هلندی, ساعت مراجعه نمی کند مرگ مادر تا پایان با توجه به کروناویروس قوانین: بیانیه

آمستردام (ایسنا) – نخست وزیر هلند دیدار نیست او 96 ساله برای بیش از هشت هفته تا ساعت قبل از مرگ او در این ماه با توجه به مستند اقدامات در هلند دفتر خود گفت: در روز سه شنبه.

Mieke Rutte-دیللینگ درگذشت, on May 13, Rutte را اعلام کرد که در روز دوشنبه. او نمی باید coronavirus اگر چه وجود دارد COVID-19 عفونت در خانه سالمندان که در آن او زندگی می کردند.

“نخست وزیر انطباق با تمام coronavirus محدودیت اقدامات و نمی دیدار مادر خود را برای (8) هفته” نخست وزیر دفتر در بیانیه ای گفت.

“با این حال محدودیت اقدامات ترک اتاق را برای خداحافظی به مرگ یک عضو خانواده در طول آخرین مرحله و PM ماند با مادر خود را در طول شب گذشته است.”

جزئیات پدید آمده در میان جنجال در انگلیس درباره تصمیم نخست وزیر بوریس جانسون بالا مشاور دومینیک کامینگز به درایو 250 مایل (400 متر) از لندن در طول اجباری coronavirus مستند.

کامینگز است در دفاع از سفر خود به ماندن خانواده اش در مزرعه گفت: اقدامات مناسب در شرایطی که او نگران بود او نمی خواهد که تا به حال کودک-گزینه های مراقبت از اگر او و همسرش قرارداد COVID-19.

تصمیم او برای سفر در طول این مستند باعث شده است تا خشم در میان برخی در بریتانیا و چند تن از نمایندگان مجلس از جانسون حزب محافظه کار خواستار اخراج او پس از عصبانی پیام از رای دهندگان.

(گزارش شده توسط آنتونی Deutsch; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de