غم انگیز نکات برجسته فیلم مشکل سیستمیک: مینیاپولیس, پلیس کشتن مردم سیاه و سفید 13 برابر بیش از افراد سفید

“من نمی توانم نفس بکشم” بودند و برخی از آخرین کلماتی که یک دستبند جورج فلوید گفت: به عنوان او دوخته بود بر روی زمین در حالی که سفید مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو به گردن خود را برای چند دقیقه در روز دوشنبه. فلوید یک مرد سیاه و سفید در حال حاضر مرده است.

در حال حاضر چهار افسر از مینیاپولیس اداره پلیس درگیر در این حادثه شلیک نشده است. رئیس پلیس Medaria Arradondo اعلام ختم طی یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. او علنا شناسایی کردند.

“این است که حق تماس” شهردار یعقوب فری نوشت: از اخراج در Facebook post.

تنش ها در رسانه های اجتماعی در حال شعله ور سراسر کشور پس تصویری از این حادثه منتشر شد به Facebook اوایل صبح روز سه شنبه. فلوید را مضطرب تماس رفت و نادیده گرفته شده توسط پلیس.

“لطفا مرد” فلوید می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم” را به عنوان gasps هوا برای تبدیل شدن به بیشتر ضعف.

تماشاگران شروع به جمعیت در اطراف و یک مرد می گوید: “فرض می کردم او به او اجازه دهید تنفس حداقل.”

سه دقیقه از ویدئو فلوید بدن می شود حرکت به عنوان افسر در ادامه به درخواست زانو خود را در گردن. امدادگران نامیده می شدند اما افسر متوقف نمی اعمال فشار به Floyd گردن تا او برداشته شد بر روی یک برانکارد. فلوید مرده اعلام شد در بیمارستان به زودی پس از دستگیری او.

پلیس گفت: فلوید درگذشت پزشکی “حادثه” بعد از پلیس در پاسخ به یک گزارش جعلی در حال پیشرفت در روز دوشنبه.

منتقدان این اختلاف منطق و در حال حاضر مقامات محلی خواستار پاسخ.

مینیاپولیس ساکن جورج فلوید. (حسن نیت ارائه میدهد از بنیامین Crump)

“جامعه ما همچنان به صدمه و دوباره و دوباره و دوباره” شهر مینیاپولیس Councilwoman Andrea جنکینز در بیانیه ای گفت. “ما باید پاسخ تقاضا.”

مینیاپولیس را NAACP فصل شرح داده شده به عنوان یک “بی رحمانه نمایش … وزارت امور خارجه-تحریم قتل است.”

“اگر شما در ایالت مینه سوتا نگر ما باید برخی از بدترین نژادی و نابرابری در کشور و اداره پلیس از این قاعده مستثنی نیست” فصل جمهور لسلی ردموند گفت: اخبار یاهو. “من می خواهم به بسیار روشن ما در حال برخورد با یک حقوق مدنی, موضوع, ما در برخورد با حقوق بشر موضوع است. … ما از ترس برای زندگی ما و انسانیت ما نادیده گرفته است. [فلوید] آیا به مرگ است.”

در صبح روز سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی Arradondo خواسته فدرال اعتراض به این حادثه پس از دیدن این ویدئو و دریافت “اطلاعات اضافی” از افسران درگیر در بازداشت است.

“وجود دارد اطلاعات اضافی که من دریافت کرده بود که کاملا رک و پوست کنده از منابع جامعه که فقط ارائه زمینه بیشتر از من بود, مقدماتی,” Arradondo گفت.

مینیاپولیس اداره پلیس بازگشت نیست یک درخواست برای نظر از اخبار یاهو.

موقت یادبود در نزدیکی محل که در آن جورج فلوید درگذشت و پس از یک درگیری با پلیس مینیاپولیس. (الیزابت فلورس از طریق گتی ایماژ)

در همان کنفرانس مطبوعاتی فری شهردار گفت: مسابقه نقش مهمی در این حادثه. “سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” او گفت:. “برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در ابتدایی ترین حس انسان.”

منتقدان می گویند مینیاپولیس پلیس را رد کرده و این “حس انسان” برای چندین دهه و در ادامه برای نشان دادن تعصب نژادی. در واقع داده ها نشان می دهد که مردم در حال 13 بار به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس از مردم سفید با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس. در عین حال مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند تنها 20 درصد از جمعیت شهرستان را در مقایسه با 64 درصد از مردم سفید. برای زمینه آمار ملی انگلیس نشان می دهد که مردم سیاه 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد کشته شده توسط پلیس از مردم سفید.

این حادثه استوکس خاطرات دردناک برای بسیاری از مردم محلی از کشنده تیراندازی پلیس از 24 سال Jamar کلارک در سال 2014 طی یک درگیری در یک جشن تولد. کشتار تنظیم کردن تظاهرات در خارج از یک پلیس محلی حوزه که 18 روز به طول انجامید.

دیرین مینیاپولیس ساکن دیو, لزبین گفت که در 48 سال در یک شهر به طور کلی به عنوان لیبرال او را مشاهده سابقه طولانی از تبعیض است. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که انجام می شود بر روی سطح به نگاه خوب است اما از آن فرقی نمی کند سیاه و طبقه کارگر که تحمل فشار از خشونت پلیس و آن را برای همیشه رفته” گفت: ای که یک عضو هیئت مدیره برای جوامع متحد علیه خشونت پلیس. “ما یک لیبرال شورای شهر و آنها تهیه و به مرکز شهر مردمی با پول و نه تشکیل شده است.”

ای همچنین با اشاره روند, سیاه پرواز از این شهر در سال های اخیر است. او گفت: خشونت پلیس است که تا حدی به سرزنش برای جمعیت ترک بلکه پلیس انفعال. گاهی پلیس را نشان نمی دهد تا در همه. “بخش بزرگی از آن است که عدم police service,” او گفت:. “آنها می تواند مراقبت کمتر از آنچه اتفاق می افتد به آن دسته از مردمی است.”

مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان الدر نمی خواهد استادانه درست شده در مورد اینکه آیا فلوید تا به حال هر موجود شرایط پزشکی اما گفت که او به نظر می رسد تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر.

بزرگتر اضافه شده است که روش مورد استفاده توسط افسر بود که وزارت-مجاز سبد.

“در سال من به عنوان یک مسئول که نمی خواهد آنچه من تا به حال در نظر بگیرید یک سبد” از بزرگان گفت.

عزاداران نشان دادن در مینیاپولیس. (الیزابت فلورس از طریق گتی ایماژ)

پلیس می گویند که ماموران بدن دوربین ضبط شد و طی این حادثه و تمام فیلم های تبدیل شده به مینه سوتا اداره جنایی و دلهره است که به بررسی تیراندازی پلیس و مرگ در دوران بازداشت.

تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. نوشت: در Facebook که بی معنی به کشتار مردم سیاه و سفید “باید متوقف شود.”

“این است که مشمئز کننده به تماشای این مرد کشته شود در حالی که بی اراده التماس برای کمک به” عمر نوشت. “‘Black lives matter’ نیست فقط شعار آن را به یک تماس برای عدالت است. آن را برای پاسخگویی به تماس. این تماس برای ما و بشریت به رسمیت شناخته شود.”

حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump بود که حفظ جمعه با خانواده تشبیه این پلیس-درگیر حادثه که اریک گارنر سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر در استاتن آیلند, n. y., در 2014 به عنوان یک نتیجه از یک غیر قانونی سبد. “جعل است نه یک جرم با مجازات مرگ” Crump خود نوشت Instagram صفحه که در آن او نوشته شده تصویری از فلوید. “این است که نه تنها خشونت پلیس این قتل است! اولین اریک گارنر در حال حاضر این از مینیاپولیس PD.”

به عنوان تحقیقات مربوط به دستگیری و مرگ فلوید آغاز می شود, شهردار فری روشن ساخته شده خود را مشاهده ماموران اقدامات: “هر آنچه که تحقیقات نشان می دهد آن تغییر نمی کند این حقیقت ساده است. او هنوز هم باید با ما در این صبح است.”
_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،


بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • Arbery قتل تداعی خاطرات Trayvon مارتین می گوید: دادستان در هر دو مورد

  • “خواب در حالی که سیاه و سفید”: خانواده به دنبال عدالت برای Breonna تیلور, کشته در اتاق خواب توسط پلیس

  • ویدیو های ویروسی شوک گرجستان اقدام به تیراندازی مرگ غیر مسلح سیاه

  • داستان دو پارک: با بهره گیری از خورشید در ثروتمند منهتن اجتماعی فاصله پلیس تحت بررسی در برانکس

  • گرجستان کسب و کار بازگشایی و مشتریان شروع به بازگشت اما تنها زمان خواهد شد بگویید اگر این تصمیم درست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de