انگلستان را به حجاب پوشیدن منطقه قاضی پاکستانی زن

‘من یک دادگاه منصوب متخصص در امور خانواده اسلامی و قانون شده بسیاری از نشریات اروپا و بریتانیا و پاکستان ترکه یا چوب کوتاه Arshad. اخبار/از طریق نویسنده

لندن: بریتانیا-پاکستان ترکه یا چوب کوتاه Arshad تبدیل شده است اولین حجاب-پوشیدن معاون منطقه قاضی در انگلستان مارک یک شاهکار به عنوان وجود دارد به سختی هر گونه حجاب ماندگاری قضات در تمام جهان غرب.

او پس از کسب مدرک حقوق از دانشگاه آکسفورد بروکس, ارشد مشغول به کار به عنوان یک وکیل مدافع در یک شرکت specialisng در قانون خانواده. او همچنین نوشته شده کتاب با عنوان اسلامی و قانون خانواده.

در میان اولین بار در خانواده اش برای رفتن به دانشگاه Arshad ابراز قدردانی و فروتنی در او ارسال.

در منحصر به فرد در گفتگو با اخبارتازه منصوب قاضی گفت: “من از انتصاب یک جشن برای همه زنان مسلمان. من خوشحال هستم که در من شکسته اند, سقف شیشه ای برای بسیاری از قادر به زنان مسلمان.

“در زمانی که همه با آن مواجه است عدم قطعیت و چالش های بی سابقه ای من از همه می خواهیم به rekindle رویاهای خود را و پیگیری آنها.”

Arshad ذکر شده چگونه نماز از پدر و مادر او بودند مهم ترین عنصر در موفقیت است. او گفت که او احساس افتخار بودن شمارش به عنوان برجسته پاکستانی در غرب است.

Arshad شوهر است که یک دکتر و یک aalimیا محقق که به اتمام دیپلم در فقه اسلامی و مربیگری در حالی که کار به عنوان یک وکیل مدافع.

مادر سه گفت: “من یک دادگاه منصوب متخصص در امور خانواده اسلامی و قانون شده بسیاری از نشریات از جمله یک کتاب درسی است که توسط قضات دیگر در سراسر جهان است. من دعوت شده به آلمان و امریکا به صحبت در خانواده اسلامی قانون است.”

شکستن کلیشه های او برجسته چگونه زنان می تواند مذهب خود را و همچنین موفقیت در همان زمان. به عنوان مثال بیشتر با انگیزه های مختلف دیگر حجاب-پوشیدن زنان مسلمان به اکسل در زمینه های مربوطه خود را و اجازه نمی دهد خود را به هویت مذهبی خود را مهار چشم انداز حرفه ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de