حامله, کتی پری نشان می دهد ضربت کودک در طول روز ساحل با اورلاندو بلوم

دست انداز های پیش رو! کتی پریکه حامله است با او اولین فرزند نمایش داده می شود او در حال رشد کودک دست انداز در حالی که در ساحل با نامزد اورلاندو بلوم.

این خواننده 35 ساله و بازیگر, 43, آمار شن و ماسه در سانتا باربارا کالیفرنیا در سهشنبه, مارس 24 در حالی که جشن آخر هفته روز یادبود. زن و شوهر صرف زمان با پدرش کیت هادسوندر طول تفرج.

پری — همراه با سگ قطعه — sported یک گل لباس شنا به عنوان به خوبی به عنوان یک کلاه آفتاب, فلیپ فلاپ ها و عینک آفتابی. شکوفه, به نوبه خود, رفت, shirtless, پوشیدن شلوارک سیاه و یک کلاه او به عنوان جمع آوری اسباب بازی برای ساحل.

این بت آمریکایی قاضی نشان داد در ماه مارس که او و کارناوال ردیف ستاره در انتظار اولین فرزند خود را با هم. هفته بعد او به اشتراک گذاشته شده جنس نوزاد. “آن دختر” او بوده از طریق Instagram در ماه آوریل است.

ما هفته به طور انحصاری در گزارش آوریل که پری و شکوفه که اعلام نامزدی خود را در ماه فوریه 2019 هستند “با داشتن برخی از یو پی اس و فراز زندگی” در ارتباط است. “کتی برخورد با اعصاب بودن برای اولین بار پدر و مادر و اورلاندو تاکید در مورد داشتن یک کودک در زندگی خود را در این زمان” یک منبع نشان داد. خودی اضافه شده است که این دو را پویا “تغییر کرده است و از او باردار شدم.”

اگر چه این جفت ارز در حال برخورد با تغییر دولت خود را عاشقانه گرمی نامزد “بسیار خوشحال است و وجد آمدیم که او حامله است” با توجه به منبع. “او همیشه می خواست می شود یک مادر.”

پری اذعان کرد در اوایل این ماه که قرنطینه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده او سوال دزدان دریایی کارائیب را حل و فصل. “او این همه را دیده و خدا او را برکت دهد او هنوز هم در اینجا است که شگفت انگیز و ستودنی چون من قطعا آزمایش او را” او بستری در SiriusXM را بازدید 1 n لرز. “[من] است مانند, ” اوه, آره ؟ آره شما فکر می کنم شما می توانید به من ؟ اجازه دهید آن را ببینید.'”

بلوم در ضمن قبلا رله هیجان خود را برای تبدیل شدن به یک پدر برای بار دوم (او در حال حاضر سهام پسرش فلین, 9, با همسر سابق Miranda Kerr). در حالی که به اشتراک گذاری یک Instagram عکس “گل های داوودی” خواننده و ضربت او در ماه مارس او نوشت: “من بچه ها گل.”

در پایین حرکت برای دیدن عکس های بیشتر از پری و بلوم قبل از ساحل عزیزم بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de