Meng Wanzhou: Huawei اجرایی رنج می برد با ما استرداد ضربه

Huawei Meng Wanzhou شده است و زندگی در کانادا تحت بازداشت خانگی

کانادا دادگاه حکم کرد که مورد ارشد Huawei اجرایی Meng Wanzhou که در حال مبارزه با استرداد به ایالات متحده می تواند به جلو بروید.

یک قاضی در بر داشت که این مورد در دیدار آستانه دو جنایت – معنی اتهام خواهد بود جنایات در هر دو ایالات متحده و کانادا است.

آمریکا می خواهد Ms Meng به اتهام جاسوسی به دادگاه مربوط به اتهام نقض تحریمهای آمریکا علیه ایران است.

او در مورد ایجاد شکاف بین چین و کانادا است.

او منجر دفاع وکیل ریچارد پک دارای استدلال در دادگاه کانادا است که به طور موثر بودن پرسید: “برای به اجرا درآوردن تحریم های جدید آمریکا علیه”.

اما دانشیار رئیس دادگستری هدر هلمز حکومت شنبه در بریتیش کلمبیا دیوان عالی کشور در ونکوور است که جنایات او به اتهام در آمریکا نیز شده اند جنایات در کانادا در سال 2018 است.

رویکرد های گرفته شده توسط Ms Meng وکلا اگر تایید “را به طور جدی محدود کردن توانایی انجام تعهدات بین المللی خود در استرداد زمینه را برای تقلب و دیگر جرائم اقتصادی,” او اضافه شده است.

ما را متهم Ms Meng با تقلب بیش از یک Huawei متعلق به شرکت را به اتهام ارتباط با ایران است.

روابط بین ایالات متحده و چین در حال حاضر شده است تیره و تار توسط اختلافات بر تجارت و آینده از هنگ کنگ.

واشنگتن شده است لابی متحدان آن – از جمله بریتانیا به استفاده از Huawei 5G خدمات فناوری در انتقادی ارتباطات زیرساخت این ادعا آن می تواند یک تهدید امنیتی.

  • Meng Wanzhou غیر قابل تعویض’ می گوید: Huawei اجرایی
  • Meng Wanzhou: به دام افتاده در قفس طلاکاری شده

پس روز چهارشنبه حکم رید واینگارتن یک وکیل آمریکایی برای Ms Meng گفت: مشتری خود را باید “نمی شود یک تماس و یا یک گروگان” در چین-آمریکا در ارتباط است.

“امروز حاکم در کانادا است که تنها باز سالوو در یک روند بسیار طولانی … ما با اعتماد به نفس است که در نهایت عدالت انجام خواهد شد,” او اضافه شده است.

در همین حال یک سخنگوی Huawei بنیامین Howes گفت: این شرکت بود “نا امید” در این حکم.

“ما بارها و بارها ابراز اعتماد به نفس در Ms Meng بی گناهی. Huawei همچنان ایستاده با Ms Meng در تعقیب خود برای عدالت و آزادی.”

چین بارها به نام برای کارشناسی ارشد Meng منتشر خواهد شد و در روز سه شنبه پکن هشدار داد که این مورد می تواند به طور مداوم و آسیب به چین-کانادا روابط”.

پس از حکم یک سخنگوی سفارت چین در کانادا گفت: CBC news: “هدف از این ایالات متحده است که به پایین آوردن هواوی و دیگر چینی شرکت های با تکنولوژی بالا و کانادا اقدام شده است در این روند به عنوان همدست از ایالات متحده است. کل صورت کاملا قبر سیاسی حادثه است.”

آمریکا می گوید معتقد است که هواوی یک تهدید امنیت ملی است که این شرکت را رد می کند

چین اعتقاد بر این است که بازداشت دو Canadians – مایکل Kovrig یک دیپلمات سابق و مایکل Spavor یک تاجر – در اقدامی تلافی جویانه برای Ms Meng بازداشت. کانادا نخست وزیر جاستین ترودو تماس خود را به ادامه بازداشت “خودسرانه”.

“کانادا دارای یک سیستم قضایی مستقل است که توابع بدون دخالت و یا نادیده گرفتن توسط سیاستمداران” آقای ترودو گفت: در هفته گذشته.

“چین کار نمی کند کاملا به همان شیوه و به نظر نمی رسد به درک که.”

  • کانادایی ها برگزار می شود برای یک سال توسط چین در حال انعطاف پذیر’

روز چهارشنبه آقای Kovrig سابق کارفرما نامیده می شود در چین برای آزادی او.

“حاکم بود و نه در مورد ما همکار مایکل Kovrig & باید بدون تحمل خود را در مورد ایم” Robert Malley, رئيس جمهور و مدیر عامل گروه بین المللی بحران.

“او نباید برگزار شد به عنوان یک پیاده.”

‘مورد به ما می دهد اهرم در 5G ردیف’

تجزیه و تحلیل توسط Zoe توماس, تکنولوژی, خبرنگار BBC News

این مورد فقط اولین گام در Ms Meng را در مبارزه با ما استرداد. هنوز هم آن است که یک ضربه به هواوی و دولت چین. حکم در Ms Meng نفع را کمک کرد تا چین را به تصویر بکشد ما به عنوان یک پسر قلدر و با توجه Huawei پا تا به عنوان آن را هل می دهد برای یک نقش بزرگتر در جهانی 5G شبکه.

آمریکا خودداری از پرتاب و وزن خود را در اطراف برای جلوگیری از چینی مخابراتی غول پیکر از درگیر بودن در کشورهای دیگر’ خلاقیت از اینترنت با سرعت بالا در شبکه های.

حتی اگر این مورد نیست به طور مستقیم در مورد 5G آن را به ما اهرم به رنگ Huawei رئیس امور مالی به عنوان یک بازیگر بد.

این همه خبر بد برای Ms Meng یا هواوی. پرونده او در حال حاضر حرکت به دور دیگری از جلسات – این بار در مورد اینکه آیا کانادا پلیسی که او را دستگیر و به نقض حقوق خود.

اگر او موفق است در این صورت او می تواند به خانه فرستاد شاید کمی بعد از امیدوار بود اما فقط تا آنجا آزادی است.

آنچه که در پس زمینه ؟

Ms Meng است رئیس امور مالی از Huawei و دختر موسس آن Ren Zhengfei.

  • چه اتفاقی می افتد اگر انگلستان در حال غرق Huawei?
  • Huawei تماس با ما قوانین خودسرانه و خطرناک’

او خارج شده و با قید وثیقه آزاد شد اما تحت بازداشت خانگی در ونکوور, که در آن او صاحب اموال پس از مدت کوتاهی پس از او بازداشت شد و در ماه دسامبر سال 2018 است.

چندی پس از دستگیری او چین بازداشت دو کانادا اتباع – Mr Kovrig و آقای Spavor – و متهم جفت جاسوسی است.

این حرکت توسط پکن به طور گسترده ای به عنوان “گروگان دیپلماسی” یک تاکتیک برای فشار به کانادا به انتشار Huawei اجرایی است.

“دولت کانادا در اولویت است و همچنان تامین انتشار مایکل Kovrig و مایکل Spavor که خودسرانه بازداشت و برای بیش از 500 روز. ما همچنان به حمایت های خود را برای آزادی فوری” گفت: وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین پس از چهار حاکم است.

Ms Meng بازداشت نیز منجر به یک تجارت ردیف بین کانادا و چین است.

مایکل Spavor (L) و مایکل Kovrig برگزار شده است از دسامبر سال 2018

آنچه که در آینده در این مورد ؟

دومین جلسه با تمرکز بر اتهام سوء استفاده از روند و اینکه آیا مقامات کانادا به دنبال قانون در حالی که دستگیری Ms Meng در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه آینده.

حتی اگر یک کانادایی دادگاه در نهایت توصیه استرداد آن است که فدرال وزیر دادگستری که باعث می شود تصمیم گیری نهایی.

آن را بسیار به احتمال زیاد روند کلی می تواند طولانی. Ms Meng است راه به تجدید نظر در طول فرایند و برخی از استرداد موارد را کشیده در سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de