بیکر Fam! ستاره که بازبینی معروف خود نقش در قرنطینه

این همه اتفاق می افتد! وبلاگ مانند Amy Poehler و دانیل رادکلیف داد خود را با بزرگترین طرفداران فقط به آنچه آنها می خواستند برای دیدن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با بازدید ترین شخصیت های محبوب.

Poehler, 48, reprised او نقش لسلی Knope و پیوسته پارک ها و تفریح و سرگرمی بازیگران اعضای رشیدا جونز, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O’Heir و Retta برای همه جدید قرنطینه-الهام قسمت از سابق NBC طنزهای تلویزیونی. برای اولین بار از این سری به پایان رسید در سال 2015 طرفداران رو به سقوط در عشق با داستانی کارمندان دولت — و یک نگاه اجمالی در چگونه شخصیت خواهد بود زندگی در طول این بیماری همه گیر.

که نشان می دهد هفتمین و آخرین فصل به پایان رسید با سرعت به جلو به آینده, اسکات, 47, هرگز فکر نمی کردم او این شانس را به بازی بن وایت دوباره.

“پریدن به آینده است مراسم اثبات پایان در بسیاری از راه های” را کمی بزرگ نهفته بازیگر گفت: تنوع جلوتر از مراسم قسمت آوریل 30. “اما هنگامی که مایک [Schur] ارسال ایمیل آن را فقط حداقل در ذهن من احساس مانند’،’ این است که اساسا تنها شرایطی که تماس برای ‘پارک’ مراسم, من فکر می کنم: به مردم کمک کند. آن را می سازد حس عاطفی و احساس خلاق نیز هست.”

این پارک ها و قیمت باند مطرح شده نزدیک به 3 میلیون دلار برای COVID-19 امداد وجوه teaming تا با تغذیه آمریکا و موسسه ملی بهداشت روانی برای کمک به کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. در حالی که NBC آلوم قادر به ارائه کمک های پولی به مردم در, نیاز, رادکلیف, 30 donned خود را جادوگر روپوش یک بار دیگر به طرفداران خستگی و تنهایی ناپدید می شوند.

در اوایل این ماه هری پاتر استار تایید کرد او را به بازگشت به هاگوارتز و وام صدای خود را به یک جدید مجازی باشگاه کتاب. رادکلیف و دیگر ستاره ها — از جمله داکوتا فانینگ و استفان فرای — در حال گرفتن نوبت خواندن فصل از اول J. K. Rowling‘s هفت رمان هری پاتر و سنگ جادو/سنگ جادو.

“هر را از خواندن بخش های مختلف این یاد کتاب با موضوعات خانواده و دوستی و شجاعت و غلبه بر سختی برای خانواده ها در سراسر جهان” آزادی مطبوعات به طعنه.

پایین ببینید بیشتر ستاره ها که آورده خود را محبوب ترین شخصیت های بازگشت به زندگی در حالی که در قرنطینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de