صوفیه ریچی نمی خواهید به تعریف شده توسط لیونل ریچی یا Scott Disick

زن مستقل است. صوفیه ریچی می خواهد موفقیت خود را اندازه گیری می شود توسط خود شایستگی و نه بر اساس معروف او پدر لیونل ریچییا دوست پسر سابق Scott Disick.

“وجود دارد همیشه یک بیت از تنش با صوفیه نیست که مایل به تعریف شده توسط پدر خود را حرفه ای و یا رابطه او با اسکات” یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته. “او شده است تلاش برای جدا کردن خودش بیشتر از اسکات حرفه ای-حکیم نیز هست و هموار کردن راه خود را.”

مدل, 21, تصریح کرد تمایل خود را برای ایستادن بر روی دو پا خود زمانی که او یک عکس از او Cosmo UK July پوشش از طریق او Instagram داستان در جمعه, مارس 27. “صوفیه ریچی را نمی شود تعریف شده توسط مردان در زندگی” تیتر می خواند.

ما تایید کرد روز دوشنبه در صوفیه و تلنگر آن را مانند Disick ستاره, 37, تا به حال نام آن واریز شده در عاشقانه خود را پس از نزدیک به سه سال است.

Sofia Richie Doesnt Want to be Defined Lionel Richie Scott Disick
صوفیه ریچی Lionel Richie و Scott Disick. شاتر (3)

“صوفیه و اسکات شکستن تنها یک موضوع از زمان. اسکات نیست بهترین نسخه از خودش را در حال حاضر و از آن شده است بسیار برای صوفیه” یک منبع توضیح داد و اضافه کرد که صوفیه “غمگین در مورد وضعیت اما در تلاش برای مراقبت از خودش است.”

خود تقسیم می آید در پی Disick کوتاه از روی لئامت دادن در نوتوانی در اوایل این ماه. این پارتی, پارتی هاردکور, بنیانگذار وارد یک مرکز درمان به آدرس “صدمات گذشته” — از جمله مرگ پدر و مادر خود را بانی و جفری Disick — اما چک کردن ساعت بعد پس از یک عکس از او را در محل به بیرون درز آنلاین.

یک منبع گفت: ما در 7 مه که صوفیه بود که بخشی از دلیل که اسکات تصمیم گرفت به دنبال کمک.

“صوفیه متوجه تغییر در او و این که او بود به عنوان سالم و شاد به عنوان او می شود و اسکات تصمیم به کمک گرفتن برای خود و برای خود و رابطه خود” خودی گفت: در آن زمان.

ما را شکست این خبر در تاریخ 21 مه که جفت شد در نظر گرفتن یک استراحت از رابطه خود را در حالی که اسکات با تمرکز بر سلامت روان خود را. اسکات جشن تولد خود را با دوست دختر سابق خود را Kourtney Kardashian و فرزندان خود ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت 5 در یوتا بیش از آخر هفته روز یادبود. او بعد از برد پارتی با بقیه خانواده کارداشیان در لس آنجلس. صوفیه بود که مهمترین آنها وجود ندارد از این جشن است.

کالیفرنیا بومی ساخته شده است که مختصری حضور در Keeping Up With the Kardashians و تلنگر آن را مانند Disick, اما صوفیه گفته سرگرمی امشب در ماه فوریه است که او می خواهد به شعبه به اقدام. بعد که ماه لیونل 70 گفت: ما که این یک تلاش است که او به طور کامل پشتیبانی برای دختر خود را, اما او می داند که آن را دشوار خواهد بود مسیر شغلی به دلیل معروف نام گذشته.

“به او گفتم: من گفت:” من برای شما آرزوی بسیاری از شکست های جوان'” از بت آمریکایی قاضی گفت. “ما در یک کسب و کار که در آن شما چگونه بازیابی و” بله, بله, بله, بله, بله,’ ساخت است ، و شما باید دریافت smacked در صورت.”

لیونل اضافه شده است که صوفیه است “تو باید کمی بیشتر از یک زمان دشوار است زیرا شما در حال آمدن از یک خانواده که در آن آنها انتظار کمی بیشتر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de