مودی مستند طرح منجر به ویرانی و بدبختی برای فقرا ادعای تحلیلگر


نخست وزیر هند Narinder مودی coronavirus طرح معکوس آن را به عنوان چراغ فقیر و کارگران مهاجر به فقر شدید نوشت Hartosh سینگ Bal سیاسی سردبیر مجله کاروان در دهلی نو در نظر قطعه به نظر می رسد که در نیویورک تایمز روز چهارشنبه.

برتر تحمیل بزرگترین مستند در 25 مارس مناسب و بدون برنامه ریزی و پیگیری است.

با توجه به Bal, “صدها هزار نفر از کارگران مهاجر شدند و بدون دستمزد پس از مستند های اعمال شده با چهار ساعته متوجه بسته کارخانه و کسب و کار. آنها نمی توانند پرداخت اجاره; آنها نمی به اندازه کافی به غذا خوردن. آنها نگاه به سمت روستاهای خود که در آن آنها می توانند پیدا کردن سرپناه و مواد غذایی با تکیه بر خانواده گسترده.”

ساعت مودی با توجه به نویسنده اعلام کرد مراحل را برای تحمیل یک مستند در سراسر کشور با کمی و یا بدون اداری ، “با حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق کارگران مجموعه ای را با پای پیاده صدها مایل در دماهای بالا از 100 درجه فارنهایت است. در ممکن است به تنهایی بیش از 150 نفر از کارگران مهاجر در راه رفتن به خانه کشته شده اند در جاده ها و یا قطار حوادث است.”

در حالی که تعداد مرگ و میر در هند باقی مانده است کم بیش از 4000 مرگ و میر و بیش از 151,000 عفونت — کشور پزشکی زیرساخت است که تحمل فشار از مستند به چندین بیمارستان های در حال اجرا در ظرفیت کامل.

73 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر ناشی جای گرفته اند در میان بیماران 65 سال یا مسن تر با توجه به داده ها از شهر نیویورک در حالی که تنها 5% از جمعیت هند سقوط در این گروه سنی به عنوان مخالف به 16 درصد از جمعیت آمریکا — دادن هند دست بالا با توجه به آن جمعیت است.

“مهم ترین سوال اکنون این است که آیا دولت ساخته شده است که استفاده مناسب از زمان های طولانی خرید مستند آن را به آماده شدن برای مشکلاتی که پیش روست. تعدادی از موارد است که به طور پیوسته در حال افزایش است و انتظار می رود در ادامه به افزایش به عنوان مستند در حال حاضر در حال برداشته در صورت افزایش فشار بر اقتصاد” بخوانید و نظر تکه.

آن را به ذکر است که در این کشور وزیر بهداشت گفته است که هند 31,250 فشرده-واحد مراقبت تخت و که “4.8%” از coronavirus مورد نیاز بیماران از تخت ICU.

“این نشان می دهد که coronavirus موارد را مجبور به افزایش پنج برابر هند به اجرا از تخت برای درمان بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه است. اما اطلاعات جمع کند را به حساب این واقعیت است که این عفونت هستند به طور مساوی در سراسر کشور” اظهار داشت: Bal.

این کشور اکثریت تکه از موارد 60 درصد گزارش شده از پنج شهر بمبئی, دهلی نو, احمدآباد چنای و پونا.

در این میان پنج, امکانات بهداشتی در بمبئی که حساب برای 20 درصد از موارد — و پونا در حال اجرا هستند از تخت بیمارستان و آنها نمی تواند مقابله با افزایش موارد است.

این وضعیت در مودی صفحه اصلی ایالت گجرات نیز تلخ به عنوان بیمارستان های دولتی در حال اجرا در ظرفیت کامل و خصوصی انجام شد بهره برداری از مردم است.

به گجرات در انتخابات مداخله کرده و اظهار داشت که “یک مرد معمولی هرگز قادر به پرداخت هزینه به فایده درمان مناسب از یک بیمارستان خصوصی,” با توجه به هزینه های در حال شارژ است.

“دادگاه عالی با اشاره به این که بیشتر خودنمایی مشکل با مودی را به شدت برنامه ریزی شده مستند شد بحران گرسنگی آن را به هر طریقی بود میان هند کارگران مهاجر و فقیر. “آنها نگران ویروس’ دادگاه اظهار داشت. “آنها نگران هستند در مورد مواد غذایی,'” نوشت: نویسنده.

این مودی دولت به سطح شیب دار تا تلاش ها برای ایجاد ثبات در این کشور و وضعیت آن را به عنوان تا به حال به اندازه کافی فضای تنفس برای انجام این کار. “او را مجبور به حرکت فراتر از تمرکز خود را بر مدیریت ادراک.”

این COVID-19 به سرعت در حال گسترش به صورت محلی در میان شهری خوشه های فقیر است که نمی توانیم اجتماعی فاصله. آن است که این کشور فقیر که با آن مواجه و روبرو خواهد شد ناملایمات با توجه به کروناویروس مستند و پیامدهای آن در اقتصاد است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de