مواد مخدر در مکزیک خداوند پنجه نرم می کند فقر در تلاش برای فرار از بازداشت

فایل – در این تصویر منتشر شده توسط اف بی آی نشان می دهد که می خواستم ارسال شده برای رافائل کارو کوینترو. Caro Quintero بدنام اموات شکل است که در اف بی آی ، برای قتل DEA نماینده ویژه انریکه Camarena در سال 1985 گفت: در پنج شنبه, مه 26, 2020, در یک حقوقی درخواست تجدید نظر به دنبال یک دستور در مقابل دستگیری و یا استرداد به ایالات متحده است که او هیچ پول بیش از حد قدیمی به کار است و هیچ حقوق بازنشستگی. (FBI از طریق AP)

MEXICO CITY (AP) — مواد مخدر خداوند رافائل کارو کوینترو بدنام اموات شکل است که در FBI در لیست تعقیب برای قتل یک عامل فدرال بیش از سه دهه پیش گفت: در قانونی درخواست تجدید نظر است که او هیچ پول بیش از حد قدیمی به کار است و هیچ حقوق بازنشستگی.

عجیب و غریب درخواست واصل شد شنبه توسط Caro Quintero وکیل به دنبال یک دستور در مقابل دستگیری و یا استرداد به ایالات متحده برای آدم ربایی و قتل DEA نماینده ویژه انریکه Camarena در مکزیک در سال 1985.

دادگاه مقاله دولت: “شاکی معتقد عجز از پرداخت دیون از آنجا که او می گوید: او بیش از 60 سال است كه بازنشسته شده است و نه حقوق بازنشستگی و با توجه به این واقعیت است که او یک فراری از قانون نمی تواند کار و یا انجام هر گونه فعالیت برای به دست آوردن پول است.”

دولت ایالات متحده می گوید Caro Quintero و خانواده اش باقی می ماند در تجارت مواد مخدر.

پس از گذراندن سالها در زندان در مکزیک Caro Quintero آزاد شد در سال 2013 تصمیم گیری است که خشم واشنگتن است.

مکزیکی فدرال دادگاه حکم صادر شده برای او دوباره بازداشت اما او بزرگ باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de