اعتراض بیش از جورج فلوید مرگ خشونت آمیز و مرگبار در مینیاپولیس

تظاهرات در مینیاپولیس بیش از این در مرگ بازداشت جورج فلوید تشدید شنبه شب با تیراندازی مرگبار در نزدیکی محل تظاهرات گسترده غارت آتش سوزی های متعدد و با به کارگیری گاز اشک آور.

دومین شب تظاهرات در این شهر در نزدیکی محل فلوید مرگ مسالمت آمیز آغاز شد اما رشد خشونت به عنوان شب در رفت. رژیم صهیونیستی. تیم Walz اواخر روز چهارشنبه آن را به نام یک “بسیار خطرناک” و خواست ساکنان به ترک این منطقه است.

شهردار یعقوب فری التماس کرد با ساکنان برای آرام است.

“من التماس شهر ما درخواست جامعه ما درخواست هر یک از ما برای حفظ صلح است. بیایید به افتخار جورج فلوید حافظه” فری گفت KARE11 در یک مصاحبه تلفنی.

یک نفر در زندان در اثر تیراندازی در نزدیکی محل تظاهرات اما انگیزه و شرایطی معلوم نیست مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: در یک کنفرانس خبری در اوایل پنج شنبه.

چندین آتش سوزی گزارش شد و چند کسب و کار را غارت کردند. مینیاپولیس پلیس کمک بودند توسط ماموران از نزدیک St. Paul, دولت, پلیس و حمل و نقل مترو پلیس.

فراتر از تیراندازی وجود دارد شناخته شده آسیب به معترضان و یا پلیس و هیچ اضافی دستگیری یکی از بزرگان گفت.

“امشب متفاوت بود شب از اعتراض نسبت به آن را فقط شب قبل از” الدر گفت.

خبرنگار ان بی سی وابسته KARE11 از مینیاپولیس بود که livestreaming اعتراض گزارش داد که یک AutoZone و هدف غارت شده بود. یک توله مواد غذایی و دلار درخت نیز نشان داد نشانه هایی از آسیب و غارت.

تصویری را نشان داد AutoZone با پنجره های شکسته و spraypaint. یکی از اطرافیان شد هشدار به مردم در برابر آسیب رساندن به کسب و کار گفت: آن را به حال چیزی برای انجام با فلوید مرگ است.

آتش سوزی در AutoZone یک آتش نشانی رسمی تایید شنبه شب.

“در ابتدا … آن را فقط در حال غارت شده اما در برخی از نقطه, یک, آتش, آغاز,” ریکاردو لوپز, یک روزنامه نگار, برای, مینه سوتا, اصلاح طلب, اخبار سازمان گفت KARE11 اضافه کرد او مطمئن نیستید که چگونه آن را آغاز کرد.

معترضان آتش سوزی دیگر در خیابان.

اوایل روز شنبه یک خبرنگار از, مینیاپولیس استار تریبیون, توییتی, تصاویری از یک مجتمع مسکونی سایت ساخت و ساز است که به نظر می رسد به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش و تصویری از یک مغازه مشروب فروشی بود که سطل آشغال با شیشه شکسته و جعبه littering پیاده رو.

از بزرگان این سخنگوی پلیس تایید کرد “یک آتش سوزی بزرگ از یک ساختمان که در دست ساخت است” اما او نیست که یک تعداد از چگونه بسیاری از آتش سوزی سوختن زود پنج شنبه.

رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: محلی FOX 9 ایستگاه تلویزیون که او دستور استفاده از گاز اشک آور پس از خشونت و غارت. او گفت که او را متعهد به حفاظت از حقوق مردم نشان می دهد و بسیاری را مسالمت آمیز اما وجود داشته اند گروه های ارتکاب اعمال مجرمانه.

Arradondo ساخته شده یک تماس برای صلح و صبر به اجازه متعدد تحقیقات در بازی شنبه شب.

“عدالت در طول تاریخ هرگز به ثمر آمده از طریق برخی از اعمالی که ما در حال دیدن امشب که آیا آن را غارت آیا این خسارت از اموال و چیزهای دیگر” Arradondo گفت: در فاکس مصاحبه.

معترضان همچنین جمع شده بودند دوشنبه شب در حومه خانه افسر دیده زانو در Floyd گردن و همچنین مینیاپولیس خانه Mike Freeman, Hennepin شهرستان دادستان که را شارژ تصمیم گیری در این مورد. هیچ خشونت گزارش شده در آن تظاهرات.

صدها نفر از معترضان همچنین با تجمع در مرکز شهر لس آنجلس در چهارشنبه ان بی سی لس آنجلس گزارش شده است. در زمان تظاهرکنندگان مسدود شده و ترافیک در 101 بزرگراه.

برخی از محاصره دو California Highway Patrol وسایل نقلیه و آسیب دیده آنها.

CHP گفت: زمانی که این اقدام به پراکنده کردن جمعیت در آزادراه “آنها بلافاصله احاطه شده” و کسی شکست پنجره عقب ماشین گشت زنی با یک اسکیت بورد.

یک CHP افسر سعی به ترک و یک معترض شروع به پریدن کرد بر روی خودرو هود قبل از پریدن به وسط خیابان, مقامات گفت. آن شخص گفت: به رنج برده اند در حد متوسط آسیب.

دوم CHP گشت وسیله نقلیه متوقف شده برای کمک به آن مرد اما این خودرو نیز احاطه شده بود و عقب آن پنجره را درهم شکست و آن افسر نیز در سمت چپ CHP گفت.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن در حدود هشت دقیقه است.

او را بازداشت دستگیر شد در تصویری و او شنیده می شود شفاعت با افسر, “لطفا, لطفا, لطفا, من نمی توانم نفس بکشم.”

چهار افسر پلیس درگیر در Floyd را بازداشت که ناشی از یک گزارش جعلی بودند اخراج سه شنبه. افسر دیده می شود با زانو خود را در فلوید شناخته شده به عنوان درک چوین.

مینیاپولیس پلیس شناسایی دیگر افسران به عنوان توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng.

تظاهرکنندگان کمک به مردی که نشسته بود در ماشین پلیس و زخمی های در حال سقوط بر روی زمین در طی یک اعتراض به تقاضای عدالت برای جورج فلوید در مرکز شهر لس آنجلس در مه 27 سال 2020 است. (رینگو H. W. Chiu / AP)

مینیاپولیس شهردار روز چهارشنبه اتهامات واصل شود و در برابر افسر که به زانو خود را در Floyd گردن. پلیس گفته بود فلوید در برابر بازداشت اما فری گفت: “من تو را دیدم چیزی که سیگنال است که این نوع از زور لازم بود.”

مرگ او در حال بررسی توسط FBI و مینه سوتا اداره جنایی دلهره.

تصویری از فلوید مرگ است موجب خشم و انزجار از جمله از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که در توییتی در مورد آن در روز سه شنبه و روز چهارشنبه آن را به نام “غم انگیز یادآوری است که این نه یک حادثه جدا شده اما یک بخشی از یک ریشه دوانده سیستمیک چرخه بی عدالتی است که هنوز هم وجود دارد در این کشور است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین وزن در روز چهارشنبه. “قلب من می رود به جورج خانواده و دوستان است. عدالت خواهد بود!” او در توئیتر خود نوشت.

Bridgett فلوید Floyd خواهر گفت: در ان بی سی “امروز” نشان صبح روز چهارشنبه که او می خواهد همه از ماموران در صحنه به اتهام قتل است.

“آنها به قتل برادر من. او گریه برای کمک به,” او گفت:.

مرتبط:

افسران پلیس فدراسیون مینیاپولیس که نشان دهنده بخش 800 رتبه و فایل افسران خواسته عمومی به عجله به قضاوت قبل از همه تصویری را می توان بررسی و معاینات پزشکی گزارش منتشر شده است.

روز سه شنبه درگیری آغاز شد و برخی از معترضان در مینیاپولیس و پلیس مستقر گاز اشک آور.

“ما نمی توانیم به اعضای جامعه ما درگیر شدن در مخرب و یا جنایی نوع رفتار” گفت: Arradondo این مینیاپولیس رئیس پلیس گفت:.

او گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم معترض انجام شده است به طوری مسالمت آمیز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de