بله خانوم! هر زمان Kourtney Kardashian در آغوش او بدن

او بدن خود را کسب و کار. Kourtney Kardashian تبدیل به یک آواز مدافع بدن مثبت باز در مورد او کشش افزایش وزن و بیشتر.

واقعیت ستاره نگران طرفداران در فوریه 2018 زمانی که او نسبت وزن خود را به او 8 ساله پسر میسون در صحنه های حذف شده از Keeping Up With the Kardashians. “حدس بزنید چه ؟ من به دست اورد یک پوند” او اعلام کرد در کلیپ. “من 98 [پوند].”

او سپس افزود: “شما می دانید ماسون 62 [پوند]?” تفاوت بین وزن خود را در زمان صرف شد 36 پوند است.

گذشت زمان کارداشیان شروع به او را در آغوش هیکل لطف خود را تمرکز بر روی عادات سالم. “لحظاتی وجود دارد که من در مورد مراقبت از آنچه که مردم می گویند و دیگران زمانی که من در تمام نمی,” او گفت: GQ مکزیک در دسامبر 2018 پوشش داستان. “من باید به طور مداوم تمرین اعتماد به نفس و خودم یادآوری کنم که نظرات منفی آمده از افرادی که واقعا نمی دانم من و نه در وضعیت من.”

این شده موسس که سهام مختلف پنه لوپه دختر و پسر با دوست پسر سابق Scott Disickاشاره کرد در آن زمان چقدر مهم تناسب اندام است به او. “مادر بودن برای من مهم ترین چیز به خاطر آن چه در قلب من” او بوده. “پس از آن من می گویند ورزش. نه تنها برای بدن بلکه به این دلیل آن را نشانی از من در ذهن بسیاری از خوب است.”

کارداشیان نیز تحسین تغییر دیدگاه نسبت به زنان بدن. “زنان را تبدیل به قوی تر و قدرتمند” او گفت:. “برای مثال این جنبش در مورد جشن بدن ما کمک کرده است ما خودمان را به عنوان ما به جای تلاش به چیزی متفاوت است.”

در جای دیگر, در, مشخصات تلویزیون شخصیت مشترک شور و شوق او را برای تغذیه. “من استفاده می شود به انجام خیلی خاص, رژیم های غذایی,” او توضیح داد. “من چیزی از همه آنها را ثبت و آنها را به زندگی من. اما من خیلی سخت کنه.”

کارداشیان در ادامه به بحث در مورد اعتماد به نفس بیش از حد. “من بسیار راحت در پوست خود,” او گفت:. “من می خواهم به در خانه من است.”

در پایین حرکت به دوباره تمام بار کارداشیان در آغوش او بدن — تنها راه آن است!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de