Pompeo می گوید نمی تواند توجیه و چشم پوشی برای سازمان ملل در ایران


واشنگتن: ایالات متحده گفت که پایان دادن به چشم پوشی در آن تحریم برای کشور است که باقی می ماند در توافق هسته ای با ایران آوردن معامله بیشتر به آستانه سقوط.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: او در پاسخ به ایران “brinkmanship” — سری کوچک اما مبارز هسته ای گام با هدف اعمال فشار بر آمریکا برای حذف تحریم ها به عنوان نام برای سال 2015 خبر داد.

“این escalatory اقدامات غیر قابل قبول هستند و من نمی توانم توجیه تجدید چشم پوشی” Pompeo در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ و مهره ای از توافق مذاکره تحت سلف خود باراک اوباما که بر اساس آن ایران تا به حال به شدت پیشتر آن فعالیت های هسته ای ایران.

اما برگ برنده دولت تا به حال صادر شده چشم پوشی به شرکت ها اجازه می دهد در درجه اول از روسیه به خاطر انجام این کار از توافق بدون خطر قانونی انشعابات در جهان بزرگترین اقتصاد است.

ایالات متحده به ویژه انجام دور با چشم پوشی است که اجازه تغییر راکتور آب سنگین اراک که مانع از آن با استفاده از پلوتونیوم برای استفاده های نظامی و همچنین صادرات صرف و ضایعات راکتور تحقیقاتی سوخت.

Pompeo گفت که ایالات متحده شد صدور نهایی 60 روز چشم پوشی اجازه می دهد تا شرکت های درگیر در پروژه به بسته بندی کردن عملیات.

– انتخابات سال ایران ، –

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در گذشته و حال تلویحا اذعان مزایای از اجازه دادن به کشورهای دیگر ادامه ایران.

در یک فرمت در مارس 2019 در وزارت امور خارجه گفت: چشم پوشی برای اراک کمک خواهد کرد که برای “جلوگیری از تبدیل شدن به یک کارخانه سلاح های درجه پلوتونیوم.”

اما با تنها چند ماه به قبل از رفتن ما از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر برخی از ناظران دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشتاق به کشتن توافق هسته ای — امید ایران را مجبور به مذاکره نسیم توافق در شرایط او اگر او برنده یک دوم.

“لغو چشم پوشی می تواند دولت مذاکره در چشم ساده با ایران گفت:” بهنام بن Taleblu یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی که طرفداران یک خط در تهران.

“بازنشانی چه واشنگتن خواهد و نمی خواهد تحمل آن است که وادار کردن تهران به مبارزه برای هر اینچ از آن عمران و برنامه هسته ای ایران در هر توافق احتمالی” او گفت:.

Trumps presumptive, حریف, جو بایدن, پشتیبانی از ایران و استدلال همراه با متحدین آمریکا و بریتانیا و فرانسه و آلمان است که آن را تا به حال مشغول به کار به طور موثر در محدود ایران تا مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت و تحریم های تحمیل شده.

سه متحدان اروپایی همراه با روسیه و چین باقی می ماند, در این توافق نامه است.

Pompeo به تازگی ساخته شده قانونی استدلال که ایالات متحده هنوز هم یکی از شرکت کنندگان تحت قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل به منظور به دنبال گسترش سلاح های تحریم در ایران است.

– راکتور باقی مانده است –

در یک مورد استثنا ایالات متحده هنوز صادر چشم پوشی برای بوشهر نفت خیز ایران تنها نیروگاه هسته ای که در آن روسیه تهیه شده است سوخت.

Pompeo گفت که ایالات متحده ارائه شد 90 روز چشم پوشی فرمت در بوشهر به “اطمینان از ایمنی عملیات.”

“ما تحریم ها چشم پوشی نمی کند به گسترش کار در هر واحد اضافی است که ممکن است ساخته شده در بوشهر گفت:” کریستوفر فورد, معاون وزیر امور خارجه در امور امنیت بین المللی و منع گسترش سلاح های.

“ما نه از این دیدگاه که ایران باید هر اضافی راکتور هسته ای” فورد به خبرنگاران گفت:.

در توجیه این آخرین حرکت Pompeo همچنین با اشاره به اظهارات اخیر ایران رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای که گفت این بود که “وظیفه اسلامی” به مبارزه برای “آزادی فلسطین.”

Pompeo متهم خامنه ای به دنبال یک جدید هولوکاست گفت: “رژیم ننگین شعارهای تنها تقویت بین المللی communitys حل برای مقابله با تهدیدات آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که دارای روابط نزدیک هر دو به اسرائیل و ایران رقیب منطقه ای عربستان سعودی به نام 2015 ایران یک “فاجعه” و گفت: این موضوع بزرگتر بود کاهش Tehrans نفوذ در منطقه است.

اقتصاد ایران با آن روبرو شدید فشار بیش از تحریم ها با ایالات متحده به دنبال مسدود کردن تمام نفت خود را از فروش.

تهمت نیز یافت نظامی فشار و سفارش یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه که به کشته شدن یک ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de