این افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن درگیر شده است در تیراندازی و موضوع مختلف 10 شکایات

پلیس آتش پرتابه در نزدیکی مینیاپولیس 3rd حوزه پلیس در جریان تظاهرات علیه جورج فلوید مرگ 26 مه سال 2020 است. فلوید, سیاه پس از درگذشت افسر سابق Derek چوین که سفید است به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون via Getty Images

  • درک چوین را سرنگون افسر پلیس که به زانو در مرد سیاه و سفید جورج فلوید را گردن دارای سابقه دست داشتن در حوادث خشونت آمیز و تیراندازی پلیس.
  • او درگیر شده است در چندین تیراندازی پلیس شده است و موضوع شکایت این شهر غیر نظامی نقد و بررسی سازمان و اداره پلیس انجام بررسی در 10 نوبت جداگانه.
  • به عنوان چوین زانو در Floyd را گردن دیگری سرنگون افسر Tou Thao نگهبانی. Thao حل و فصل بیش از حد نیروی دعوی از دادگاه برای $25,000 در سال 2017.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دو نفر از افسران دخیل در دستگیری جورج فلوید هر دو دارای سابقه خشونت.

فلوید مرگ شد ملی flashpoint برای نژادی و بی عدالتی در سه شنبه پس از فیلم در حال حاضر-رییس پلیس درک چوین زانو در گردن او منتشر شده. گروه مبارز آن را به نام عمومی “مجازات” و معترضان به درگیری مسلحانه با پلیس در مینیاپولیس.

چهار افسر از جمله چوین بودند اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس زیر فلوید مرگ است. مقامات وزارت امور خارجه و اف بی آی در حال تحقیق در مورد اتهامات آورده شده است در برابر افسران.

این اولین بار نیست چوین درگیر شده است در یک حادثه خشونت آمیز در طول 19 سال در مینیاپولیس اداره پلیس. او درگیر شده است در حوادث خشونت بار قبل از, از جمله سه پلیس تیراندازی. و او شده است موضوع مختلف 10 شکایات واصل شده به این شهر غیر نظامی نقد و بررسی سازمان و اداره پلیس انجام شده است.

دیگر افسر در این ویدئو Tou Thao یک رکورد از حوادث مشابه. او حل و فصل بیش از حد نیروی دعوی در خارج از دادگاه در سال 2017.

چوین درگیر شده است در مرگ و میر و حوادث قبل شده است و این موضوع چندین شکایت

چوین و دیگری افسر تری Nutter دنبال سه مرد جوان در یک تعقیب و گریز خودرو در سال 2005 با توجه به یک سال 2016 گزارش از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس (CUAPB).

افسران “ناودان به ماشین خود را” و داروین Vivar, 28 و Klevar Jacome, 35, “کشته شدند فورا.”

سومین مرد 35 ساله اورت Vivar درگذشت چند روز بعد. مینیاپولیس اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای چوین را پر سابقه خدمات.

سال بعد در سال 2006 چوین بود در میان شش افسران برای پاسخ به یک سلاح سرد به CUAPB گزارش شده است.

Wayne ریس که بنا به گزارش چاقو خود را دوست دختر و یک دوست, متوقف شد, در کامیون خود را با پاسخ افسران. به گفته پلیس ریس کشیده یک تفنگ ساچمهای است. شش افسر پلیس بعد از بر و او را کشته بود با توجه به CUAPB گزارش.

دو سال بعد فقط پس از 2 صبح یک روز صبح در سال 2008 چوین در پاسخ به 911 حمله های داخلی در تماس فیلیپس محله مینیاپولیس پیشگامان مطبوعات گزارش شده است.

چوین و نیروی پلیس شریک وارد صفحه اصلی مقابله با ایرا Latrell Toles که شریک ساخته شده بود به 911 تماس بگیرید. Toles فرار از جفت اما “آنها گرفتار شده و سعی در به زانو در آوردن او” یک پلیس در بیانیه ای گفت:. Toles “برداشت در یکی از افسر اسلحه” و چوین شات او را در تنه.

پیش از آن در سال 2008 بخش اهدا چوین یک مدال برای شجاعت در پاسخ به یک حادثه با یک مرد مسلح با توجه به پایونیر پرس.

زنجیره ای پرتره از جورج فلوید است که بخشی از مراسم یادبود او روز شنبه, مه 27 سال 2020 در نزدیکی محل دستگیری او.

AP Photo/جیم Mone

در سال 2011 چوین درگیر شد در یک سوم پلیس تیراندازی.

او در میان پنج افسران برای پاسخ به گزارش های تیراندازی است. Leroy مارتینز 23 ساله در آلاسکا بومیان آمریکا کشف شد در حال اجرا از صحنه و ماموران به تعقیب اخبار محلی گزارش شده است.

مارتینز brandished یک تپانچه به عنوان او فرار کرد, پلیس گفت:. تری Nutter یکی از پاسخ افسران شات مارتینز.

یک شاهد عینی گزارش شده توسط استار تریبیون به چالش کشیده پلیس ادعا می کنند که مارتینز بود که برگزاری یک تپانچه زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

“او تا به حال هیچ دلیلی برای شلیک که پسر کوچک” Delora Iceman گفت استار تریبیون. او گفت: مارتینز کاهش یافته سلاح برگزار شد و اسلحه خود را در هوا قبل از پلیس او را به گلوله بست.

در طول نزدیک به دو دهه با مینیاپولیس اداره پلیس چوین شده است موضوع مختلف داخلی و شکایت و با توجه به CUAPB پایگاه داده.

در سه جداگانه بررسی از غیر نظامی بررسی قدرت او داشت با استفاده از “دفترچه خاطرات تن” “موهن زبان” و “زبان های دیگر.” هیچ جزئیات دیگری در دسترس بودند.

او نیز موضوع هفت بررسی های مختلف توسط دفتر محلی از پلیس انجام شده است. هر یک از بررسی نتیجه می گیرد: “بسته – بدون نظم و انضباط است.” هیچ جزئیات دیگری در دسترس بودند.

Thao به افسر نگهبانی به عنوان چوین زانو در جورج فلوید را گردن حل و فصل بیش از حد-استفاده-از-نیروی دعوی در دادگاه برای $25,000

Thao که تکمیل آکادمی پلیس آموزش در سال 2009 بود شکایت کرد برای استفاده بیش از حد از زور در سال 2017.

Lamar فرگوسن شاکی بود راه رفتن با یک زن باردار در سال 2014 زمانی که Thao و یک افسر دیگر رابرت تندر متوقف شد, و جستجو این جفت ارز با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

ماموران سپس شروع به ضرب و شتم فرگوسن آنها ادعا حقوقی براده.

فرگوسن در برابر “مشت و لگد و زانو به صورت و بدن در حالی که [او] بود بی دفاع و دست به دستبند آنقدر شدید است که آن را ناشی از [او] به رنج می برند دندان های شکسته را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر کبودی و تروما” شکایت گفت.

مردم با پلیس در نزدیکی مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه. مردم جمع شده بودند در شیکاگو Ave. و شرق 38 خیابانی در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس در جمعه 26 مه سال 2020 است.

ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون via Getty Images

سپس ماموران در زمان فرگوسن به یک بیمارستان محلی. هنگامی که آنها را همراهی می کردند او را به زندان پس از آن تندر چپ او در “در t-پیراهن و زیر شلواری” با وجود کارکنان بیمارستان توصیه که فرگوسن باید مجاز به قرار دادن بر روی لباس و انداخت بیمارستان تخلیه مقالات در سطل زباله با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در یک رسوب Thao گفت که او بازداشت فرگوسن به دلیل برجسته حکم بازداشت و اضافه کرد که او پانچ فرگوسن پس از یکی از دست های خود را تضعیف خارج از دستبند های استار تریبیون گزارش داد.

“او تلاش می کند به جلو و دور” Thao گفت. “و او دست خود را بر روی من است و تلاش می کند به من سفت بازو در راه سعی کنید به دریافت من از او. پس در این مرحله او به طور فعال در مقاومت در برابر بازداشت. او — بنابراین من تا به حال هیچ چاره ای اما به او پانچ. من منگنه او را در صورت. این باعث می شود او را به کمی مکث می دهد که افسر تندر هم به میدان بیایند و کمک کنند.”

طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد در خارج از دادگاه برای $25,000 یکی از فرگوسن وکلای گفت استار تریبیون.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de