دوستان نمی رفتن به خانه و می گویند هر چیزی در پدر و مادر خود را.'”

در حالی که دنیس سپس تعطیل موضوع اصرار دارد آن را “یک معامله بزرگ” لیزا آورده و آن را دوباره بعد از آن در قسمت.

“من احساس نمی راحت در مورد این گفتگو که رفت شب گذشته” لیزا گفت. “من احساس می کنم مانند شما بسته ما را کمی دنیس با تمام احترامی که گفت:” ما قصد داریم به بحث در مورد کودکان و نوجوانان است.'”

جسورانه و زیبا star سپس اصرار داشت که او “نبود عصبانی” اما اجازه دهید او castmates می دانیم که “حرکت به جلو” دختران او نخواهد بود “درون گوش رس” از گروه.

“من احساس می کنم مانند شما با استفاده از بچه ها به نوعی ما را به احساس بد” لیزا پاسخ داد: متهم دنیس بودن “متناقض” را به عنوان او در مورد پایان خوش, ماساژ در نشان می دهد و نوشته های سکسی, عکس از آرون Phypersدر Instagram.

در اعترافی لیزا افزود که او “می داند که” سامی و نمی خرید که او در مورد آن ناراحت.

“شما باید به f—پادشاه خود را, آن است که واقعا چیزی که سعی دارم بگویم دنیس. شما نمی تواند یک منافق” لیزا گفت: Denise. “آیا شما در مورد صحبت hookers در اطراف بچه های خود را? در مورد hookers که چارلی به ارمغان می آورد ؟ از آنجا که شما بوده ام کاملا رایگان با ما.”

دنیس اخراج بازگشت “بخش خصوصی است. من تا به حال مکالمات خصوصی با آنها.”

در اعترافی او به وضوح ناراحت با لیزا که او نزدیک به او پیوست بازیگران براوو رسید.

“وای. این دوست من از 20 سال ؟ او می داند که من محافظت این بچه ها این همه سال” دنیس گفت به دوربین. “من نمی دانم اگر او در تلاش برای شرمسار من یا تحقیر من نمی دانم. من نمی دانم که او در دستور کار است اما هر چه در آن است آن را f—پادشاه مضر است.”

دنیس و شین نهایی خود طلاق در سال 2006 پس از چهار سال از ازدواج. دنیس قبلا نازل شده ممکن است در طول یک سال 2019 قسمت از RHOBH که دو و نیم مردان ستاره ای که در جشن دو سال از هوشیاری در دسامبر 2019 بار آورده “hooker” به شام شکرگزاری.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de