توییتر کارکنان بسیار ناراضی’ پلت فرم درست نیست تهمت و دروغ در مورد Scarborough و عضو هیات

توییتر کارکنان خشم توسط این شرکت امتناع از توقف جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از این پلت فرم برای ترویج تئوری توطئه مربوط به یک کارمند سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد و رسانه های شخصیت جو Scarborough با توجه به تکنولوژی نگار Kara Swisher.

Swisher گزارش روز شنبه که مرد زن مرده از لری Klausutis که به طور ناگهانی فوت کرد در سال 2001 در حالی که کار به عنوان یک عضو ستاد در سکربروق کنگره در فلوریدا نوشت: مدیر عامل توییتر جک دورسی قلبی در نامه هفته گذشته درخواست او برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از ادامه به گسترش تئوری های توطئه در مورد مرگ همسر از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم. دورسی تا کنون حاضر به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی Klausutis یک تصمیم که Swisher گفت: اتحاد خشم بسیاری از کارمندان این شرکت.

“شما ممکن است تعجب که چرا من خیلی اطلاعات خوبی از داخل توییتر” Swisher گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز پادکست “Skullduggery.” “آنها بسیار ناراضی است.”

Swisher بود co-سردبیر اجرایی وال استریت ژورنال همه چیز دیجیتال سایت برای سال و در ادامه به همکاری در بر داشت وب سایت Recode. در حال حاضر یک نظر مقاله نویس در نیویورک تایمز از او به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین منابع روزنامه نگاران پوشش صنعت فن آوری.

در نامه خود به Dorsey, تیموتی Klausutis ادعایی که رئیس جمهور نقض توییتر شرایط و ضوابط خدمات زمانی که او با استفاده از پلت فرم خود را به نشان می دهد که Scarborough امر با همسر و سپس به قتل او. مقامات مدتها پیش به این نتیجه رسیدند که لری Klausutis 28 ساله دچار یک بیماری قلبی است که باعث او را به سقوط در کار ضربه سر او روی میز و مرگ غیر منتظره.

“یک کاربر عادی مثل من خواهد بود تبعید از پلت فرم برای چنین یک صدای جیر جیر اما من فقط پرسیدن که این توییتهایی برداشته شود” Klausutis در نامه خود نوشت که برای اولین بار گزارش شده توسط Swisher در نیویورک تایمز روز سه شنبه. “من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد — حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آورید.”

Swisher گفت: “Skullduggery” که دورسی نمی خواهید به خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن توطئه-ترویج توییتهایی چرا که او معتقد است که آنها ارزش خبری دارند. اما او گفت که این مشکل با این موضع است که آن را قادر به در نظر گرفتن تاثیر لری Klausutis را ایم. Swisher گفت که در حالی که او همیشه لذت بردن از حمله شخصی او دریافت به عنوان یک چهره عمومی و نویسنده آن را با خاک می آید — که درست نیست برای Klausutis.

“اگر آنها می خواهند به مانند یک عمل عمومی, مربع, بیایید با هم یک بحث عمومی در مورد این که در آن ما می توانید اندازه گیری بحث و tweetstorm که در آن همه ارسال ساده لوحانه GIFs به یکدیگر و به نوعی شکوه یکدیگر و تماس با شما یک سگ ماده و یا هر چه heck آنها می خواهند به انجام, من را فراموش کرده ام آنچه که من بوده ام به نام امروز” Swisher گفت. “جو Scarborough رفتن به OK. … او می داند که قیمت این نوع از چیزی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند قیمت این نوع از چیزی. این مرد زن مرده است که این افراد نیست.”

دانلود یا اشتراک در iTunes: ‘Skullduggery’ از اخبار یاهو

رئیس جمهور تهمت جک دورسی و جو Scarborough. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP [2] برایان Bedder/گتی ایماژ)

توییتر اعلام کرده است که در حالی که شرکت “عمیقا متاسف” رئیس جمهور توییتهایی باعث Klausutis درد این شرکت نمی خواهد آنها را حذف کنید. این بیانیه اشاره کرد که این شرکت “در تلاش برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل زودی.”

Swisher به نام بیانیه یک “نمونه توییتر پاسخ است که یک nonresponse.”

Swisher گفت: گزارش نشان می دهد توییتر است که با تکیه نسبت به پیاده سازی یک سیستم است که در آن نادرست مطالب برچسب دار و همراه با مقالات ارائه واقعی counterpoints.

“جالب است اما واقعا طاقت فرسا را به انجام آن را مقیاس پذیر نمی — آنها فقط می توانید آن را انجام دهید گاهی اوقات — و تقریبا هر صدای جیر جیر خود را [تهمت] در حال رفتن به یک کمی ستاره در کنار آن” او گفت:.

در روز سه شنبه توییتر اضافه شده یک واقعیت-چک کردن برچسب به دو رئیس جمهور توييتها ساخته شده است که ادعاهای بی اساس رای گیری تقلب شده است. توییتر سخنگو گفت: شرکت “خطوط کشیده شده برای برخی مسئله از جمله مدنی صداقت و رای گیری” اما افزود که این توییتهایی دربارهی Klausutis را نقض نمی کند سیاست های موجود است.

در پاسخ به جدید برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale منتشر شد بیانیه شنبه شب.

“ما همیشه می دانستیم که دره سیلیکون می تونستم از همه متوقف می شود و مانع از تداخل با رئیس جمهور تهمت گرفتن پیام خود را از طریق به رای دهندگان. همکاری با گرایش جعلی رسانه های خبری ‘واقع چکرز’ تنها یک صفحه نمایش دود توییتر با استفاده از سعی کنید به قرض خود را آشکار سیاسی برخی از تاکتیک های غلط اعتبار” Parscale گفت: در این بیانیه است. “دلایل بسیاری وجود دارد که برگ برنده های کمپین کشیده همه تبلیغات ما از توییتر ماه پیش و روشن خود تعصب سیاسی یکی از آنها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در زمان به پلت فرم برای بیان نارضایتی خود را با این شرکت تصمیم به برچسب خود را توییتهایی.

Swisher گفت: آن را دشوار است برای توییتر برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در, به دلیل آن است به او اجازه دهید صدای جیر جیر دروغ بدون نتیجه برای سال. اما او گفت: رئیس جمهور در حال حاضر libeling لری Klausutis با دروغ متهم او را از داشتن رابطه با Scarborough. او گفت: توییتر اغلب نقاط به متمم اول قانون اساسی نگرانی که امتناع سانسور توییتهایی اما اشاره کرد که این شرکت حذف پست ها در همه زمان ها. او گفت: استاندارد های مختلف امر به مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به این دلیل که توییتر رهبری تصمیم گرفته بود که “همه چیز را که از دهان او می آید حتی صفرا است که ارزش خبری دارند.”

تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن “حماسی ترین ترول اینترنت در تمام دوران” Swisher گفت که توییتر کسب و کار بهبود یافته مغلوب ساختن پیشی جستن tweetstorms و در واقع ممکن است در نهایت به آسیب توسط رئیس جمهور میل برای پلت فرم.

“آنها در حال پیشی گرفتن توسط Infinite, توسط اسنپ چت توسط Facebook و آنها تا به حال بسیار بالقوه در اینجا,” او گفت:.

Swisher گفت که او شک و تردید است که توییتر مهندسین واقعا درک متمم اول قانون اساسی و یا آنچه در آن است به احساس نا امن. کارکنان رسانه های اجتماعی شرکت ها 70 تا 90 درصد مردان سفید, او گفت:, و بسیاری از آنها به سادگی را درک نمی کنند آنچه در آن مانند به اذیت من کاین یا به حاشیه رانده شده. بدتر او گفت: فرهنگ در سیلیکون ولی جای تعجب است که “بروید کنار.” Swisher گفت که او معتقد است دورسی است که متفکر است اما ایجاد یک فرهنگ است که سپر او را از مخالفت در درون صفوف.

“او نیاز بیشتر مردم به مخالفت با او” Swisher گفت. “آنها فقط تقویت هر یک از دیگر.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de