Kenya Moore مذاکرات NeNe گربه وحشی, Tattooed’ اتهام رابطه خارج از ازدواج

جدید کمال. کنیا مور نشان داد که NeNe گربه وحشی, tattooed و جاليز در مقابل ملی دامپزشکی ذخایر مدیر رادنی سفید با هم بوده است در حالی که برای در حال حاضر.

پس از داستان ظاهر این هفته که گربه وحشی, tattooed, 52, است ظاهرا, در یک رابطه, با, در حالی که هنوز ازدواج به گرگ گربه وحشی, tattooedمور 49 گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری او تعجب نیست از این اخبار.

“بسیاری از ما [زنان] می دانستند که او با این مرد دائما در حال مهربان و ما می دانست آنچه که او انجام شده بود در کنار” مور گفت: ما در روز شنبه, مارس 26 مورد او Real Housewives of Atlanta costar.

میشیگان بومی اشاره کرد که او را نمی ازدواج مشاوره از NeNe — که OG دار گود در فصل 12 مراسم برای RHOA در اوایل این ماه — به دلیل زمان وضعیت ارتباط.

Kenya Moore Weighs in on NeNe Leakes Rodney White Relationship
کنیا مور و NeNe گربه وحشی, tattooed گرگوری پک/شاتر; AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

“برای من آن را مانند اگر شما خیلی راحت بودن در ملاء عام با کسی و بوسیدن آنها و اینکه فقط نامناسب — شما یک زن متاهل — پس برای من چیزی وجود دارد که او می تواند به من بگویید در مورد ازدواج, چرا که خود را در رفتار با شوهر خود چیزی است که من می خواهم به تقلید در هر نقطه در زمان در طول ازدواج” مور توضیح داد.

NeNe را هرزه گفت: آمریکا در بیانیه ای در روز چهارشنبه که مور نظر در خصوص costar زندگی شخصی هیچ شایستگی. “این بسیار نگران کننده است که به خصوص در این زمان خیلی درد است که یک بار دیگر ما باید برای مقابله با یک ناراضی دار در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی NeNe نام و زندگی شخصی به خاطر تبلیغ کردند.”

“کنیا اعلام کرد که او و Nene شده اند در صحبت کردن شرایط برای تقریبا دو سال در حال حاضر, بنابراین آن را می سازد هیچ حس برای او به صحبت می کنند با چنین آشنایی در مورد Nene زندگی شخصی. و او را بکشید دهه ازدواج, خانواده و روابط از طریق گل بر یک پایه منسجم به تلقین کردن هر چیزی در مورد من مشتری شخصیت غمگین گیج کننده و نفرت روابط عمومی تاکتیک است که ما هیچ علاقه ای به کمک به. ما را تشویق کنیا به تمرکز بر روی خود ازدواج و خواستیم او را به خوبی.”

اگر چه NeNe را به اتهام ارتباط با سفید نبوده است مورد بحث در RHOAیک منبع گفت:” ما به طور انحصاری که در واقع با دیدن هر یک از دیگر.

“این یک راز [که] Nene و رادنی صرف زمان با هم” خودی گفت: ما در ماه مه. “NeNe می رود به دیدار او در مریلند است.”

مور توضیح داد که چرا او فکر می کند داستان نکرده و آن را بر روی براوو واقعیت نشان می دهد.

“من فکر می کنم افرادی که می دانم دوستان او و یا او را confidantes و یا شریک زندگی خود را در جرم و جنایت و من فکر نمی کنم که آنها فقط می خواستم به یکی از آنها” مادر یکی گفت ما. “اما بسیاری از آنها از جمله زنان خانه دار از دیگر فرانچایز آگاه هستند از این مرد رادنی سفید است.”

او افزود: “من فقط مطمئن شوید که اگر آنها فقط نمی خواهید برای شکستن اخبار در تلویزیون, در مورد آن, اما ما قطعا تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد او و این مرد است. آنها بوده ام از دیدن هر یک از دیگر برای یک زمان بسیار طولانی است.”

NeNe Leakes and Gregg Leakes
NeNe گربه وحشی, tattooed و گرگ گربه وحشی, tattooed غنی خشم/تالار گفتگو/AP/شاتر

NeNe, برای بخش او نیست علنا خطاب رابطه او با دامپزشکی ذخایر مدیر اما منبع یادداشت های خود را در ارتباط است “کاملا عاشقانه است.”

گرگ و NeNe بحباله نکاح در اوردن, در سال 1997 و طلاق در سال 2011. این دو پس از آن دوباره ازدواج کرد و در ماه ژوئن 2013. ازدواج خود را نشان داده شده است که در طول NeNe زمان در RHOAاز جمله خود یو پی اس و فراز زندگی پس گرگ تشخیص سرطان در ژوئن 2018 و بهبود است.

این زن و شوهر به اشتراک پسر Brentt, 21, و هر دو فرزند دیگر از روابط قبلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de